SPRZĘT i AKCESORIA > Rękodzieło

Woblery z Basoni Hand Made Fishing Lures

(1/6) > >>

Tomek1988:
Witam skoro się tutaj pojawiłem aby zaczerpnąć trochę wiedzy o łowieniu białej ryby to przy okazji pochwalę się moimi woblerami :)
Woblery wykonuję od kilku lat i jak zacząłem robić je z drewna tak dalej kontynuuję prace rzeźbiarskie, był pomysł aby przejść na lanie z piany ale jak widzę dookoła, że woblerów z drewna jest jak na lekarstwo to postanowiłem, że będę robił woblery w 100% ręcznie wykonane :) Głównie skupiam się na boleniówkach ale robię też coś pod sandacze,szczupaki i klenie.

Bolenióweczki











Sandaczowe









basp28:
Fach masz w ręce.
A imitacje Olszówki 3-7 cm pracującą w szybkim nurcie, przy dnie, "bijącą" po kamieniach potrafisz zrobić ???
Miałem czeskie w latach 90tych i brzany się nimi zażerały a nigdzie takich więcej nie spotkałem

Tomek1988:
Jerki szczupakowe









Oraz coś na klenie :)



Syborg:
Znam Twoje woblery. Świat jest mały ;)

Co tu dużo gadać, piękne.

Tomek1988:

--- Cytat: basp28 w 09.02.2017, 23:31 ---Fach masz w ręce.
A imitacje Olszówki 3-7 cm pracującą w szybkim nurcie, przy dnie, "bijącą" po kamieniach potrafisz zrobić ???
Miałem czeskie w latach 90tych i brzany się nimi zażerały a nigdzie takich więcej nie spotkałem

--- Koniec cytatu ---

Pewnie tak chociaż nie robiłem takich konstrukcji, o tej porze roku w 90% robie tylko boleniówki i nie mam niestety czasu na inne konstrukcje :) Ale prędzej czy później jakieś brzanówki powstaną :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej