Autor Wątek: Jakiej muzyki słuchacie?  (Przeczytany 710781 razy)

Online Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 340
  • Reputacja: 608
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #6420 dnia: 04.01.2023, 23:04 »
Pozdrawiam,
Tomek

Offline Cygnus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Reputacja: 56
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #6421 dnia: 05.01.2023, 20:38 »
Właśnie usłyszałem, zobaczyłem...... fajne to



Tu oryginał



to nie moja bajka ale fajnie sie słucha :)
"Nie można więc głosować za demokracją i wiecznie przeciwstawiać się gustom większości. To jest zakłamanie. Grzeszyć na ziemi i zgłaszać jednocześnie pretensje do nieba?!
Ale ja osobiście jestem szczery: zawsze głosowałem za kontrrewolucją"

Offline Cygnus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Reputacja: 56
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #6422 dnia: 11.01.2023, 21:34 »
:(  -wróciłem z pracy
 :) - dostałem od żony obiadek
 :) - poszedłem z pieskiem na spacer
 :P - jak wróciłem dostałem herbatki z cytryną i imbirem :shortcake:
 O:) - zrobiło mi się błogo
 8) - założyłem słuchawki na uszy i wszedłem w inny świat, tylko ja, moja muzyka (w pewnym momencie relaxu przyszedł pies, ale w niczym mi to nie przeszkadzało, wręcz przeciwnie). Skończyła się płyta więc załączyłem jeszcze raz. Odpłynąłem. Chciałem odsłuchać jeszcze raz ale pomyślałem że mam jeszcze kolegów na "Spławiku". Wszyscy którzy lubią, częstujcie się. od pierwszej sekundy do ostatniej minuty .... a co ja będę Wam mówił sami posłuchajcie ;)

"Nie można więc głosować za demokracją i wiecznie przeciwstawiać się gustom większości. To jest zakłamanie. Grzeszyć na ziemi i zgłaszać jednocześnie pretensje do nieba?!
Ale ja osobiście jestem szczery: zawsze głosowałem za kontrrewolucją"

Offline Oman

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 594
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #6423 dnia: 12.01.2023, 09:54 »
:(  -wróciłem z pracy
 :) - dostałem od żony obiadek
 :) - poszedłem z pieskiem na spacer
 :P - jak wróciłem dostałem herbatki z cytryną i imbirem :shortcake:
 O:) - zrobiło mi się błogo
 8) - założyłem słuchawki na uszy i wszedłem w inny świat, tylko ja, moja muzyka (w pewnym momencie relaxu przyszedł pies, ale w niczym mi to nie przeszkadzało, wręcz przeciwnie). Skończyła się płyta więc załączyłem jeszcze raz. Odpłynąłem. Chciałem odsłuchać jeszcze raz ale pomyślałem że mam jeszcze kolegów na "Spławiku". Wszyscy którzy lubią, częstujcie się. od pierwszej sekundy do ostatniej minuty .... a co ja będę Wam mówił sami posłuchajcie ;)


Bardzo fajny album, tez go lubię 😉
Dominik

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 516
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #6424 dnia: 12.01.2023, 11:11 »
Wiadomo!
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline kordi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 790
  • Reputacja: 74
  • Lokalizacja: Małopolska
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #6425 dnia: 12.01.2023, 12:36 »
Metallica skończyła się na Kill’em All ;)

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 516
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #6426 dnia: 12.01.2023, 13:05 »
Przyznać trzeba, że jednak tę dekadę czy dwie temu się skończyła. Gdyby zaczynali od obecnych kawałków, to szczytem sukcesu byłby występ na Rock Pikniku w Pruszkowie.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline kordi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 790
  • Reputacja: 74
  • Lokalizacja: Małopolska
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #6427 dnia: 12.01.2023, 15:04 »
Tak całkiem na poważnie, to skończyli się dla mnie na czarnej płycie. Potem były już same mocno słabe wypociny.
A Kill’em All to zdecydowanie ich najlepsza płyta, zresztą dla mnie to najlepsza płyta trashowa świata i jedna z najlepszych metalowych płyt ever.

Offline beret_89

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Puchaczów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #6428 dnia: 12.01.2023, 15:20 »
Poza tym uważam, że PZW powinno zostać zniszczone

Offline robson

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 436
  • Reputacja: 351
  • Płeć: Mężczyzna
  • przystawka, bolonka, trotting
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #6429 dnia: 12.01.2023, 16:44 »
Przyznać trzeba, że jednak tę dekadę czy dwie temu się skończyła. Gdyby zaczynali od obecnych kawałków, to szczytem sukcesu byłby występ na Rock Pikniku w Pruszkowie.

A ja nie mogę przeboleć, że jeden z top-5 najlepszych basistów w rockowym świecie już od tylu lat się u nich marnuje. Wrzucałem tu kawałki Infectious Grooves czy Suicidal Tendencies, gdzie bezapelacyjnie wymiatał nie biorąc jeńców. Teraz pyka sobie stare kawałki w emeryckim towarzystwie :money:
Najpierw przekonamy wszystkich, że powinni mieć własne poglądy, a potem je im damy.

Offline Cygnus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Reputacja: 56
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #6430 dnia: 12.01.2023, 17:13 »
Ten człowiek nauczył chłopaków z Metallicy nut
Dla mnie to numer jeden basista z Metallicy ;)

"Nie można więc głosować za demokracją i wiecznie przeciwstawiać się gustom większości. To jest zakłamanie. Grzeszyć na ziemi i zgłaszać jednocześnie pretensje do nieba?!
Ale ja osobiście jestem szczery: zawsze głosowałem za kontrrewolucją"

Offline Cygnus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Reputacja: 56
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #6431 dnia: 12.01.2023, 17:24 »
Metallica skończyła się na Kill’em All ;)

 :) kordi oszalałeś ?

Według mnie pierwsze 4 płyty są inne i każda jest piękna, dojrzalsza. Potem to już każdy wie :-\
Poszli w komercję i siedzą w niej po dziś dzień
Kiedyś numerem jeden dla mnie był 4 album
Dzisiaj na pierwszym miejscu zdecydowanie 2 album. Lubię wsłuchiwać się w perkusję na tej płycie. Tyle razy przesłuchana płyta a za każdym razem odnajduję jakieś perkusyjne perełki :)
"Nie można więc głosować za demokracją i wiecznie przeciwstawiać się gustom większości. To jest zakłamanie. Grzeszyć na ziemi i zgłaszać jednocześnie pretensje do nieba?!
Ale ja osobiście jestem szczery: zawsze głosowałem za kontrrewolucją"

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 516
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #6432 dnia: 12.01.2023, 17:30 »
Przyznać trzeba, że jednak tę dekadę czy dwie temu się skończyła. Gdyby zaczynali od obecnych kawałków, to szczytem sukcesu byłby występ na Rock Pikniku w Pruszkowie.

A ja nie mogę przeboleć, że jeden z top-5 najlepszych basistów w rockowym świecie już od tylu lat się u nich marnuje. Wrzucałem tu kawałki Infectious Grooves czy Suicidal Tendencies, gdzie bezapelacyjnie wymiatał nie biorąc jeńców. Teraz pyka sobie stare kawałki w emeryckim towarzystwie :money:
Oglądałem film o tym, jak wybierali nowego basistę. A wybrali jego właśnie dlatego, że z niezwykłą łatwością grał ich kawałki. On się przy tym bawił, inni w skupieniu rzeźbili. Perfekcyjnie, ale bez polotu.
I gdy go wybrali, zawołali go i powiedzieli coś w ten deseń: "A teraz, żebyś wiedział, jak poważnie do tego podchodzimy - masz tu czek na mln dolarów". I wręczyli mu czek. :)
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Cygnus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Reputacja: 56
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #6433 dnia: 12.01.2023, 17:40 »
Przyznać trzeba, że jednak tę dekadę czy dwie temu się skończyła. Gdyby zaczynali od obecnych kawałków, to szczytem sukcesu byłby występ na Rock Pikniku w Pruszkowie.

A ja nie mogę przeboleć, że jeden z top-5 najlepszych basistów w rockowym świecie już od tylu lat się u nich marnuje. Wrzucałem tu kawałki Infectious Grooves czy Suicidal Tendencies, gdzie bezapelacyjnie wymiatał nie biorąc jeńców. Teraz pyka sobie stare kawałki w emeryckim towarzystwie :money:
Oglądałem film o tym, jak wybierali nowego basistę. A wybrali jego właśnie dlatego, że z niezwykłą łatwością grał ich kawałki. On się przy tym bawił, inni w skupieniu rzeźbili. Perfekcyjnie, ale bez polotu.
I gdy go wybrali, zawołali go i powiedzieli coś w ten deseń: "A teraz, żebyś wiedział, jak poważnie do tego podchodzimy - masz tu czek na mln dolarów". I wręczyli mu czek. :)

Wow - nie znałem tej historii
Ciekawe jak długo zagrzeje tam miejsce
"Nie można więc głosować za demokracją i wiecznie przeciwstawiać się gustom większości. To jest zakłamanie. Grzeszyć na ziemi i zgłaszać jednocześnie pretensje do nieba?!
Ale ja osobiście jestem szczery: zawsze głosowałem za kontrrewolucją"

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 516
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #6434 dnia: 12.01.2023, 17:47 »
Dziwne pytanie. Dołączył do nich w 2003 i jak na razie jest najdłużej grającym z nimi basistą :D
Krwawy Michał

Purple Life Matters