Autor Wątek: Sklep Duxonshop  (Przeczytany 35233 razy)

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #45 dnia: 06.12.2017, 13:21 »
Jestem mega zdziwiony, że takie wpisy wyszły od Was. Dla mnie to trochę wstyd pisać takie komentarze... :facepalm:
Już przed samymi zakupami było info, że wysyłka będzie trwać 1-2 tygodnie. A pomysł z zatrudnieniem dodatkowych pracowników :facepalm:
To tak jakbyście chcieli zatrudnić dziewczynę do warsztatu samochodowego jako pomoc, żeby przyniosła klucze itp jak nie ma pojęcia o tym...

Panowie naprawdę troszkę powagi. Sklep robi promocję, gdzie jak wyliczyłem średnie obniżki to 30%, mega dużo dobrej jakości towaru, a tu takie narzekania.
Czemu pomimo dokładnych informacji o opóźnionej wysyłce (mamy już koniec sezonu) nadal zrobiliście tam zakupy i oczekujecie dostawy w 24h ?
Zawsze zostaje sklep na D z cenami wyższymi od konkurencji średnio o 15% i mielibyście od ręki :)

Ja może miałem szczęście, ale na wysyłce tak czy siak mi nie zależało, bo jest koniec sezonu !!!
Kupiłem w piątek po 20:00, a dostałem dokładnie tydzień później w piątek.




Absolutnie jestem poważny! Właśnie z takich niedopatrzeń, robi się wspomniana gówno burza, którą tutaj właśnie uskuteczniamy. Aczkolwiek, na innych stronach jest dużo gorzej, lecą ostre słowa pod adresem sklepu.
Według mnie, sklep mógł tego uniknąć. Nie widziałem też ogłoszeń, iż czas przesłania towaru mocno się wydłuży.
W sumie to nie moja sprawa, to sprawa sklepu, ale niech nikt mi nie zabrania wyrażenia tutaj swojej opinii!!!


Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 261
  • Reputacja: 898
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #46 dnia: 06.12.2017, 13:25 »
Nie rozumiem gorączki moim zdaniem...
W pierw trzeba przeczytać regulamin sklepu ... potem sypać opinie... A na deser kto komu każe płacić przelewem... masz obawy - jest opcja za pobraniem....
Mało który sklep w PL działa jak drapieżnik - i robi wysyłki z dnia na dzień.....
Maciek

Offline Morgoth13

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #47 dnia: 06.12.2017, 13:34 »
...
Dlatego jak pisałem mijam takie sklepy, takie promocje. Mam sklepy, że zawsze mam promocje a dostawa trwa 24 godziny.

Ten sklep ma problemy z wysyłką nawet, gdy nie ma promocji. Zamówienie złożone 14 kwietnia i opłacone od razu poprzez PayPal. Wszystko było dostępne, płatność zrealizowana a okazuje się, że wszystkie 4 pozycje wróciły do koszyka oraz widniał komunikat oczekiwanie na płatność. Kontakt telefoniczny, przesłanie potwierdzenia z banku i czekałem. 28 kwietnia a więc 2 tygodnie po złożeniu zamówienia zamówienie zmieniło status na anulowane. Dopiero po kolejnym telefonie w końcu spakowano paczkę i ją wysłano. Co do black friday - rozumiem, że mogli mieć większy ruch, ale do mnie przesyłka z anglingdirect.co.uk doszła w tydzień, a nie sądzę by mieli mniej zamówień.

Pozdrawiam
Mirek

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 731
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #48 dnia: 06.12.2017, 14:34 »
Jestem mega zdziwiony, że takie wpisy wyszły od Was. Dla mnie to trochę wstyd pisać takie komentarze... :facepalm:
Już przed samymi zakupami było info, że wysyłka będzie trwać 1-2 tygodnie. A pomysł z zatrudnieniem dodatkowych pracowników :facepalm:
To tak jakbyście chcieli zatrudnić dziewczynę do warsztatu samochodowego jako pomoc, żeby przyniosła klucze itp jak nie ma pojęcia o tym...

Panowie naprawdę troszkę powagi. Sklep robi promocję, gdzie jak wyliczyłem średnie obniżki to 30%, mega dużo dobrej jakości towaru, a tu takie narzekania.
Czemu pomimo dokładnych informacji o opóźnionej wysyłce (mamy już koniec sezonu) nadal zrobiliście tam zakupy i oczekujecie dostawy w 24h ?
Zawsze zostaje sklep na D z cenami wyższymi od konkurencji średnio o 15% i mielibyście od ręki :)

Ja może miałem szczęście, ale na wysyłce tak czy siak mi nie zależało, bo jest koniec sezonu !!!
Kupiłem w piątek po 20:00, a dostałem dokładnie tydzień później w piątek.

Pytam z ciekawości, jaki producent tych kulek w workach i jaka była cena ?
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 560
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #49 dnia: 06.12.2017, 16:27 »
Wiecie co?
Sklep robi mega promocję, zawala się pracą i oddaje towar praktycznie po cenie zakupu... A potem robi taką brzydką kupę z wysyłką, że zamiast zyskać na takiej akcji rzesze zadowolonych klientów, które pisać będą pieśni pochwalne na jego temat (w końcu po to i tylko po to takie akcje się robi), to wszędzie na nich teraz psioczą. To jest jakaś masakra dla mnie. Jak można tak firmę prowadzić...
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #50 dnia: 06.12.2017, 16:48 »
Wiecie co?
Sklep robi mega promocję, zawala się pracą i oddaje towar praktycznie po cenie zakupu... A potem robi taką brzydką kupę z wysyłką, że zamiast zyskać na takiej akcji rzesze zadowolonych klientów, które pisać będą pieśni pochwalne na jego temat (w końcu po to i tylko po to takie akcje się robi), to wszędzie na nich teraz psioczą. To jest jakaś masakra dla mnie. Jak można tak firmę prowadzić...
Nie wszyscy, bo ja np, nie! Zamówiłem towar, DOCZYTAŁEM, że wysyłka może się wydłużyć, no i sobie spokojnie czekam. Poza tym sezon jest praktycznie zakończony, więc tym bardziej się nie pali. Powiem więcej, jestem naprawdę zadowolony, bo udało mi się kupić kilka rzeczy w naprawdę dobrej cenie i na tym się skupiam, bo o to mi chodziło. Dlatego tym bardziej nie rozumiem o co ludziom biega ? I nie zdziwię się, jeśli w przyszłym roku Duxon nie zrobi takiej akcji. Reasumując: u mnie wygrał pragmatyzm i cierpliwość i jestem bardzo zadowolony, bo paczka już jedzie i jutro będzie ;)

P.S. Ostatnio Allegro zrobiło akcję z darmową wysyłką, więc ludzie rzucili się na zakupy. A potem psioczyli, że paczkomaty się zapchały. Zamiast się cieszyć, że parę groszy zostało w portfelu. Niestety nie dogodzisz ! Dlatego takich akcji nie ma co robić, bo ponosi się później spore koszty wizerunkowe, choćby przez hejt ze strony niecierpliwych gumisiów :facepalm: :'(
Pozdrawiam Seba

Offline piotrrd

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 718
  • Reputacja: 80
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sokółka
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #51 dnia: 06.12.2017, 17:08 »
Fajny sklep, ale w koszyku było kilka pozycji i to dość nie typowych po 20 minutach wszystko znikło, może ktoś był szybszy i wykupił chyba sześć pozycji z łózkami w rozmiarze XL za grubo ponad tysiaka;)
Nie oceniam mogło tak być.

Ale zamówiłem chyba ponad 30 pozycji z anglingdirect też w czarny piątek, wszystko ponad 500 eurasków i ........ w środę miałem paczuszkę wszystko było jak zawsze. Jak dla mnie to sklep numer jeden w moim prywatnym rankingu.

Offline Morgoth13

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #52 dnia: 06.12.2017, 17:12 »
Sklep ma niestety spory bałagan - bo jak inaczej nazwać komunikat o opóźnieniach na FB z takim oto info na stronie głównej sklepu:
Pozdrawiam
Mirek

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #53 dnia: 06.12.2017, 17:20 »
Sklep ma niestety spory bałagan - bo jak inaczej nazwać komunikat o opóźnieniach na FB z takim oto info na stronie głównej sklepu:


Czepiacie się Mirek ... Po prostu tam nie zamawiaj :beer:
Pozdrawiam Seba

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 027
  • Reputacja: 220
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #54 dnia: 06.12.2017, 17:41 »
Pytam z ciekawości, jaki producent tych kulek w workach i jaka była cena ?
Te u góry Roda Hutchinsona 5 kg - 130 zł
Te niżej truskawka ananas od Misela Zadravec 5 kg - 40 zł
https://www.duxonshop.pl/kulki-proteinowe/22265-zadravec-boilie-cl-strawberry-pineapple-20mm-5kg-0013937.html


Pytałem o info ale nikt nie potrafi go pokazać, oprócz tego z wczoraj.
Nie wiedziałem o tym, że żeby zapakować paczkę ze sklepu wędkarskiego trzeba być mistrzem Polski ( ŚWIATA ) w wędkarstwie. To samo dotyczy odebrania korespondencji.
I dlaczego nie odniesiesz się do mojego wcześniejszego wpisu - skoro wiadomo ( niby ), że mają być opóźnienia to może kasę należałoby kasę wpłacać po info ze sklepu, że przesyłka stoi i czeka. Tylko nie piszcie, że co jak nie wpłacę bo na razie to wielu ludzi ma sytuacją odwrotną czyli co jak wpłacę a dwa tygodnie nie ma żadnego info ze sklepu.

JKarp

EDIT
Dlatego jak pisałem mijam takie sklepy, takie promocje. Mam sklepy, że zawsze mam promocje a dostawa trwa 24 godziny.

Dlatego zamówiłem towar za pobraniem, bo wiedziałem, że może zabraknąć na stanie i będą problemy.
Zresztą właściciel mówił, że zamówienia internetowe będą realizowane dopiero od poniedziałku wg kolejności zamówień, więc mogą być braki.
Nie każdy ma układy, znajomości. Dla mnie promocja na plus, nawet jakby zabrakło jakiegoś artykułu, tudzież wymienili mi konopie na inną markę, które były 2x droższe i nie doliczyli ani złotówki.

Offline FilipJann

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 367
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wielkopolska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #55 dnia: 17.12.2017, 16:08 »
Duxon znów robi wyprzedaże...


A ja nadal czekam za swoja paczką, zamówioną podczas BlackFriday :o przez ten czas, dostałem dwa telefony. Jeden, że nie ma dwóch rzeczy (na których mi średnio zależało, więc poprosiłem o zwrot pieniędzy za nie - tak, zapłaciłem przelewem), a drugi, że sklep nie otrzymał ode mnie przelewu. Wysłałem im mailem potwierdzenie i czekam na rozwiązanie... Dobrze, że to nie środek sezonu i mogę poczekać, choć nie powiem, że to już lekka przesada...
Have fun.
Do what makes you happy.
And, ignore anyone who says you fish too much.
Life is too short to listen to those who don't respect your passion.

Filip! :)

Offline Kinior

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 118
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #56 dnia: 18.12.2017, 17:43 »
Masakra - o 9 patrzyłem, że w dostępności są wędki które chciałem kupić Prologic c2 a jak przyjechałem o 16 do domu to już prawie nic nie było. Kupiłem jakieś ostatki JRC Cocoon 3LB 50 :) ale promo fajne zrobili :)
Marcin

Mazovia Fishing Team

Offline Nathaniel

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 090
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #57 dnia: 18.12.2017, 18:24 »
Nie dają rady im serwery :'(  teraz jak i rano o 9 nie ma  szans żeby coś kupić.

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 940
  • Reputacja: 415
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #58 dnia: 18.12.2017, 19:14 »
Coś tam właśnie zamówiłem. Zobaczę co będzie dalej ... ;)
;)

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 731
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #59 dnia: 18.12.2017, 19:29 »
Przejrzałem ofertę, współczuję konkurencji, wygląda mi to na totalną wyprzedaż (może zmiana marek lub likwidacja działów a może sklepu ???).
Jak pisałem wcześnie, na sklepie stacjonarnym większość towaru wystawione na większym upuście, niektóre praktycznie sprzedawane po cenie zakupu.
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz