SPRZĘT i AKCESORIA > Recenzje i prezentacje

Adaptery D25 do fotela F5R od Arkadiusza Orzeszyny

<< < (2/5) > >>

diuxdrums:

--- Cytat: MarcinD w 20.05.2017, 15:54 ---

Jakiś czas temu chciałem wymienić swój fotel na nowe Cuzo. Wpadłem wtedy na tytułowego człowieka i swoim wyrobem pod postacią adapterów odwiódł mnie od tego pomysłu na rzecz większego komfortu a podobnych możliwościach rozbudowy.....





--- Koniec cytatu ---

Witam, Marcin podstawowe sprawa co zrobiłes,że adaptery of Arka nie latajaca Ci w uchwytach? Średnica otworu to 18mm,a adaptery robione są na 14mm. Proszę o odpowiedź bo szlak mnie na to trafia, zamawiam, a mam wraz nie spasowane.

MarcinD:


--- Cytat: diuxdrums w 21.02.2018, 22:11 ---
--- Cytat: MarcinD w 20.05.2017, 15:54 ---



Jakiś czas temu chciałem wymienić swój fotel na nowe Cuzo. Wpadłem wtedy na tytułowego człowieka i swoim wyrobem pod postacią adapterów odwiódł mnie od tego pomysłu na rzecz większego komfortu a podobnych możliwościach rozbudowy.....



--- Koniec cytatu ---


Witam, Marcin podstawowe sprawa co zrobiłes,że adaptery of Arka nie latajaca Ci w uchwytach? Średnica otworu to 18mm,a adaptery robione są na 14mm. Proszę o odpowiedź bo szlak mnie na to trafia, zamawiam, a mam wraz nie spasowane.

--- Koniec cytatu ---


Nic, dokręciłem śrubę (mam fotel z jedną, bo są wersje jak cuzo z 2 śrubami na otwór)


Może mamy inne definicję "że lata" bo nie lata jakoś mocno, może feederarma bym do tego nie podpinał ale do podpórki na dolniki i półkę Jaxona wystarcza w zupełności.

zbyszek321:
Postarałeś się :thumbup:

MarcinD:
Druga sprawa to też to jak starannie położona jest farba proszkowa w środku, w uchwycie. Nie wiem o czym piszesz, ile u Ciebie jest śrub (1/2) na ten otwór montażowy. Arka adaptery są wykonane bezbłędnie więc jedyne co mi przychodzi do głowy to jakieś nadlewki farby proszkowej wewnątrz otworu.

diuxdrums:
Elektrostatyk f5r,  po jednej srubie na otwor. Zamawiałem u niego na zamówienie i średnica profilu kwadratowego to 14mm,a w f5r wynosi 18mm.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej