Autor Wątek: Fotel Feederowy Mivardi Chair Comfort Feeder  (Przeczytany 1097 razy)

Offline Pablo73

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 114
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Puławy
  • Ulubione metody: bat i feeder
Fotel Feederowy Mivardi Chair Comfort Feeder
« dnia: 04.02.2020, 14:48 »
Witam, proszę o opinie użytkowników tego fotela. Jakiś czas temu ktoś zadawał pytanie o to krzesło, ale nie uzyskał odpowiedzi. Ponawiam pytanie i prośbę o opinie użytkowników lub ludzi, którzy go przynajmniej widzieli na żywo.
https://baitbox.pl/mivardi-chair-comfort-feeder-p-12204.html

Dodam, że do tej pory siedziałem na super fotelu Flagman Match Competition na nogach d36. Fotel megastabilny dobrze wykonany, ale niestety nie spełnił do końca moich oczekiwań. Fotel w mojej subiektywnej ocenie ma jedną wadę. Siedzisko jest idelanie w poziomie i po kilku wypadach materiał delikatnie sie rozciągnął i po prostu zacząłem z niego zjeżdżać. Siedzisko powinno być przynajmniej minimalnie przechylone  w dół w kierunku oparcia (co by rozwiązało problem zjeżdżania tyłka z krzesła).

Offline Gul

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szczytno
Odp: Fotel Feederowy Mivardi Chair Comfort Feeder
« Odpowiedź #1 dnia: 05.02.2020, 12:23 »
Nie mam tego siedziska, ale wydaje mi się że  nogi tego fotelika ( D36 ) mają możliwość regulacji, dzięki czemu można podnieść przednią część wzgledem tylnej i to mogło by rozwiązać temat. Chyba że sie mylę.
Pozdrawiam
Gul

Offline Darek_Darek1968

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 538
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Działdowo
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Fotel Feederowy Mivardi Chair Comfort Feeder
« Odpowiedź #2 dnia: 05.02.2020, 12:31 »
Wydaje mi się, że to jest noga d25, a cały fotel jest zbliżony do konstrukcji Ms Range.
Ms Range nie ma teleskopowych nóg, co oczywiście łatwo usprawnić.
Podniesienie samego przodu powoduje, że przednie nogi akcesoryjne nie są ustawione idealnie w pionie, co może powodować jakieś tam niedogodności.

Offline Pablo73

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 114
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Puławy
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Fotel Feederowy Mivardi Chair Comfort Feeder
« Odpowiedź #3 dnia: 05.02.2020, 15:28 »
Nie mam tego siedziska, ale wydaje mi się że  nogi tego fotelika ( D36 ) mają możliwość regulacji, dzięki czemu można podnieść przednią część wzgledem tylnej i to mogło by rozwiązać temat. Chyba że sie mylę.

Byłem użytkownikiem tego fotela i teoretycznie możesz, ale powoduje to brak wypoziomowania ramy a co za tym idzie zupełnie inne obciążenia i siły działające na całą konstrukcję. Tak robić nie wolno i nawet producent zaleca wypoziomowanie ramy. Mówimy o moim byłym Flagmanie.