Autor Wątek: (K) Pokrowiec Preston Monster 3+3 Rod Holdall 170 cm  (Przeczytany 478 razy)

Offline hobby

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Zamość
  • Ulubione metody: method feeder
Tak jak w temacie, kupie w dobrym lub bardzo dobrym stanie (chętnie nowy). Chyba, że Ktoś widział w sieci pewne źródło.
Maciek, nie mogłeś poczekać z decyzją o sprzedaży do dzisiejszego dnia? :P A tak mogło być miło....
...Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Jurek

Offline Łuki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 993
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • SiG
...to królestwo...

Pozdrawiam.

Offline Łuki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 993
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • SiG
Odp: (K) Pokrowiec Preston Monster 3+3 Rod Holdall 170 cm
« Odpowiedź #2 dnia: 16.05.2019, 22:20 »
Przepraszam Jurek, nie jest dostępny. Dopiero po dodaniu do koszyka i chęci realizacji, wyskakuje niedostępny.
...to królestwo...

Pozdrawiam.

Offline hobby

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Zamość
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: (K) Pokrowiec Preston Monster 3+3 Rod Holdall 170 cm
« Odpowiedź #3 dnia: 16.05.2019, 22:23 »
Łukasz, pewnie że cena jest zaporowa, aż oczy bolą ???, ale i tak jest brak tego rozmiaru , rozmawiałam już z Nimi powołując się  nawet na Rybę (w którymś poście pisał, że w razie czego, w kontaktach z e-amurem powoływać się na Rybe :P.
...Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Jurek

Offline hobby

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Zamość
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: (K) Pokrowiec Preston Monster 3+3 Rod Holdall 170 cm
« Odpowiedź #4 dnia: 16.05.2019, 22:25 »
Przepraszam Jurek, nie jest dostępny. Dopiero po dodaniu do koszyka i chęci realizacji, wyskakuje niedostępny.
Nie ma sprawy, dzięki :beer: za dobre chęci.
...Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Jurek