MEDIA i MULTIMEDIA > Prasa wędkarska

Nowa ciekawa strona o tematyce wędkarska

(1/5) > >>

wedkarz1995:
Witam,
znalazłem nową ciekawą stronę, która chyba niedawno ruszyła. A jest już kilka ciekawych artykułów, co o niej sądzicie ? http://www.fishingfanatics.pl/

Mnie osobiście zaciekawił ten artykuł :)
http://www.fishingfanatics.pl/gruntowe-podstawy-koszyki-do-pelletow/

Luk:
Wędkarz1995 - trochę Twój post zalatuje reklamą 8)
Co do pellet feedera to trochę niewłaściwe spostrzeżenia są w tym artykule. Chyba nieczęsto autor go używa (wyczynowcy raczej rzadko tak łowią). Pellet feeder nigdy nie będzie skuteczniejszy od metody, nie został też tak skonstruowany aby zapełniać go kciukiem. Używa się go w odpowiednich momentach, mam nadzieję, że wkrótce autor dopisze w jakich... :)

Ze swojej strony mogę dodać, że warto odpowiednio 'zarobić' na to aby zamieszczać takie posty, najlepiej reputacją. Bo trochę pachnie to spamem. Zwłaszcza, że Hyde Park to żaden :D

Marcin:
A ja tam się cieszę, że powstają strony pokazujące inne podejście do wędkarstwa. Uważam też, że portal fishing fanatics w żaden sposób nie powinien być postrzegany jako konkurent a tylko i wyłącznie jako partner do współpracy. Jakby nie patrzeć im nas więcej tym o nas głośniej. Myślę Luk, że powinieneś wyjść w ich kierunku z jakąś ofertą współpracy lub pomocy, nawet jeśli docelowo zamierzasz zarabiać na marce jaką jest SiG, nie powinieneś zamykać się tylko w swoim ciasnym gronie.

river:
Nie mnie oceniać czy to reklama czy nie ale widzę że pewne wyczynowe forum ma coraz więcej "odłamów" stale te same twarze gdzieś tam krążą i próbują jak nie z jedną marką to z drugą :)
Pomijając ową stronę będąc na targach na stoisku firmy Matrix widziałem Pana który niedawno jeszcze  był przedstawicielem Prestona w Niemczech..Jak widać czasem szybko jest zmiana firmy A na B.Dlatego do wszelkich super produktów my konsumenci musimy podchodzić z dystansem oddzielić marketing od praktyki nad wodą

Luk:
Tu Marcin chodzi bardziej o pewną kulturę. Ja widziałem wiele razy już jak wpadał ktoś na jakiś portal próbując podobnej 'reklamy'. Wystarczy zapytać admina... :D
A sam post należy umieścić w odpowiednim dziale, i pytanie też odpowiednio sformułować. Jeżeli autor posta jest niezwiązany z tamtym portalem, to powinien mieć lekkie wyczucie. Bo można kogoś w złym świetle nieświadomie przedstawić.

Nie mnie jest osądzać czyjeś intencje.  Bardziej interesuje mnie to co widzę lub z czym mam do czynienia na 'swoim' podwórku. Bo co do strony FF nie mam żadnych zastrzeżeń i mogę tylko ją polecić :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej