Autor Wątek: Kupiliśmy  (Przeczytany 3887727 razy)

ProBono

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #12600 dnia: 28.11.2017, 20:40 »
To drogo. Ja widziałem w jednym ze sklepów po 279 zł. Jednakże życzę zadowolenia zakupu i długowiecznego użytkowania.

Offline Brodzio

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 193
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #12601 dnia: 28.11.2017, 20:50 »
To drogo. Ja widziałem w jednym ze sklepów po 279 zł. Jednakże życzę zadowolenia zakupu i długowiecznego użytkowania.
ProBono jesteś pewny że widziany przez Ciebie młynek był w rozmiarze 4000? Widziałem oferty poniżej 300 zł ale dla modelu 3000...

Offline Wonski81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 700
  • Reputacja: 933
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tarnowskie Góry
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #12602 dnia: 28.11.2017, 21:39 »
Dajcie spokój, kołowrotek jest wart sporo więcej ;) Takie ceny to wręcz marzenie.
Twarda, metalowa konstrukcja, komplet łożysk, moc na korbie i w hamulcu.
Ciężki do zajechania sprzęt.
Może brak mu trochę polotu i finezji, ale nie jest możliwe by nagle zawiódł lub sobie nie poradził z jakimś zadaniem ;)
Czesiek

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #12603 dnia: 28.11.2017, 21:44 »
Cudo . Jak bym mial sobie takie cos kupic,to musialbym posprzedawac wszystkie Trabucci,Browningi,Flagmany o innych nie wspominajac,bo majac taki kijek na te co mam nie moglbym juz nawet patrzec.. :D :D :D

"Będąc młodą lekarką.. ". Żarcik. A więc, będąc kilka dni temu tam i tam, czyli dalej niż leci strzała z łuku, pomachałem sobie tymi kijkami. Robią wrażenie. Lekutkie to, cieniutkie, cięte jak Bruce Lee albo noże Mario... Chciałoby się przytulić. Fajnie, że tuli Ryba. Nie mam żalu. Nie można mieć wszystkiego  :)

Co nie znaczy, że tak być powinno  :P  :beer:
Wbijaj na Batorowkę i jest na caly dzien Twoja :)
Co do zakupow to jeszcze "tylko" centris największy, supera 10 ft i Browning sphere braid special zostalo na "liście" :p

A co "Centris" oprócz ceny ma takiego ciekawego w sobie? Pytam, ponieważ jest to zupełnie nowy kołowrotek, w ogóle nie zrecenzowany, ale silnie promowany przez Lee Kerry, Des Shipp itd. Myślę, że Prestonowi daleko z młynkami np: do Shimano lub Daiwy. Oczywiście nie krytykuję ich produktu, bo na pewno jest dopracowany, jednak w cenie ok. 150 funtów znajdzie się coś świetnego i sprawdzonego od wyżej wymienionych.
Pozdrawiam Seba

Offline Brodzio

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 193
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #12604 dnia: 28.11.2017, 21:56 »
Dajcie spokój, kołowrotek jest wart sporo więcej ;) Takie ceny to wręcz marzenie.
Twarda, metalowa konstrukcja, komplet łożysk, moc na korbie i w hamulcu.
Ciężki do zajechania sprzęt.
Może brak mu trochę polotu i finezji, ale nie jest możliwe by nagle zawiódł lub sobie nie poradził z jakimś zadaniem ;)

Nic dodać, nic ująć :D

Pozdrawiam :)

Chub

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #12605 dnia: 28.11.2017, 22:18 »
@Sebula

Też od początku się zastanawiam skąd ta cena za Centris.
Jak dla mnie lekki przypał jak już bym miał wydać taki "kesz" to rzeczywiście wybrałbym coś sprawdzonego tym bardziej, że akurat z kołowrotków to Preston nie słynie ale wędki lubię :)
Choć może ten model kręcioła będzie bardziej dopracowany.

Ryba1987

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #12606 dnia: 28.11.2017, 22:19 »
Cudo . Jak bym mial sobie takie cos kupic,to musialbym posprzedawac wszystkie Trabucci,Browningi,Flagmany o innych nie wspominajac,bo majac taki kijek na te co mam nie moglbym juz nawet patrzec.. :D :D :D

"Będąc młodą lekarką.. ". Żarcik. A więc, będąc kilka dni temu tam i tam, czyli dalej niż leci strzała z łuku, pomachałem sobie tymi kijkami. Robią wrażenie. Lekutkie to, cieniutkie, cięte jak Bruce Lee albo noże Mario... Chciałoby się przytulić. Fajnie, że tuli Ryba. Nie mam żalu. Nie można mieć wszystkiego  :)

Co nie znaczy, że tak być powinno  :P  :beer:
Wbijaj na Batorowkę i jest na caly dzien Twoja :)
Co do zakupow to jeszcze "tylko" centris największy, supera 10 ft i Browning sphere braid special zostalo na "liście" :p

A co "Centris" oprócz ceny ma takie ciekawego w sobie ? Pytam, ponieważ jest to zupełnie nowy kołowrotek, w ogóle nie zrecenzowany, ale silnie promowany przez Lee Kerry, Des Shipp itd. Myślę, że Prestonowi daleko z młynkami np: do Shimano lub Daiwy. Oczywiście ten nie krytykuję ich produktu, bo na pewno jest dopracowany, jednak w cenie ok. 150 funtów znajdzie się coś świetnego i sprawdzonego od wyżej wymienionych.

Jakie sprawdzone i dobre? Podaj modele bo jedyne co mi przychodzi do głowy to X-aero Baitrunner 4000 ważący 410+ gramów. Do 10 ft wędek potrzebuję coś o masie około 330-350 gramów. Do tego płynnie działający i bez oporów przy ściąganiu zestawu. Aero Feedera i Match Winnera przerobilem - darmo ich nie chcę. Z tego co się dowiedziałem to wymienione Shimano prawdopodobnie właśnie Centrisy robiło na zlecenie Prestona bo jest na ślimaku a Daiwa takich nie robi :)
Czemu nie Aero Feeder? Bo nie ma mocy. Czemu nie Daiwa MW? Bo zbyt ciężkie szpule i pinion z mosiądzu to nie najlepsze połączenie. Z reszta, Czesiu już nie raz o tym wspominał i nie raz z nim o tym rozmawiałem. Wolę zainwestować w Prestona bo wiem, że ogarniają temat sprzętu.

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #12607 dnia: 29.11.2017, 00:04 »
Panowie, bardzo prosimy używać wielkich liter w nazwach własnych produktów, producentów. Fatalnie się to czyta, a nowi użytkownicy w ogóle mogą mieć ciężko ze zrozumieniem treści takich postów. Poprawiamy codziennie setki Waszych wpisów i nie narzekamy, ale odrobina współpracy byłaby mile widziana.
Pozdrawiam
Mateusz

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #12608 dnia: 29.11.2017, 08:11 »
Cudo . Jak bym mial sobie takie cos kupic,to musialbym posprzedawac wszystkie Trabucci,Browningi,Flagmany o innych nie wspominajac,bo majac taki kijek na te co mam nie moglbym juz nawet patrzec.. :D :D :D

"Będąc młodą lekarką.. ". Żarcik. A więc, będąc kilka dni temu tam i tam, czyli dalej niż leci strzała z łuku, pomachałem sobie tymi kijkami. Robią wrażenie. Lekutkie to, cieniutkie, cięte jak Bruce Lee albo noże Mario... Chciałoby się przytulić. Fajnie, że tuli Ryba. Nie mam żalu. Nie można mieć wszystkiego  :)

Co nie znaczy, że tak być powinno  :P  :beer:
Wbijaj na Batorowkę i jest na caly dzien Twoja :)
Co do zakupow to jeszcze "tylko" centris największy, supera 10 ft i Browning sphere braid special zostalo na "liście" :p

A co "Centris" oprócz ceny ma takie ciekawego w sobie ? Pytam, ponieważ jest to zupełnie nowy kołowrotek, w ogóle nie zrecenzowany, ale silnie promowany przez Lee Kerry, Des Shipp itd. Myślę, że Prestonowi daleko z młynkami np: do Shimano lub Daiwy. Oczywiście ten nie krytykuję ich produktu, bo na pewno jest dopracowany, jednak w cenie ok. 150 funtów znajdzie się coś świetnego i sprawdzonego od wyżej wymienionych.

Jakie sprawdzone i dobre? Podaj modele bo jedyne co mi przychodzi do głowy to X-aero Baitrunner 4000 ważący 410+ gramów. Do 10 ft wędek potrzebuję coś o masie około 330-350 gramów. Do tego płynnie działający i bez oporów przy ściąganiu zestawu. Aero Feedera i Match Winnera przerobilem - darmo ich nie chcę. Z tego co się dowiedziałem to wymienione Shimano prawdopodobnie właśnie Centrisy robiło na zlecenie Prestona bo jest na ślimaku a Daiwa takich nie robi :)
Czemu nie Aero Feeder? Bo nie ma mocy. Czemu nie Daiwa MW? Bo zbyt ciężkie szpule i pinion z mosiądzu to nie najlepsze połączenie. Z reszta, Czesiu już nie raz o tym wspominał i nie raz z nim o tym rozmawiałem. Wolę zainwestować w Prestona bo wiem, że ogarniają temat sprzętu.

Właśnie Baitrunnera 4000 X-aero FA miałem na myśli ;)
Pozdrawiam Seba

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #12609 dnia: 29.11.2017, 08:21 »
@Sebula

Też od początku się zastanawiam skąd ta cena za Centris.
Jak dla mnie lekki przypał jak już bym miał wydać taki "kesz" to rzeczywiście wybrałbym coś sprawdzonego tym bardziej, że akurat z kołowrotków to Preston nie słynie ale wędki lubię :)
Choć może ten model kręcioła będzie bardziej dopracowany.

Wypisz wymaluj, myślisz podobnie jak ja. Trzeba poczekać i zobaczyć jak się sprawdzi. Jeśli zbierze dobre opinie jak Baitrunner X-aero 4000 FA i tak jak wspomniany Shimano pojawi się w kiedyś w dobrej promocji to się skuszę. Póki co jest to nowość za kosmiczną cenę. Ale dajmy mu czas i poczekajmy ;)
Pozdrawiam Seba

Offline Tomek81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 843
  • Reputacja: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #12610 dnia: 29.11.2017, 10:05 »
Cudo . Jak bym mial sobie takie cos kupic,to musialbym posprzedawac wszystkie Trabucci,Browningi,Flagmany o innych nie wspominajac,bo majac taki kijek na te co mam nie moglbym juz nawet patrzec.. :D :D :D

"Będąc młodą lekarką.. ". Żarcik. A więc, będąc kilka dni temu tam i tam, czyli dalej niż leci strzała z łuku, pomachałem sobie tymi kijkami. Robią wrażenie. Lekutkie to, cieniutkie, cięte jak Bruce Lee albo noże Mario... Chciałoby się przytulić. Fajnie, że tuli Ryba. Nie mam żalu. Nie można mieć wszystkiego  :)

Co nie znaczy, że tak być powinno  :P  :beer:
Wbijaj na Batorowkę i jest na caly dzien Twoja :)
Co do zakupow to jeszcze "tylko" centris największy, supera 10 ft i Browning sphere braid special zostalo na "liście" :p

A co "Centris" oprócz ceny ma takie ciekawego w sobie ? Pytam, ponieważ jest to zupełnie nowy kołowrotek, w ogóle nie zrecenzowany, ale silnie promowany przez Lee Kerry, Des Shipp itd. Myślę, że Prestonowi daleko z młynkami np: do Shimano lub Daiwy. Oczywiście ten nie krytykuję ich produktu, bo na pewno jest dopracowany, jednak w cenie ok. 150 funtów znajdzie się coś świetnego i sprawdzonego od wyżej wymienionych.

Jakie sprawdzone i dobre? Podaj modele bo jedyne co mi przychodzi do głowy to X-aero Baitrunner 4000 ważący 410+ gramów. Do 10 ft wędek potrzebuję coś o masie około 330-350 gramów. Do tego płynnie działający i bez oporów przy ściąganiu zestawu. Aero Feedera i Match Winnera przerobilem - darmo ich nie chcę. Z tego co się dowiedziałem to wymienione Shimano prawdopodobnie właśnie Centrisy robiło na zlecenie Prestona bo jest na ślimaku a Daiwa takich nie robi :)
Czemu nie Aero Feeder? Bo nie ma mocy. Czemu nie Daiwa MW? Bo zbyt ciężkie szpule i pinion z mosiądzu to nie najlepsze połączenie. Z reszta, Czesiu już nie raz o tym wspominał i nie raz z nim o tym rozmawiałem. Wolę zainwestować w Prestona bo wiem, że ogarniają temat sprzętu.

Daj znać jak to będzie z tym Centrisem. Ja osobiście mam jedynie wątpliwości co do tego elastycznego ramienia kabłąka, nie wiem czy będzie wygodne przy otwieraniu i zamykaniu.
Odnośnie Aero Feedera to chyba był nawet jakiś tam filmik Shimano gdzie polecali do feedera Aero Spin właśnie ze względu ma mniejsze przełożenie i większą moc.
Tomek

Ryba1987

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #12611 dnia: 29.11.2017, 14:27 »
Jak tylko Centris pojawi się w Drapieżniku (ponoć po nowym roku) to od razu go biorę ale wyślą go do Czesia na "przegląd", wtedy będziemy wiedzieli co i jak :) Może nawet jakąś recenzje zrobi tego młynka - ułatwiłoby to wielu wyboru przed nowym sezonem :)

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #12612 dnia: 29.11.2017, 14:47 »
Świetny pomysł!!!

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Marcin

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #12613 dnia: 03.12.2017, 10:19 »
Ho ho ho! Do mnie Mikołaj przyszedł troszkę przed czasem ;)
2 x Shimano Baitrunner X-Aero. Musiałem być grzeczny :facepalm:

Pozdrawiam,
Maciek

Offline JacekB

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Reputacja: 29
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #12614 dnia: 03.12.2017, 10:22 »
Ho ho ho! Do mnie Mikołaj przyszedł troszkę przed czasem ;)
2 x Shimano Baitrunner X-Aero. Musiałem być grzeczny :facepalm:

Pozazdrościć takiego Mikołaja, do mnie chyba przyjdzie w tym roku Dziad Mróz



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk