Autor Wątek: Kupiliśmy  (Przeczytany 3888829 razy)

Offline dalglish7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 538
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13470 dnia: 28.02.2018, 19:23 »
Ze sklepem sars mam taki sam komunikat >:O
Zbyszek

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13471 dnia: 28.02.2018, 19:41 »
Nie działa. Zaraziliście go swoimi zakupami. Na marginesie sklep z zespołem ostrej niewydolności oddechowej. Ciekawe. W sumie nazwa zobowiązuje ;)

Offline Starkly

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 384
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13472 dnia: 28.02.2018, 20:13 »


Ryba1987 szykuj kasę bo w przyszłym tygodniu pokaże się nowy katalog prestona :P

Chub

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13473 dnia: 28.02.2018, 20:16 »
Ej kolego weź Ty Ryby nie obrażaj co on jakieś starocie będzie kupował przecież oni katalog robią dopiero jak produkt u niego po testach jest...

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13474 dnia: 28.02.2018, 20:25 »
Ej kolego weź Ty Ryby nie obrażaj co on jakieś starocie będzie kupował przecież oni katalog robią dopiero jak produkt u niego po testach jest...

Heheheh, dobre :'( :'( :'(
Pozdrawiam Seba

Ryba1987

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13475 dnia: 28.02.2018, 20:50 »


Ryba1987 szykuj kasę bo w przyszłym tygodniu pokaże się nowy katalog prestona :P

Sorki że tak długo ale drukarka mi wysiadła i stąd to opóźnienie ;D :facepalm:

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13476 dnia: 28.02.2018, 21:34 »
Na Wyspach chodzą słuchy, że jako tester Jaxona podebrałeś im ich patent i następnie sprzedałeś go Prestonowi, że przez Ciebie Tommy Pickering musiał odejść do Mavera. Prawda to ?

Offline MarcinD

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 671
  • Reputacja: 279
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Swarzędz/Poznań/Augustów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13477 dnia: 28.02.2018, 21:43 »
Na Wyspach chodzą słuchy, że jako tester Jaxona podebrałeś im ich patent i następnie sprzedałeś go Prestonowi, że przez Ciebie Tommy Pickering musiał odejść do Mavera. Prawda to ?

Tommy przeszedł do Mavera bo Ryba mu kazał...

Ryba1987

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13478 dnia: 28.02.2018, 22:20 »
Na Wyspach chodzą słuchy, że jako tester Jaxona podebrałeś im ich patent i następnie sprzedałeś go Prestonowi, że przez Ciebie Tommy Pickering musiał odejść do Mavera. Prawda to ?

Tommy przeszedł do Mavera bo Ryba mu kazał...

To on Tak serio przeszedł? Przecież ja mu bajek naopowiadałem a ten łyknął jak młody pelikan.. co za gość :facepalm: ;D

Offline Paul John

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 277
  • Reputacja: 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zduńska Wola
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13479 dnia: 28.02.2018, 23:46 »
Wnioskuję o wyodrębnienie osobnego wątku np nowości Ryby czyli co nowego kupiłem w tym tygodniu..... I redaktorzy nie będą musieli przekopywać się przez nasze jaxony czy sanremu żeby znaleźć nowości ze świata  z półki premium czy  ultra, cholera a może to nawet prototypy są. Taki żarcik..

Słońca Życzę

Słońca życzę

Offline daniello2010

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13480 dnia: 01.03.2018, 08:29 »
Heh dobre.. Ja już skończyłem z kolekcjonowaniem a trochę tego mialemTeraz minimalizm i w dziwny sposób łowię tyle samo co łowilem z masą sprzętu

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka


Offline Paul John

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 277
  • Reputacja: 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zduńska Wola
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13481 dnia: 01.03.2018, 10:13 »
Właśnie tak jest jak już masz sprzętu w pytę to tracisz czas na wybór odpowiedniego na łowisku , mamy z mario8 takiego znajomego dosłownie wszystko ma po 1 szt. I nie ma dylematu jak my co założyć on łowi już a my się rozkładamy i zbroimy. Wychodzi z zasady jak ma być to będzie...

Słońca Życzę

Słońca życzę

Offline grzecho

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 539
  • Reputacja: 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13482 dnia: 01.03.2018, 11:19 »
Z jednej strony od przybytku głową nie boli, z drugiej przerost formy nad treścią też nie jest wskazany. Pozostaje zdrowy rozsądek :)
Grzesiek
"W czasach powszechnego fałszu mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym" G. Orwell

Ryba1987

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13483 dnia: 01.03.2018, 19:32 »
Właśnie tak jest jak już masz sprzętu w pytę to tracisz czas na wybór odpowiedniego na łowisku , mamy z mario8 takiego znajomego dosłownie wszystko ma po 1 szt. I nie ma dylematu jak my co założyć on łowi już a my się rozkładamy i zbroimy. Wychodzi z zasady jak ma być to będzie...

Słońca Życzę

Gorzej jak jest opcja "nie biero" i trzeba kombinować :) Wtedy do mnie przemawia bardziej "lepiej nosić jak się prosić" :P Ale jak kto woli, ja tu tylko reanimuje raz na jakiś czas wątek a co do sprzętu to fakt, trochę tego jest ale ogólnie zbędne rzeczy na bieżąco sprzedaje żeby zastąpić go czymś innym, lepszą jakością (dzięki Czesiu za te przegadane godziny o młynkach), większym komfortem i odpoczynkiem nad wodą. Bo o to w tym chyba głównie chodzi, chociaż nie wiem ja się nie znam ;D Jutro piękna paczuszka będzie ale cii :-X

Offline MaRaS!

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 565
  • Reputacja: 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Nowogard
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13484 dnia: 01.03.2018, 19:38 »
Właśnie dotarło do mnie caperlanowe ramię feederowe oraz uchwyt do parasola, mile zaskoczony jestem wagą ramienia jedyne 430 gram.
Poniżej zakupiony w komisie młynek za jedyne 30zł jest dość duży o mocy 500w - wczoraj testowałem na pelletach 12mm - nie straszne :)