Autor Wątek: Kupiliśmy  (Przeczytany 3888034 razy)

Offline Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 836
  • Reputacja: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #18645 dnia: 24.12.2020, 13:42 »
Tak-tak :D Już nawet mam pewne zastosowanie dla niej na jutro. A może nawet i dziś się zmobilizuję :D i zaprezentuję
Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.

Offline Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 836
  • Reputacja: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #18646 dnia: 24.12.2020, 20:17 »
Alek mnie zmobilizował, ja dałem słowo, a więc stało się - kobyłka u płotu... Gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości, do czego służy grzebień od feedera podczas karpiowania...
Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.

Offline zgrozik

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 588
  • Reputacja: 141
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Debeściaki
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #18647 dnia: 24.12.2020, 21:22 »
:) :thumbup:
Piotr

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 340
  • Reputacja: 608
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #18648 dnia: 24.12.2020, 22:53 »
Alek mnie zmobilizował, ja dałem słowo, a więc stało się - kobyłka u płotu... Gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości, do czego służy grzebień od feedera podczas karpiowania...
A który to wędkarski taki zestaw karpiowy oferuje?;)
Pozdrawiam,
Tomek

Offline rybarobert

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 1
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #18649 dnia: 29.12.2020, 00:26 »
Z problemami ale udało się założyć krzesło obrotowe do mojego winboxa. Mam zrobione kilka fotek to może pokażę moje wykonanie, chciałem zrobić na pokrywie do kasety którą kupiłem ale okazało się że zawiasy są zupełnie inne i zaczęło się poszukiwanie takich zawiasów co zakończyło się porażką. Oddałem jeden na wzór koledze z pracy który ma spróbować mi to wydrukować. Ogólnie wspomnę też że do winnera pisałem kilka razy ale moje zapytania mają w (_|_), z panem Robertem Rybczyńskim troszkę pogadałem na msg to również nie był zbyt skory do pomocy wręcz przeciwnie chciał mnie przekonać że dzisiaj każdy z tych krzeseł obrotowych rezygnuje ponieważ są nie wygodne i ciągle się obracają... także porażka jeżeli chodzi o wsparcie klienta ze strony winnera. Udało się zatem zrobić to domowym i tanim sposobem a jak to się mówi nikt z tego strzelał nie będzie co najwyżej rzucał :) a funkcje swoją spełnia doskonale :D
Trochę kolego napisałeś nieprawdę :)  Po twoim zapytaniu w firmie Winner sam do Ciebie napisałem i poinformowałem że na razie nie mamy części z powodu problemów Covidowych :) Nie chciałem Cię do niczego przekonywać tylko napisałem jakie są obecne  trendy . Pozdrawiam i w razie potrzeby zapraszam do kontaktu Winner

Zawsze mogę wrzucić screeny z rozmowy i się przekonamy kto do kogo napisał więc bardzo proszę ani mnie ani innych użytkowników forum nie wprowadzać w błąd. Pisałem zapytanie dwa razy przez kontakt który macie podany na stronie winnera i do dzisiaj nie otrzymałem żadnej odpowiedzi... a co do trendów to widzę że raczej ludzie sobie takie krzesła montują niż z nich rezygnują, na szczęście cena za którą kupiłem ten kosz była na tyle atrakcyjna że mimo braku wsparcia nie żałuję tego zakupu jednak innym bym odradzał i polecił albo trapera albo robinsona które oferują zarówno dużo większą liczbę akcesoriów jak i odpowiadają na zapytania mailowe. Pozdrawiam
Kolego z tego co pamietam to chyba rozmawialismy przez tel 3 grudnia  xxxx4148 to twój nr ? Dostałem sms z firmy że masz jakieś pytania i sam zadzwoniłem koło 11.00 jeżeli masz scren oczywiście możesz pokazać  :) Widze że niepotrzebnie ciągniesz temat i wylewasz swoje żale :) porównywanie kosza Trapera i Robinsona hmm chyba trochę inna jakość Pozdrawiam i zyczę więcej czasu spedzonego nad woda niż w sieci :)

Offline piotrrd

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 718
  • Reputacja: 80
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sokółka
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #18650 dnia: 29.12.2020, 09:00 »
Nie podaje się czyjegoś numeru telefonu publicznie !!

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 532
  • Reputacja: 1979
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #18651 dnia: 29.12.2020, 09:14 »
Zamazałem część numeru.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 003
  • Reputacja: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #18652 dnia: 29.12.2020, 09:40 »
Jeśli taki poziom komunikacji mają pracownicy firmy Winner to nie dziwię się, że kto mógł to źle odebrać. Totalny brak profesjonalizmu :facepalm: Z taka mentalnością w tym kraju nawet za 20 lat nie będzie przyzwoitej firmy wędkarskiej.

Offline Drapichrust

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 638
  • Reputacja: 171
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tarnów, Nowopole.
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #18653 dnia: 29.12.2020, 09:55 »
Nie mam pytań, profesjonalista! Może jeszcze nazwisko i adres podasz? >:O :facepalm:
Artur

Offline MaRaS!

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 565
  • Reputacja: 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Nowogard
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #18654 dnia: 29.12.2020, 10:54 »
Nie będę cytował cytatów ale niestety Panie Robercie nie jest to mój nr telefonu i nie wiem z kim Pan rozmawiał ale zapewniam że to nie byłem ja. Brak profesjonalizmu z Pańskiej strony widać nie tylko w komunikacji z klientem ale także i w wypowiedziach na forum także może skończmy już ten temat i proszę się bardziej nie pogrążać. Jeszcze jedno... nie wylewałem swoich żali tylko podzieliłem się z Kolegami z forum swoimi doświadczeniami bo do tego między innymi ono służy, może komuś to w przyszłości lub teraźniejszości pozwoli rozwiązać dylemat związany z zakupem w tej czy tamtej firmie. Pozdrawiam

Offline N3su

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 229
  • Reputacja: 317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sosnowiec/Newcastle
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #18655 dnia: 29.12.2020, 12:41 »
Tyle szukania i maili do GN i wreszcie pojawiła się na allegro. Bolonka Flagman Mantaray MS 6m.

Offline MetiusMate

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 728
  • Reputacja: 126
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gronowo
  • Ulubione metody: podlodówka
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #18656 dnia: 29.12.2020, 12:46 »
Kijek do przepływanki Kleniowo-Jaziowej 8) 8)

Offline Mikon

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 702
  • Reputacja: 114
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #18657 dnia: 29.12.2020, 12:56 »
Tyle szukania i maili do GN i wreszcie pojawiła się na allegro. Bolonka Flagman Mantaray MS 6m.
Tak się nieraz zastanawiałem, aż wreszcie się zapytam. Dlaczego bolonki mają takie mocowanie kołowrotka ?

Offline N3su

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 229
  • Reputacja: 317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sosnowiec/Newcastle
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #18658 dnia: 29.12.2020, 13:09 »
 Lepsze rozwiązanie niż DPS bardziej wygodne. Do tego nie ma garba i jest lżejszy.

Offline adamczyk6509

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pozdrawiam Michał C&R
  • Lokalizacja: Kłodzko
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #18659 dnia: 29.12.2020, 13:10 »
Kijek do przepływanki Kleniowo-Jaziowej 8) 8)
Może jakaś recenzja? ;)
Ciekaw jestem jak wypada na tle konkurencji, zapewne nie tylko ja a opinii o sprzęcie Hydry jak na lekarstwo.
Niech służy.
Pozdrawiam Michał
C&R