Autor Wątek: Składki 2022  (Przeczytany 9343 razy)

Offline TOmaSZ93

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 424
  • Reputacja: 37
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Podkarpacie
Odp: Składki 2022
« Odpowiedź #75 dnia: 25.01.2022, 18:18 »
Zamiast tych komercji ,wolałbym rzeki masz je blisko przecież ;)

Tak rzekę Wisłok mam pod nosem dosłownie 2 minuty drogi od domu ale jest tragedia i kto na niej łowi napisze to samo...sam to widzę jak się pogorszyło w ciągu kilku lat...
C&R

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 967
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Składki 2022
« Odpowiedź #76 dnia: 25.01.2022, 18:38 »
Najłatwiej jest napisać nie ma ryb ,albo inni mówią ,że nie ma ,trochę własnej inicjatywy i chęci spróbowania sił,nie wierzę w bajki że nie ma ryb w Wisłoku,co innego w fakt ,że nie umie ktoś pomyśleć żeby je zacząć tam łowić ;)

Offline Awek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 357
  • Reputacja: 328
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Składki 2022
« Odpowiedź #77 dnia: 25.01.2022, 18:42 »
Najłatwiej jest napisać nie ma ryb ,albo inni mówią ,że nie ma ,trochę własnej inicjatywy i chęci spróbowania sił,nie wierzę w bajki że nie ma ryb w Wisłoku,co innego w fakt ,że nie umie ktoś pomyśleć żeby je zacząć tam łowić ;)


Wysłane z mojego RMX2155 przy użyciu Tapatalka

Sławek

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 895
  • Reputacja: 396
Odp: Składki 2022
« Odpowiedź #78 dnia: 25.01.2022, 18:46 »
Najłatwiej jest napisać nie ma ryb ,albo inni mówią ,że nie ma ,trochę własnej inicjatywy i chęci spróbowania sił,nie wierzę w bajki że nie ma ryb w Wisłoku,co innego w fakt ,że nie umie ktoś pomyśleć żeby je zacząć tam łowić ;)
No cóż byli tacy tutaj na forum którzy po kilku wyjazdach stwierdzali, że w całym danym okręgu PZW nie ma ryb 🙂.

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 967
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Składki 2022
« Odpowiedź #79 dnia: 25.01.2022, 18:47 »
Szlak mnie trafia Sławku jak czytam wpisy typu nie ma ryb ,a obok domu mają rzekę jak marzenia :beer:

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 967
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Składki 2022
« Odpowiedź #80 dnia: 25.01.2022, 18:48 »
Najłatwiej jest napisać nie ma ryb ,albo inni mówią ,że nie ma ,trochę własnej inicjatywy i chęci spróbowania sił,nie wierzę w bajki że nie ma ryb w Wisłoku,co innego w fakt ,że nie umie ktoś pomyśleć żeby je zacząć tam łowić ;)
No cóż byli tacy tutaj na forum którzy po kilku wyjazdach stwierdzali, że w całym danym okręgu PZW nie ma ryb 🙂.
Fakt Michał,ale żeby podjąć rękawice ,pokombinować eee tam po co ni ma ryb najłatwiej i basta ;)

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 895
  • Reputacja: 396
Odp: Składki 2022
« Odpowiedź #81 dnia: 25.01.2022, 18:53 »
Niestety ludzie idą na łatwiznę, po co kombinować jeśli można jechać na wodę prywatną zapłacić i w wielu przypadkach rzucając przed siebie po chwili holować karpia 😎. Oczywiście każdy ma wybór i może wędkować tam gdzie chce, ale wtedy nie powinien wyciągać wniosków, że nie ma ryb. Oczywiście z nie twierdzę, że wszędzie są ryby i jest ich mnóstwo, ale jak się człowiek przyłoży to przeważnie efekty będą.

Offline Awek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 357
  • Reputacja: 328
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Składki 2022
« Odpowiedź #82 dnia: 25.01.2022, 18:54 »
Szlak mnie trafia Sławku jak czytam wpisy typu nie ma ryb ,a obok domu mają rzekę jak marzenia
Tomasz wpisałem w YouTube rzeka Wisłok, no rzeczywiście nie ma ryb

Wysłane z mojego RMX2155 przy użyciu Tapatalka

Sławek

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 967
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Składki 2022
« Odpowiedź #83 dnia: 25.01.2022, 18:58 »
Niestety ludzie idą na łatwiznę, po co kombinować jeśli można jechać na wodę prywatną zapłacić i w wielu przypadkach rzucając przed siebie po chwili holować karpia 😎. Oczywiście każdy ma wybór i może wędkować tam gdzie chce, ale wtedy nie powinien wyciągać wniosków, że nie ma ryb. Oczywiście z nie twierdzę, że wszędzie są ryby i jest ich mnóstwo, ale jak się człowiek przyłoży to przeważnie efekty będą.
Tak Michał dokładnie ,ale co to za przyjemność  ,ja lubię wyzwania ,lubię kombinować nad wodą ,nie poddaje się tylko walczę i zawsze są efekty ,odrobina chęci potrafi dać kapitalne wyniki :beer:

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 967
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Składki 2022
« Odpowiedź #84 dnia: 25.01.2022, 19:00 »
Szlak mnie trafia Sławku jak czytam wpisy typu nie ma ryb ,a obok domu mają rzekę jak marzenia
Tomasz wpisałem w YouTube rzeka Wisłok, no rzeczywiście nie ma ryb

Wysłane z mojego RMX2155 przy użyciu Tapatalka


Widziałem ten filmik :P,fakt cóż za bezrybie ;),oj ta młodzież ,wszystko na tacy musi mieć podane :beer:

Offline Michał N.

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 043
  • Reputacja: 670
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grajewo, Podlasie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Składki 2022
« Odpowiedź #85 dnia: 25.01.2022, 19:01 »
Zamiast tych komercji ,wolałbym rzeki masz je blisko przecież ;)

Tak rzekę Wisłok mam pod nosem dosłownie 2 minuty drogi od domu ale jest tragedia i kto na niej łowi napisze to samo...sam to widzę jak się pogorszyło w ciągu kilku lat...

Nie żebym podważał czyjeś umiejętności,ale na Wisłoku łowi mój sympatyczny znajomy i ma dobre efekty spinningowe.

Offline TOmaSZ93

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 424
  • Reputacja: 37
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Podkarpacie
Odp: Składki 2022
« Odpowiedź #86 dnia: 25.01.2022, 21:47 »
Zamiast tych komercji ,wolałbym rzeki masz je blisko przecież ;)

Tak rzekę Wisłok mam pod nosem dosłownie 2 minuty drogi od domu ale jest tragedia i kto na niej łowi napisze to samo...sam to widzę jak się pogorszyło w ciągu kilku lat...

Nie żebym podważał czyjeś umiejętności,ale na Wisłoku łowi mój sympatyczny znajomy i ma dobre efekty spinningowe.

Też się nałowiłem na spinning czy na grunt ale nie o to mi chodzi...nie łowicie na Wisłoku a wiecie najlepiej dla mnie to koniec dyskusji.
C&R

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 881
  • Reputacja: 337
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Składki 2022
« Odpowiedź #87 dnia: 25.01.2022, 21:51 »
Nie no, bez jaj z tym bezrybnym Wisłokiem. Na tej rzece uczyłem się naszego "fachu" od 90 roku. Odcinek Kozłówek-Strzyżów znam jak własną kieszeń i do tej pory jest tam ryb od groma. Piękne karasie, ładne leszcze, świnka, certa, wielkie klenie, brzana, medalowe płocie, jelce. I to piszę ja, bity hanys mający 35 na karku, a miejscowy truje, że nie ma ryb w Wisłoku. Ślaska Odra i Olza nie jest tak rybna jak Wisłok.
Dzierżno uzależnia

Offline TOmaSZ93

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 424
  • Reputacja: 37
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Podkarpacie
Odp: Składki 2022
« Odpowiedź #88 dnia: 25.01.2022, 23:50 »
Nie no, bez jaj z tym bezrybnym Wisłokiem. Na tej rzece uczyłem się naszego "fachu" od 90 roku. Odcinek Kozłówek-Strzyżów znam jak własną kieszeń i do tej pory jest tam ryb od groma. Piękne karasie, ładne leszcze, świnka, certa, wielkie klenie, brzana, medalowe płocie, jelce. I to piszę ja, bity hanys mający 35 na karku, a miejscowy truje, że nie ma ryb w Wisłoku. Ślaska Odra i Olza nie jest tak rybna jak Wisłok.

Tak? To wejdź na forum pewne podkarpackie i to napisz a potem czekaj na odpowiedź :) Jak chcesz mogę dać link na pw.

Edit:ciekawe dlaczego tych ryb nie ma powyżej Rzeszowa?
C&R

Offline basp28

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 97
Odp: Składki 2022
« Odpowiedź #89 dnia: 26.01.2022, 00:12 »
Nie no, bez jaj z tym bezrybnym Wisłokiem. Na tej rzece uczyłem się naszego "fachu" od 90 roku. Odcinek Kozłówek-Strzyżów znam jak własną kieszeń i do tej pory jest tam ryb od groma. Piękne karasie, ładne leszcze, świnka, certa, wielkie klenie, brzana, medalowe płocie, jelce. I to piszę ja, bity hanys mający 35 na karku, a miejscowy truje, że nie ma ryb w Wisłoku. Ślaska Odra i Olza nie jest tak rybna jak Wisłok.

Moim zdaniem Śląska Odra jest najrybniejszą rzeką w PL - a na 100 % pod względem Brzany, Olza hmmm byłem 3,5 razy i wspomnienia słabe.