Autor Wątek: Krzesło Preston Ignition Feeder Chair Combo  (Przeczytany 1433 razy)

Offline arturro

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 272
  • Reputacja: 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Krzesło Preston Ignition Feeder Chair Combo
« dnia: 12.03.2024, 08:10 »
Witam. Jeśli ktoś posiada lub posiadał, to chętnie przeczytam o wadach i zaletach tego fotela. Przypadł mi do gustu patrząc na opinie przedstawiciela Prestona, ale przydałaby się jeszcze niezależna opinia.

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 869
  • Reputacja: 333
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Krzesło Preston Ignition Feeder Chair Combo
« Odpowiedź #1 dnia: 12.03.2024, 08:15 »
Artur, ten fotel dopiero ma mieć premierę w sklepach, nawet na targach go nie było ;)
Dzierżno uzależnia

Offline Berez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 803
  • Reputacja: 125
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Chojnów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Krzesło Preston Ignition Feeder Chair Combo
« Odpowiedź #2 dnia: 12.03.2024, 08:16 »
Brak regulowanego oparcia i nogi nie są teleskopowe dlatego wolę swoje cuzo f3 ;)
- Arek -

Online Majki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 016
  • Reputacja: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Krzesło Preston Ignition Feeder Chair Combo
« Odpowiedź #3 dnia: 12.03.2024, 08:20 »
Artur, ten fotel dopiero ma mieć premierę w sklepach, nawet na targach go nie było ;)
Był jest film.


Offline arturro

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 272
  • Reputacja: 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Krzesło Preston Ignition Feeder Chair Combo
« Odpowiedź #4 dnia: 12.03.2024, 08:29 »
Artur, ten fotel dopiero ma mieć premierę w sklepach, nawet na targach go nie było ;)
Może się mylę, ale wydaje mi się, że pierwsze reklamy tego fotela widziałem już w tamtym roku. Dlatego myślałem, że sprzedaż też już była.

Offline logan

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 5
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Krzesło Preston Ignition Feeder Chair Combo
« Odpowiedź #5 dnia: 12.03.2024, 08:43 »
Fotel już na starcie wg. mnie wymaga dofinansowania, chociaż przednie nogi trzeba wymienić na teleskopowe. Jeszcze zobaczymy finalnie jak będzie cena, na razie ok. 900PLN. pokazuje drap... ale nie ma w ofercie. Myślę że Cuzo F3, prowadzi w tej grupie.

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 869
  • Reputacja: 333
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Krzesło Preston Ignition Feeder Chair Combo
« Odpowiedź #6 dnia: 12.03.2024, 09:10 »
Cuzo F3 jest cięższy i nie ma w standardzie pełnego wyposażenia. Dla nowisjuszy ten fotel będzie kapitalnym rozwiązaniem, bo kupują gotowy, kompletny produkt. Na promocjach powinien kosztować okolice 600-700zł a tutaj Cuzo już nie powalczy. Będzie też stabilniejszy, bo to noga d30.
Dzierżno uzależnia

Offline Papi_feeder

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 48
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Krzesło Preston Ignition Feeder Chair Combo
« Odpowiedź #7 dnia: 12.03.2024, 10:13 »
Podobne rozwiązanie miał caperlan... ale akurat to tego prestona nie ma podjazdu. Noga 30 jak wspomniałeś robi robotę. Mi przy wadze blisko 90 kg wystarcza mniejszy matrix. Choć pewnie gdy wtedy był ten fotel nie zastanawiałbym się.
"Jestem podejrzliwy wobec ludzi, którzy nie lubią psów, ale ufam psu, który nie lubi jakiegoś człowieka". Bill Murray

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 869
  • Reputacja: 333
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Krzesło Preston Ignition Feeder Chair Combo
« Odpowiedź #8 dnia: 12.03.2024, 11:56 »
Też mam małego Matrixa, ale po ciut ponad 1 sezonie, jakieś 120 razy na rybach powoli łapie go agnia - rozrywa mi się siedzenie na szfie od spodu, moje 85kg dało mu radę ;D
Dzierżno uzależnia

Offline Papi_feeder

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 48
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Krzesło Preston Ignition Feeder Chair Combo
« Odpowiedź #9 dnia: 12.03.2024, 12:58 »
Mi póki co kawałek klamry przy zapięciu oparcia się ukruszył, ale się zapina :) Bierz igłę tapicerską kawałek dratwy i do przodu ;) 
"Jestem podejrzliwy wobec ludzi, którzy nie lubią psów, ale ufam psu, który nie lubi jakiegoś człowieka". Bill Murray

Offline mrucin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 520
  • Reputacja: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Krzesło Preston Ignition Feeder Chair Combo
« Odpowiedź #10 dnia: 12.03.2024, 17:31 »
Siedziałem na nim na targach. Musiałem go maksymalnie podnieść do góry i było wygodnie. Mam 185cm. Szkoda, że nie ma gwintowanych zakończeń nóg.
Bardzo pomysłowy sposób składania.
No i ta waga … poezja … 4,5kg. Muszę targać klamoty 300m, więc to mój faworyt. Obok był Korum S23, nawet ciut lżejszy, ale nie ta wygoda co Ignition.
Cena w UK to 150 F. Trzeba pamiętać, że z fotelem jest w pakiecie ramię i tacka.

Offline arturro

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 272
  • Reputacja: 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Krzesło Preston Ignition Feeder Chair Combo
« Odpowiedź #11 dnia: 13.03.2024, 06:38 »
Siedziałem na nim na targach. Musiałem go maksymalnie podnieść do góry i było wygodnie. Mam 185cm. Szkoda, że nie ma gwintowanych zakończeń nóg.
Bardzo pomysłowy sposób składania.
No i ta waga … poezja … 4,5kg. Muszę targać klamoty 300m, więc to mój faworyt. Obok był Korum S23, nawet ciut lżejszy, ale nie ta wygoda co Ignition.
Cena w UK to 150 F. Trzeba pamiętać, że z fotelem jest w pakiecie ramię i tacka.
Ja mam 183 cm. wzrostu, więc jeśli Tobie przypadł do gustu to i mi będzie pasował. A jeśli chodzi o gwintowane nogi to po okresie gwarancyjnym będzie można to chałupniczym sposobem przerobić.

Offline paparoach

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 390
  • Reputacja: 47
Odp: Krzesło Preston Ignition Feeder Chair Combo
« Odpowiedź #12 dnia: 13.03.2024, 07:55 »
To jest fotel na równy brzeg , a tam możemy siedzieć na wszystkim , nawet fotelu turystycznym . Więc na łowiska typu angielskiego z wystrzyżoną trawką i spacerującym i kaczuszkami będzie zapewne super .
I zapewne jak 90 % foteli nie będzie się nadawał na stromy nadrzeczny gliniasty i zarośnięty spad . Gdzie jego waga preferowała by go w takie miejsca teoretycznie, bo zazwyczaj trzeba do nich kawałek dojść . Natomiast na bajorka z karpiami najczęściej można dojechać pod samą wodę i waga nie jest tak ważna . Tu bardziej stawiałbym na wygodę .
Cóż , logika producentów ...

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 517
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Krzesło Preston Ignition Feeder Chair Combo
« Odpowiedź #13 dnia: 13.03.2024, 07:59 »
Dokładnie tak. Przednie nogi są za krótkie, by rozłożyć go na stromszym brzegu. Powinien mieć opcję dokręcenia przedłużek, jak mały Matrix. Ale nie ma...
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline mrucin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 520
  • Reputacja: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Krzesło Preston Ignition Feeder Chair Combo
« Odpowiedź #14 dnia: 13.03.2024, 10:16 »
też myślałem o łowieniu ze stromego brzegu. Nie miałem jeszcze większej styczności z koszami itp.
Ale gdy kupię te 2 teleskopowe nogi: Zapasowe teleskopowe nogi Inception 30mm - 50cm
https://sklepdrapieznik.pl/40490-zapasowe-teleskopowe-nogi-inception-30mm-50cm.html?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwncWvBhD_ARIsAEb2HW-kd-u4m4Zmn7bxE7KYl2gZC8NhPLM6OBPzmi_2-41sUl0YgtWdzCIaAuG0EALw_wcB
to będą pasować do fotela Ignition?