Autor Wątek: Łowiska komercyjne - zachodniopomorskie  (Przeczytany 9034 razy)

Offline JacekB

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Reputacja: 29
  • Płeć: Mężczyzna
Łowiska komercyjne - zachodniopomorskie
« dnia: 18.04.2017, 16:59 »
Witam mam pytanie do was odnośnie łowisk w zachodniopomorskim gdzie mogę się udać na rybki z metodą i wagglerem znam tylko Jarosławki
A szukam jakiś innych możliwości połamania kija jeśli ktoś coś wie to poproszę o namiary


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Łowiska komercyjne - zachodniopomorskie
« Odpowiedź #1 dnia: 18.04.2017, 17:19 »
Witaj .

Tutaj masz stawy , osobiście jeszcze tam nie byłem : http://www.jezierzyce.tnb.pl/news.php

Również stawy są w Kluczewie, za cukrownią skręcasz w lewo i tam jedziesz kawałek i jest oznaczenie, skręcasz na stawy.

Golczewo
http://www.lowiskawpolsce.pl/lowisko-komercyjne-golczewo-wojewodztwo-zachodniopomorskie/

W miejscowości Przelewice również są stawy komercyjne gdzie można połowić, ale z tego co wiem jest tam samowola i dużo ryb pokradli właścicielowi, raz tam byłem i bez brania, ale nie pojedziesz sam to się nie dowiesz.
Krzysztof

Offline zbyszek321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 911
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drawsko Pomorskie
  • Ulubione metody: feeder
Zbyszek

Offline psontour7

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 131
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zapalony Feederowiec
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Łowiska komercyjne - zachodniopomorskie
« Odpowiedź #3 dnia: 24.05.2017, 12:07 »
Trochę odkopię temat. Znacie może jakieś komercje w pobliżu Gryfina, Myśliborza?
Kuba

Offline Kulboczek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szczecin
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Łowiska komercyjne - zachodniopomorskie
« Odpowiedź #4 dnia: 16.06.2017, 16:10 »
Jezierzyce:
Byłem wczoraj na nocce, opłata 50 za noc, 25 za wędkowanie w dzień. Nie ma ograniczenia co do ilości wędek.
noc od 22:00 do 8:00 - można rozstawić się wcześniej
Dzień od od której przyjedziesz, wczoraj pierwsi byli przed 4:00, bramę sami otwierali
Zbiornik mały, max do 10 stanowisk przy czym tylko w jednej części ryba się trzyma.
ryba: głównie karp, karaś, lin, jesiotr, karp nie więcej niż 10+, głównie to ryba do 1,5 kg
Stary młyn koło gryfina
wybieram się, ale dotrzeć nie mogę, nic nie powiem na ten temat
Przelewice
W tym roku zamknięte, już w tamtym było kiepsko, jeden zbiornik bez wody, zero nadzoru i zaangażowania. jednym słowem samowola.
Bolechowo
Ten sam właściciel co powyżej.
Łowisko chojnica
4 naturalne zbiorniki koło Choszczna, w tym jedno karpiowe
Łowisko golczewo
najprawdopodobniej wybieram się jutro więc jak dojdzie do wyjazdu tam to napiszę.
Łukasz

Offline bibosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 521
  • Reputacja: 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfino
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Łowiska komercyjne - zachodniopomorskie
« Odpowiedź #5 dnia: 16.06.2017, 16:28 »
Jezierzyce:
Byłem wczoraj na nocce, opłata 50 za noc, 25 za wędkowanie w dzień. Nie ma ograniczenia co do ilości wędek.
noc od 22:00 do 8:00 - można rozstawić się wcześniej
Dzień od od której przyjedziesz, wczoraj pierwsi byli przed 4:00, bramę sami otwierali

Ja z Bartkiem byliśmy wczoraj w dzień. Na początku planowaliśmy przyjechać o 4:30 ale po kontakcie na facebooku dostaliśmy informację, że łowisko jest czynne od godziny 6:00. Przyjechaliśmy o 5:45 i zdziwienie, zostało jedno miejsce wolne żeby się rozłożyć >:(
Łowisko fajne, ale nie w weekend i święta. Za dużo ludzi, a dobre miejscówki są na tym łowisku może z 2-3.
Pozdrawiam - Robert


Feeder Maniak
https://www.facebook.com/FeederManiak/

Offline JacekB

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Reputacja: 29
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Łowiska komercyjne - zachodniopomorskie
« Odpowiedź #6 dnia: 23.03.2022, 08:34 »
Witam od ostatniego mojego wpisu w tym temacie minęło  5 lat.Pytanie do was czy pojawiły się jakieś nowe łowiska w zachodniopomorskim które można odwiedzić,szukam do metod feeder.Z góry dzięki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 241
  • Reputacja: 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Łowiska komercyjne - zachodniopomorskie
« Odpowiedź #7 dnia: 23.03.2022, 08:38 »
Póki co najlepszy portal do szukania i uzupełniany na bieżąco :)

https://znajdzlowisko.pl/mapa-lowisk/
Plum

Offline Tadek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 996
  • Reputacja: 179
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szczecin
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Łowiska komercyjne - zachodniopomorskie
« Odpowiedź #8 dnia: 23.03.2022, 18:43 »
Witam od ostatniego mojego wpisu w tym temacie minęło  5 lat.Pytanie do was czy pojawiły się jakieś nowe łowiska w zachodniopomorskim które można odwiedzić,szukam do metod feeder.Z góry dzięki

Cześć. Jest w Maszewie łowisko PZW no-kill. Ograniczenie do jednej wędki. Głęgokość max 2,5 - 3 m, dosyć zarośnięte wszechobecnym rogatkiem. Głównie karp do 3-4 kg, liny max do 35+ cm, wzdręga, troszkę leszcza. Legendarne amury, których nikt nie złowił i nie widział. Zakaz używania siatek do przetrzymywania ryb. Trzeba się liczyć ze specyficznym folklorem, często pod wpływem alkoholu.
Jest w Kluczewie komercja: prostokąt około 150 - 200 m na około 50 m. Głównie karp 5 kg, średni lin i weekendowe, rodzinne grille. Jarosławki - komercja znana też Polsce. Nie byłem.

Offline JacekB

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Reputacja: 29
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Łowiska komercyjne - zachodniopomorskie
« Odpowiedź #9 dnia: 23.03.2022, 18:50 »
Cześć dzięki za podpowiedzi łowisko No kill w Maszewie dokładnie gdzie to jest chętnie bym sprawdził.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline lechu1989

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 7
Odp: Łowiska komercyjne - zachodniopomorskie
« Odpowiedź #10 dnia: 23.03.2022, 21:31 »
Jaroslawki, stawy woliczno obok Drawska i czytałem też coś o komercja obok wałczawujek Google zawsze pomoże coś znaleźć
Pozdro

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka


Offline Tadek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 996
  • Reputacja: 179
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szczecin
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Łowiska komercyjne - zachodniopomorskie
« Odpowiedź #11 dnia: 24.03.2022, 07:31 »
Cześć dzięki za podpowiedzi łowisko No kill w Maszewie dokładnie gdzie to jest chętnie bym sprawdził.

Jest to staw w środku miasta, przy ul. Spacerowej. Patrząc od Goleniowa: na głównym skrzyżowaniu (ul. Jedności Narodowej i Nowogardzka) w centrum Maszewa trzeba skręcić w prawo, w ul. Spacerową i zjechać nią do końca około 300 m. Po prawej jest łowisko PZW no-kill, a po lewej stawy hodowlane (zakaz wstępu, teren prywatny). Tuż za łowiskiem-stawem no-kill jest następny staw, ale to również jest hodowla.