Autor Wątek: Skleptrabucco.pl  (Przeczytany 78277 razy)

Offline sander

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 51
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #45 dnia: 08.05.2015, 22:36 »
Zamiast w kółko mnie o tym zapewniać podaj po prostu linka do podpórek, które podobno zostały wystawione. Przypominam chodzi o  drennan Slip Rest Set x2, które są w ofercie sklepu. Ja jakoś ich nie widzę

Offline Major

  • SklepTrabucco.pl
  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 329
  • Reputacja: 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Żadna technika nie jest mi obca
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #46 dnia: 08.05.2015, 22:37 »
Sander  : sortuj po podpórkach a na PW po godzinie jak nie ma wiadomości to już pewnie jej nie będzie tak ?? Bo widzę że popadamy w lekką ....

Offline Major

  • SklepTrabucco.pl
  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 329
  • Reputacja: 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Żadna technika nie jest mi obca
  • Ulubione metody: tyczka i feeder

Offline sander

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 51
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #48 dnia: 08.05.2015, 22:46 »
Ok, są. Sortowałem wielokrotnie w Twoich przedmiotach dla fraz "podpórka", "podpórki", "drennan" "slip". Dziwnym trafem jeszcze 30 min. temu ich nie było.... Temat podpórek proponuję zakończyć.

A żeby zakończyć pozytywnym akcentem - może skuszę się jeszcze w ramach ostatniej szansy na selektora 360 - 75 ;) Niedawno kupiłem u Ciebie wersję do 90 i przyznaję, że było szybko i zgodnie z zamówieniem.

Offline Major

  • SklepTrabucco.pl
  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 329
  • Reputacja: 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Żadna technika nie jest mi obca
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #49 dnia: 08.05.2015, 22:51 »
Mam nadzieje że teraz posypią się same pozytywne opinie których na forum widzę nie ma wiele ale to chyba nasza polska mentalność że o dobrym lepiej nie pisać , co do Selektorów 360-75 i 90 gr to się kończą i pewnie jak 330-75 nie będzie ich jakiś czas , ja dzisiaj testowałem Sygnum XPS Competition 390-125gr  rewelka na duże wody do koszyków 30-70gr

Pozdro
Major

river

  • Gość
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #50 dnia: 08.05.2015, 22:53 »
Mam nadzieje że teraz posypią się same pozytywne opinie których na forum widzę nie ma wiele ale to chyba nasza polska mentalność że o dobrym lepiej nie pisać ,
Pozdro
Major

Proponuje poczytać opinie o innych sklepach na forum np. o SklepDrapieżnik,Gruba Ryba aby się przekonać że z tą mentalnością aż tak tragicznie nie jest...

Offline sander

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 51
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #51 dnia: 08.05.2015, 23:03 »
Potwierdzam. Robiłem zakupy i w drapieżniku i grubej rybie. Jak dla mnie w obydwu przypadkach perfekcyjnie.

Offline Druid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 740
  • Reputacja: 418
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Knurów, Górny Śląsk
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #52 dnia: 08.05.2015, 23:07 »
Cieżko mi oceniać bo złożyłem tylko 2 zamówienia - jedno dostalem niekompletne ale po moim telefonie zostały dosłane brakujące produkty, jednego produktu nie było choć był widoczny na sklepie że jest dostępny
Drugie zamówienie zgadzało się w 100% i bardzo szybko zostało zrealizowane
Nie krytykuję bo sam wiem jak to jest gdy jednocześnie prowadzi sie sprzedaż na Allegro, w sklepie netowym i stacjonarnym - takie pomyłki się zdarzają , może po prostu za wiele srok za ogony na raz
To dobrze że właściciel sklepu jest tutaj  na forum, nasze uwagi powinne być  mobilizacją do perfekcyjnego dzialania systemu sprzedaży - a także wprowadzania nowych produktów którymi wielu z nas jest zainteresowanych
Myślę że z korzyścią dla obu stron !
Pozdrawiam - Gienek

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 698
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #53 dnia: 09.05.2015, 07:25 »
Mam nadzieje że teraz posypią się same pozytywne opinie których na forum widzę nie ma wiele ale to chyba nasza polska mentalność że o dobrym lepiej nie pisać , co do Selektorów 360-75 i 90 gr to się kończą i pewnie jak 330-75 nie będzie ich jakiś czas , ja dzisiaj testowałem Sygnum XPS Competition 390-125gr  rewelka na duże wody do koszyków 30-70gr

Pozdro
Major

Panowie, powoli wracamy do sytuacji ze sklepem X. To forum nie ma służyć do załatwiania reklamacji ani reklamowania się. Patrz: Regulamin.

Recenzje mają być z założenia pisane przez użytkowników i klientów sklepów a nie przez właścicieli :D To nie jest miejsce na informowanie o tym co jest na sklepie, co będzie i co się sprawdza nad wodą, sorry. Sklep niech zamieszcza takie informacje na swojej stronie WWW.
Mieliśmy już taką sytuację (odnośnie reklamacji, przeciwstawnych opinii łączonych z wypowiedziami właściciela sklepu X)  i skończyło się  na grożeniu sądem  forumowiczom i administratorom.
Będę zmuszony zamknąć wątek jeżeli dalej tak będzie. Zawsze jest opcja kontaktu na privie Panowie. :-\

Sklep ma oceny jakie ma - i proponuję nie drążyć tematu. Istnieje opcja napisania artykułu - przewodnika o kijach Trabucco :)
Lucjan

Offline maniek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 439
  • Reputacja: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: PD. WALIA - UK
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #54 dnia: 09.05.2015, 07:55 »
Racja LUK, a poza tym miejsce na reklamę jest,jak ma ktoś ochotę to niech się kontaktuje z administratorem i po sprawie ;)

Offline bigdom

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 696
  • Reputacja: 66
  • Mam swoje zdanie i nie zawaham się go użyć!!!
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #55 dnia: 09.05.2015, 08:01 »
Trudna sprawa. Z jednej strony obecność sprzedawcy na forum trochę ułatwia kontakt, możliwość wyjaśnienia spraw i na pewno jest plusem.
Z drugiej jednak na komercyjne działanie jest miejsce w boksie reklamowym.
Taka nie do końca jasna granica :) Luk jest inteligentnym gościem, wyjdzie z sytuacji tak, jak trzeba (łeeee bigdom-wazeliniarz :) )
Nigdy w życiu nie złowiłem karpia i dobrze mi z tym :)
Dominik

Offline maniek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 439
  • Reputacja: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: PD. WALIA - UK
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #56 dnia: 09.05.2015, 08:14 »
Dla mnie jasna oczywista sprawa jest regulamin i trza sie go trzymac,bo bedzie jak zesklepem X a poco przeciesz jest taka miła atmosfera na forum :)

Offline FilipJann

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 367
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wielkopolska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #57 dnia: 14.07.2015, 16:53 »
Drugie juz zakupy na Skleptrabucco.pl, wszystko 10/10 :P Tyle w temacie 8)
Have fun.
Do what makes you happy.
And, ignore anyone who says you fish too much.
Life is too short to listen to those who don't respect your passion.

Filip! :)

Offline FilipJann

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 367
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wielkopolska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #58 dnia: 29.07.2015, 13:11 »
Kolejne zakupy w tym sklepie! Ocena 10/10. Podziekowania dla p. Majora za tak sprawne prowadzenie sklepu! :)
Have fun.
Do what makes you happy.
And, ignore anyone who says you fish too much.
Life is too short to listen to those who don't respect your passion.

Filip! :)

Offline bibosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 521
  • Reputacja: 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfino
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #59 dnia: 29.07.2015, 14:24 »
Dzisiaj odebrałem drugie zamówienie ze sklepu skleptrabucco.pl i wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Szybka wysyłka, duży wybór w sklepie, paczka zgodna z tym co zamawiałem. Ocena 10/10 :thumbup:.
Pozdrawiam - Robert


Feeder Maniak
https://www.facebook.com/FeederManiak/