TECHNIKI WĘDKARSKIE > Spinning

Przynęty spinningowe - ranking

(1/3) > >>

FilipJann:
Cześć, nie jestem do końca pewien czy podobny temat był już na forum (choć jak na szybko sprawdziłem, to żadnego nie widziałem), więc chciałbym go teraz rozpocząć.


Jak wiadomo, jesień nadchodzi (choć baaardzo wolnymi krokami, bo nadal mamy praktycznie pogodę jak na lato) to chciałbym zapytać Was jakie jest Wasze TOP 3 przynęt spinningowych do łowienia szczupaków/sandaczy/okoni z podziałem na gumy/woblery;jerki/blachy. I dla każdej z tej kategorii prosiłbym Was o wypisanie właśnie trzech różnych przynęt. Coś na ten wzór

1. Gumy
-przynęta 1
-przynęta 2
-przynęta 3


2. Woblery
-przynęta 1
-przynęta 2
-przynęta 3


3. Blachy
-przynęta 1
-przynęta 2
-przynęta 3

Muszę poszerzyć swój arsenał, ale totalnie nie wiem w co iść i szukam inspiracji, choć myślę, że nie tylko ja jestem w takiej sytuacji, a wątek może się przydać także naszym potomnym ;)
Gdy już się trochę Waszych propozycji nazbiera, edytuję ten post i stworzę w nim ranking najczęściej polecanych przynęt w danej kategorii.


PS jeśli macie uwagi co do tematu, dajcie znać, razem myślę że stworzymy tutaj coś pożytecznego. :beer:

Miwol:
Podział na gatunki oraz rodzaje - oże z tego powstać niezła szachownica i bałagan. Lepiej będzie rozbić to na osobne wątki, zależne od gatunku. Ogólnie :thumbup: za pomysł.

cthulhu:
1. Gumy
- 1. Berkeley Puls Shad 11cm, Pike
- 2. Cannibal 12,5cm (policjant, firetiger, biały z czerwonym łbem)
- 3. Sandry obojętnie które
- 4 Matusiak


2. Woblery
-1. Gloog Nike 11cm
-2 Slidery Salmo 10
-3 Chinska rybka

Ogólnie temat rzeka, to tak na szybko na co lubię łowić i miałem najlepsze efekty ( poza puls shadem, którego muszę nabyć w końcu widząc od lat co u kumpli wymiata)
Pozdro




yakuza:
Top 1, niezaprzeczalnie i niepodważalnie....
Trzeba mieć wodę gdzie są ryby.

Lohi:

--- Cytat: cthulhu w 01.10.2023, 22:35 ---1. Gumy
- 1. Berkeley Puls Shad 11cm, Pike
- 2. Cannibal 12,5cm (policjant, firetiger, biały z czerwonym łbem)
- 3. Sandry obojętnie które
- 4 Matusiak


2. Woblery
-1. Gloog Nike 11cm
-2 Slidery Salmo 10
-3 Chinska rybka

Ogólnie temat rzeka, to tak na szybko na co lubię łowić i miałem najlepsze efekty ( poza puls shadem, którego muszę nabyć w końcu widząc od lat co u kumpli wymiata)
Pozdro



--- Koniec cytatu ---
Zaciekawiła mnie ta "chińska rybka"  . Możesz pokazać zdjęcie lub link ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej