TECHNIKI WĘDKARSKIE > Metody na drapieżniki

Dipy, Boostery na drapieżniki

(1/3) > >>

dario0023:
Postanowiłem założyć ten temat ponieważ w moim sklepie pojawiły się boostery Bai-Tech na drapieżnika co sądzicie o dopalaniu przynęt w ten sposób?
Jeżeli wątek umieściłem w nieodpowiednim dziale to proszę o przeniesienie :)

Luk:
Powinno sie je stosować, jak najbardziej. Moje łowienie na trupka to atraktor... Kolor czerwony, smuzący, plus zapach - to nie może nie nie pomóc! Ten sam atraktor dodawany do siekanej dendrobeny zmieszanej z ziemią z kretowiska pomaga nęcić okonie. Ucięty zas robak daje więcej brań- jego soki to naturalny atraktor. Tak więc dobrze jest ich uzywać, pomagają!

Trzeba wiedziec jednak jak je stosowac i kiedy. Wlele osób nie rozumie na przykład działania apetyzera, uważając, że on nie działa. A z tego co zauważyłem, to 90% stosuje go źle :D

dario0023:
Czy taki drapieżny dip po polaniu gotowego podajnika do metody działał by również na ryby karpiowate czy raczej myślę w złym kierunku?

Tim Carp-Amur:
Warto wszystkiego spróbować, a to nie powinno ci zaszkodzić, może jedynie pomuc ;)

Luk:
Nie... Drapieznikowy atraktor warto dodac jak łowimy na przykład okonie. Do Metody używa sie atraktorów dla zwykłych ryb, tzn. karpiowatych. Nie warto kombinować - szczupak siedzący przy podajniku to żadna korzyść.

Mój rekord to 72 cm szczupak na Metodę, na pellet halibutowy. Zapiety za dolna wargę, jak w książce... ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej