Autor Wątek: Sztyca - method feeder / komercja  (Przeczytany 25341 razy)

Offline Norbas

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 971
  • Reputacja: 56
  • Lokalizacja: Kampinos
Odp: Sztyca - method feeder / komercja
« Odpowiedź #165 dnia: 08.03.2024, 19:58 »
Zdecydowałem się na Korum Power bo akurat fajna promka.
Do tego kosz Delphin ATM Floaty RN Cube 50 x 40
Wczoraj przyszedł i kosz i sztyca i krótko mówiąc jestem bardzo zadowolony z zakupu. Może nie mam porównania bo w tym temacie raczkuję, ale widać w sztycy moc bo praktycznie z koszem nie ma ugięcia na sucho.
Spokojnie w przyszłości mogę większy kosz podczepić w razie potrzeby :-)
PS. Zbieractwo dziś mnie zaskoczyło. Przypadkiem znalazłem w szafie kosz który nawet nie pamiętam, że i kiedy kupiłem.
https://sklepdrapieznik.pl/21282-kosz-podbieraka-matrix-fine-mesh-landing-net-50x40cm.html
Tak więc teraz mogę sobie zmieniać w zależności od nastroju kolorystycznie :-P
Muszę wreszcie przejrzeć czeluście szafy i wszystkie pudełka, bo już się kilka razy złapałęm na tym, że kupowałem coś co jakiś czas potem znajdowałem zdublowane w szafie. Nie spodziewałęm się jednak, że tak dobrze się ukrył ten kosz matrixa że o nim zapomniałem. Też tak macie? Czy to już peselica w czystej postaci?

Online Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 340
  • Reputacja: 608
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sztyca - method feeder / komercja
« Odpowiedź #166 dnia: 08.03.2024, 20:33 »
Ta sztyca całkiem spoko. Z powodzeniem używałem jej do kosza 60x50 cm.
Pozdrawiam,
Tomek

Offline mdziam78

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 241
  • Reputacja: 18
Odp: Sztyca - method feeder / komercja
« Odpowiedź #167 dnia: 12.03.2024, 23:49 »
Ma ktoś może porównanie sztywności Flagmana Force Active Put Over 3,4m i wersji Force Active Carp 340.
Putover już słabo dostępne. Podbijam pytanie. Czy Carp to następca czy jakaś padała?

Offline Grzmirura

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Sztyca - method feeder / komercja
« Odpowiedź #168 dnia: 17.03.2024, 11:37 »
ciach!

PS. Zbieractwo dziś mnie zaskoczyło. Przypadkiem znalazłem w szafie kosz który nawet nie pamiętam, że i kiedy kupiłem.
https://sklepdrapieznik.pl/21282-kosz-podbieraka-matrix-fine-mesh-landing-net-50x40cm.html
Tak więc teraz mogę sobie zmieniać w zależności od nastroju kolorystycznie :-P
Muszę wreszcie przejrzeć czeluście szafy i wszystkie pudełka, bo już się kilka razy złapałęm na tym, że kupowałem coś co jakiś czas potem znajdowałem zdublowane w szafie. Nie spodziewałęm się jednak, że tak dobrze się ukrył ten kosz matrixa że o nim zapomniałem. Też tak macie? Czy to już peselica w czystej postaci?
He he. Też jestem w klubie zbieraczy. Więcej czasu spędzam na zastanawianiu się, co właściwie mam w garażu albo który kołowrotek do którego kija podpiąć niż na wędkowaniu. ;)
BTW. Kupiłem w ciemno sztycę DRENNAN Acolyte Carp 3.6m.  Macie jakieś doświadczenia z tą sztycą?

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 187
  • Reputacja: 139
Odp: Sztyca - method feeder / komercja
« Odpowiedź #169 dnia: 17.03.2024, 14:30 »
Znajomy używa już kilka lat i nic się nie dzieję.