Autor Wątek: Kupiliśmy  (Przeczytany 3888876 razy)

Offline Ścigacz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 594
  • Reputacja: 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • No fish no fun :)
  • Lokalizacja: Tuszyn
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #1935 dnia: 27.05.2015, 10:05 »
W sumie to ja Was wszystkich przepraszam bo to przez mój post wyszła całą tą dyskusja. Sorry chłopaki :/

Offline Ostry

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: 37
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #1936 dnia: 27.05.2015, 10:11 »
Nie masz za co przecież, forum po to jest żeby rozmawiać i wymieniać poglądy  :thumbup: dopóki dyskusja jest na poziomie to nie ma problemu  :)

Rozumiem że masz kasę i wydajesz ją na swoje hobby i nikt nie powinien w to wnikać.

Ja kilka lat temu tak wkręciłem się w paintball że wziąłem pożyczkę w banku żeby kupić sobie lepszy sprzęt  ??? 
Marcin

Offline Chaotic

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 662
  • Reputacja: 101
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #1937 dnia: 27.05.2015, 10:18 »
wg mnie ze sprzętem wędkarskim jest jak z zegarkami naręcznymi ... ma cieszyć właściciela i służyć, obnoszenia się i szpanu w tym zero bo i tak 90% potencjalnych obserwatorów nie ma  bladego pojęcia co masz (oczywiście jak nie weźmiesz tego co powszechnie rozpoznawalne). Tak zenith na nadgarstku czy hardy w dłoni na większości podglądaczy nie zrobi wrażenia.

dla szpanerów są inne marki i inne serie
Pozdrawiam
Olo


Offline marek118

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 669
  • Reputacja: 188
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: RNI, Koło PZW nr 28 "Szuwarek" Nowa Sarzyna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #1938 dnia: 27.05.2015, 10:24 »
Lepiej Koledzy pomyślmy jak pogodę zmienić żeby nad wodę pójść :D

grzesiek76

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #1939 dnia: 27.05.2015, 10:27 »
Lepiej Koledzy pomyślmy jak pogodę zmienić żeby nad wodę pójść :D

Bardzo proszę bez narzekań na pogodę ;)
Wczoraj na pół godzinki wyskoczyłem bez wędek nad starą odrę. Pomimo małego ochłodzenia lin żerował aż miło :)

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #1940 dnia: 27.05.2015, 10:35 »
W sumie to ja Was wszystkich przepraszam bo to przez mój post wyszła całą tą dyskusja. Sorry chłopaki:/

Z mojej strony nie masz za co przepraszać. Masz możliwość się pochwalić to robisz to. Ja akurat z zaciekawieniem zwróciłem na Twój post uwagę.
Darek

Offline Ścigacz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 594
  • Reputacja: 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • No fish no fun :)
  • Lokalizacja: Tuszyn
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #1941 dnia: 27.05.2015, 10:38 »
:D

elvis77

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #1942 dnia: 27.05.2015, 12:35 »
W sumie to ja Was wszystkich przepraszam bo to przez mój post wyszła całą tą dyskusja. Sorry chłopaki:/

Z mojej strony nie masz za co przepraszać. Masz możliwość się pochwalić to robisz to. Ja akurat z zaciekawieniem zwróciłem na Twój post uwagę.
Ja też

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #1943 dnia: 27.05.2015, 15:37 »
Dzięki kolegom kolekcjonerom ,którzy wydatki na dobry sprzęt na pewno okupują nie jednym poświęceniem, mamy szanse na recenzje z pierwszej ręki co do wartości użytkowej drogich rzeczy, których większość z nas na co dzień nie kupuje!A jak by co, to będziemy wiedzieć czy warto! :)
Arek

river

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #1944 dnia: 27.05.2015, 19:14 »
A z drugiej strony medalu ja nie krytykuję osób, które kupują np Jaxony, Robinsony itp. sprzęt. On też łowi i zapewne często lepiej niż ja ze swoim "wypasionym" sprzętem. Sam kiedyś posiadałem sprzęt w/w firm i raczej dużej różnicy w połowach nie widziałem od obecnych. Jednak mógłbym np ustawić się krytycznie pod względem firmy tak samo jak koledzy pod względem pieniędzy. Tylko do czego ta rozmowa doprowadzi??? "Wrzutki" prsonalne nie są tutaj mile widziane ale to moje osobiste zdanie.

Ja się tylko zastanawiam skąd w ludziach jest tyle złośliwości,nienawiści.


Złośliwość zawiść nienawiść pięknie dokladnie tak jak piszesz samo sedno :)
Naprawdę mam czego :) :thumbup:
Nie pisałem tego jednego zdania do jednej konkretnej osoby tylko na podstawie wątku.
A żeby nie było gołosłownie to podam przykłady z życia: znam osoby które kupują na kredyt różne gadżety tv 3d itd podczas gdy ich dziecko przebywa w zagrzybionym pokoju...inni biorą kredyty na sprzęt wędkarski a żona prawie nie ma co do gara wrzucić potem odchodzą z tego świata a rodzina z długiem do spłacenia zostaje...albo przepieprzają wszystko na bieżąco a potem płacz bo nagle coś tam....zastanawia mnie też po co ludzie się z kimś wiążą śluby biorą skoro potem muszą oszukiwać i ukrywać się ze swoimi zakupami coś mi tu nie pasuje po tym oburzeniu bo jak wszystko ok ( a może jednak czują że przeginają...)to po co to robić nie widzę tutaj logiki...no chyba że żona wie że np na wakacje ani do kina nie wyjdzie bo nie ma pieniędzy a ukochany przepieprza kasę na boku...ja jakoś nie muszę się z niczym ukrywać a zresztą róbta co chceta przecież to i tak do zazdrości i złośliwości i jeszcze nienawiści się tylko sprowadza..żenua

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #1945 dnia: 27.05.2015, 19:41 »
:thumbup: masz rację river też znam takich,nikt tu nikomu nic nie zazdrości ,nie ma nienawiści i złośliwości
Staś
Klasyczny Feeder

Offline Chaotic

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 662
  • Reputacja: 101
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #1946 dnia: 27.05.2015, 19:50 »
hehe .. z takiego fajnego tematu gdzie można było podejrzeć co chlopaki kupujecie, samemu przyoszczeędzić na eksperymentach przez to, na pw z rzadka podpytać o to i owo zrobiły się 2 strony oftopa z zawiścią w tle :) Jeszcze tego by brakowało żeby kupujący się musiał na forum tłumaczyc dlaczego wydał własną kasiorę na to piekne hobby ....

jednak jesteśmy trudnym narodem :)


żeby nie bylo ooftopa:własnie rozpakowałem catanę cx light feeder - nabytą jako dawca tipów i jestem mega zaskoczony - czuć moc, własności rzutowe na sucho lepsze niż beastmaster... akcja bardzo podobna do ultegry (tylko średnica przy dolniku zdradza że to 2 klasy niżej) chyba się z nim zaprzyjaźnię
Pozdrawiam
Olo


Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #1947 dnia: 27.05.2015, 20:04 »
Myślę że tu nie o zawiść chodzi tylko o opamiętanie,sam tego doświadczyłem szału zakupów np.gum spinningowych a przychodziło co do czego używałem 2-5 rodzajów,pękające szafy wypchane torby i my wyglądający jak wielbłądy idąc nad wodę A swoją drogą zastanawiam się dlaczego zaraz doszukujemy się złych intencji
Staś
Klasyczny Feeder

Offline gilala

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 944
  • Reputacja: 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #1948 dnia: 27.05.2015, 21:04 »
Ja zamówiłem nowość od Lorpio - cukiereczki. W piątek będę testować, jeśli dojdą, to dam znać, czy to coś daje, czy kolejny gadżet.
Dzisiaj też pierwszy raz nad wodą testowałem mojego nowego feederka Trabucco Selektor XS Master cw 90 - niestety nie było 75.
Przyznam, że jestem mega zadowolony. Kręcioł kupiłem od forumowicza - DaiwaLaguna E 3000. Zestaw jak dla mnie super. Wprawdzie dzisiaj nic nie złowiłem, bo testowałem kija, ale w piątek już nie popuszczę
Robert

elvis77

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #1949 dnia: 27.05.2015, 21:34 »
River,nie traktuj tego osobiście. Jeśli tak odczuleś to przepraszam. Chodzi mi głównie o całokształt. Wystarczy tak jak mówisz rozejrzeć się wokół. A to,że coś przed żoną ukryję to nie dlatego,że się boję,czy też zrobiłem coś strasznego tylko,żeby mieć spokój. Bo ktoś jak nie ma żadnego hobby lub jego hobby jest nisko budżetowe,tego nie zrozumie. Podobnie jak tego,że chodzisz na ryby i ich nie zabierasz. To po co chodzisz. Są rzeczy czy też tematy których lepiej nie poruszać. Chociażby dla świętego spokoju. A żona czy dzieci na tym nie tracą. Cały sprzęt jest zakupiony za tzw.lewizny czy fuchy. Jakbym nie potrzebował to poprostu bym nie robił po godzinach itd.
A co do pewnej tendencji robienia nie przemyślanych zakupów no cóż...  W każdej dziedzinie życia są ludzie nieodpowiedzialni.
Co by nie było off-topa to:

Jest jeszcze  parasol,ale nie zmieścił się za zdjęciu.
Taki awaryjny,po taniości.