Autor Wątek: Zanęty Up Fish  (Przeczytany 618 razy)

Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 261
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Zanęty Up Fish
« dnia: 04.04.2024, 21:30 »
Zanęty Up Fish. Ktoś testował? Kto za tym stoi (co jest w opakowaniach?).

Offline Apacz

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Zanęty Up Fish
« Odpowiedź #1 dnia: 04.04.2024, 21:45 »
Sądząc po filmikach na yt to ostro idą z reklamą. Jak na cenę około 33 zł za kg (ceny na podstawie allegro i zanęty competition) to musieli dużo kapusty w promocję wpakować ;)
Chyba że zabłysną jakimś mega wypasionym składem na opakowaniu :)

Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 261
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Zanęty Up Fish
« Odpowiedź #2 dnia: 04.04.2024, 21:52 »
Mam pewne własne spostrzeżenia o mariażu Zemex/Marcin Kubalak (Esca Feeder), ale to tylko jakieś tam własne przebłyski, stąd pytanie: Co to jest? Widziałem już na żywo "reklamę", widziałem w necie-zanęty, czapeczki te sprawy. Zatem wjeżdża nowość jakaś nam na bazarek. 8)

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 873
  • Reputacja: 334
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Zanęty Up Fish
« Odpowiedź #3 dnia: 05.04.2024, 05:33 »
Up Fish to firma zarejestrowana w Czechach, w Karvinie przez dwóch Polaków - swoją drogą polecam, piękne miasteczko. Jeden z nich wyskakuje w powiązaniach z firmą Gothika z Katowic, czyli firmą, w której figuruje jako prezes żona Kubalaka i która jest importerem i dystrybutorem tych zanęt na Polskę oraz producentem Esca Feeder.

https://upfish.cz/zamowienia-kontakt/

https://rejstrik-firem.kurzy.cz/17269067/brochefirm-company-sro/

Zanęty drogie jak cholera, 27zł za 800g. Póki co łowi na nie tylko Okiem Wędkarza również powiązany biznesowo z Gothika.

Te powiązania i współprace to jest dokładnie ten syf, o którym mówił Karpiowy Janusz w jednym z sotatnich filmów ;D



Dzierżno uzależnia

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 261
  • Reputacja: 546
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Zanęty Up Fish
« Odpowiedź #4 dnia: 05.04.2024, 05:56 »
Piękne dziennikarstwo śledcze :)

Leci :thumbup: :beer:

Nie oglądam Okiem Wędkarza ale przypuszczam że o współpracy nie było mowy ani razu, prawda? :)
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 873
  • Reputacja: 334
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Zanęty Up Fish
« Odpowiedź #5 dnia: 05.04.2024, 06:04 »
Zanęty bez etykiety o których nie chciał mówić pojawiały się w zeszłym roku, dopiero na jednym z ostatnich filmów powiedział o nich, że nowość i mu się rewelacyjnie sprawdzają - przecież ma za to płacone  ;D :facepalm:  Gość przeskoczył kiedyś na jednym filmie z Prestona Ignitiona na Zemexa Razera i Hi Pro, obecnie też Rampage, krótko później pojawiły się pellety escafeeder u niego. Typowo opłacona ściema dla podkręcania sprzedaży, na 100% długotrwałe nęcenie ryb przed odcinkami, bo takie wyniki jakie on z marszu robi to głowa mała.
Dzierżno uzależnia

Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 261
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Zanęty Up Fish
« Odpowiedź #6 dnia: 05.04.2024, 06:41 »
Brawo katystopej, piwko poleciało. Nos mnie nie mylił...
Co do samego "syfu" to dopóki nikomu ściemy się nie posyła, że w podajniku był X a faktycznie Y, to żaden syf, normalna reklama, w końcu produkty trzeba jakoś na rynek wprowadzać. To promowanie czy współpraca, to po prostu czyjaś dodatkowa praca, mając tę świadomość przestaje to kłuć w oczy i nie bierzesz tego 1:1, w końcu rybę da się złowić na większość towaru na rynku i nie tylko o towar w łowieniu chodzi. A jak ktoś poświęca masę czasu na kręcenie i montaż filmów to normalne, że chce to spieniężyć. W każdej branży na YT działa to jednakowo, a wędkarska i tak agresywna póki co nie jest.

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 043
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Zanęty Up Fish
« Odpowiedź #7 dnia: 05.04.2024, 06:47 »
Wedkarstwo kiedyś się uda łowi na nie.
U mnie zasada dobrej zanęty do metody jest prosta. Musi być 2:1 i mieć albo lt94 albo predigested. Oprócz sonu i marosa z innych firm tylko method mania taka jest i solbaits. Nie łapie ściemy typu idziemy swoje drogą nie kopiujemy innych co często słyszę na yt.
Poza tym 33 kg kosztuje seria thatchers sonu. Mam wątpliwości poważne czy fish up ma lepszy skład od sonu. Same zmielone copensy nie wystarczą by pobic angielską markę. I cenowo mmm nikt raczej prędko nie pobije. Solbaits już 64 sobie życzy  widziałem.
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃

Offline Rafallub900

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 857
  • Reputacja: 131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Zanęty Up Fish
« Odpowiedź #8 dnia: 05.04.2024, 10:17 »
Moi znajomi od tego roku łowią na te zanęty (współpracują ,współtworzą feeder world).
Efekty mają dobre ,na żywo widziałem ciemną competition drobna zanęta, czuć rybny zapach przełamany slodkoscią delikatną jak dla mnie podobna do solbaits ciemnej .
Kolega na zawodach obok mnie siedział i własnie tych produktów używał wynik 25kg i 1 miejsce , ale on to bdb doświadczony zawodnik .

Offline Apacz

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Zanęty Up Fish
« Odpowiedź #9 dnia: 05.04.2024, 11:43 »
W Czechach współwłaścicielem jest:
Rafał Lucjan Lasok... to nie jest przypadkiem ten Lucio od potostremów z chlania na rybach?
Żeby nie było... sam święty nie jestem, ale młodzi yt oglądają i chlanie na rybach moim osobistym zdaniem nie powinno być publikowane.

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 873
  • Reputacja: 334
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Dzierżno uzależnia