Autor Wątek: Kupiliśmy  (Przeczytany 3889749 razy)

Offline krzys_u

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Piastów
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20985 dnia: 25.12.2022, 14:58 »
Faktycznie, w lato w weekendy nie jest łatwo,
trzeba atakować o 4 rano a o 9ej do domu bo potem jest armagedon.
Ale ogólnie jestem zadowolony.
Pozdrawiam :)

Offline boguss1982

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 713
  • Reputacja: 64
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: GDAŃSK
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20986 dnia: 26.12.2022, 05:00 »
Kolejny zakup ;) ;D ;)

Jak na swoją prostotę i cenę zarazem to całkiem niezły. Używam i przyzwyczaiłem się do telepania. :thumbup:

Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 342
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20987 dnia: 28.12.2022, 16:30 »
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Offline Awek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 352
  • Reputacja: 327
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20988 dnia: 28.12.2022, 18:00 »

Pyza ja do tego muszę jeszcze dołożyć znaczek porozumienia z Tarnowem.

Wysłane z mojego RMX2155 przy użyciu Tapatalka

Sławek

Offline Leszcz1989

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: 15
Kupiłem Daiwa n'zon Z a w paczce n'zon S
« Odpowiedź #20989 dnia: 28.12.2022, 19:27 »
Witam potrzebuję porady co zrobić w takiej sytuacji kupiłem Daiwe n'zon Z 360/80 a w paczce otrzymałem n'zon S 330/50 pracuje w delegacji i kupiłem wędkę 7 listopada a paczkę otworzyłem 13 grudnia ale doczytałem się że można do 60dni po zakupie zgłosić niezgodności w paczce. Najgorsze jest to że dwa sklepy się połączyły a ten z którego kupiłem wędkę teoretycznie przestał istnieć. Dzwonilem do sklepu po połączeniu i powiedzieli że mam szukać podmiotu odpowiedzialnego za sprzedaż i szukałem dalej aż dostałem numer telefonu do gościa który pakował  moje zakupy ale ten gość nie odbiera i nie odzywa się co zrobić w takiej sytuacji?

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 873
  • Reputacja: 334
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20990 dnia: 28.12.2022, 20:03 »
Czyżby Osmo Fishing ? Uderz bezpośrednio do Dawida Moski, zarówno tutaj jak i na facebooku, jego sklep, jego burdel więc niech stanie na wysokości zadania i ogarnia to.
Dzierżno uzależnia

Offline Leszcz1989

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: 15
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20991 dnia: 28.12.2022, 20:29 »
Czyżby Osmo Fishing ? Udeż bezpośrednio do Dawida Moski, zarówno tutaj jak i na facebooku, jego sklep, jego burdel więc niech stanie na wysokości zadania i ogarnia to.
Właśnie on mnie odesłał do pakującego z którym nie da się skontaktować bo facet nie odpisuje na SMS i nie odbiera tel

Offline Leszcz1989

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: 15
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20992 dnia: 28.12.2022, 20:30 »
Czyżby Osmo Fishing ? Udeż bezpośrednio do Dawida Moski, zarówno tutaj jak i na facebooku, jego sklep, jego burdel więc niech stanie na wysokości zadania i ogarnia to.
Czekam już na ogarnięcie tematu 2tyg i cały czas w czarnej dupie

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 873
  • Reputacja: 334
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20993 dnia: 28.12.2022, 20:52 »
Uderz do rzecznika praw konsumenta w swoim mieście, będzie wiedział jak to załatwić. Nie może być tak, że chłop zwinął interes, świruje pawiana na youtubie pod innym szyldem i zlewa klientów sprzed miesiąca, co ma niby pracownik od paczek do tego? Na method feeder polska też bym opisał całą sytuację ;)
Dzierżno uzależnia

Offline Drapichrust

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 640
  • Reputacja: 171
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tarnów, Nowopole.
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20994 dnia: 28.12.2022, 21:18 »

Pyza ja do tego muszę jeszcze dołożyć znaczek porozumienia z Tarnowem.

Wysłane z mojego RMX2155 przy użyciu Tapatalka
A w Tarnowie znaczków jeszcze nie ma, będą od 1 stycznia. Przez ostatnie lata zawsze płaciłem w grudniu, zrobiłem już sobie tradycję z tego, że sezon zamykałem w Sylwestra a otwierałem w Nowy Rok. A teraz nie da się, niby mogę opłacić przez internet ale uj z tego, jak podobno kilka papierów nadal muszę wydrukować i nosić przy sobie :facepalm: Do tego wspaniała atmosfera zazdrości w okręgu, część kół miała ból dupy, że jedno koło rośnie w siłę, przyciąga ludzi bo coś robi, ludzie się starają, więc aby w pozostałych kołach dalej kultywować tradycję PRL, niewiele robić i nagonić im "członków" okręg ograniczył ilość punktów w których każde koło może sprzedawać swoje "znaczki"  do dwóch. Jeden w siedzibie koła, drugi np. w którymś sklepie wędkarskim. Tak więc rok temu mogłem zrobić opłatę w niemal dowolnym sklepie wędkarskim w Tarnowie i w kole, teraz jest tylko jeden sklep i siedziba koła :-\ Siedzą i myślą, jak by tu jeszcze ludziom życie utrudnić, co by tu jeszcze spierd.... i zarobić jeszcze więcej.
Artur

Offline Leszcz1989

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: 15
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20995 dnia: 28.12.2022, 21:53 »
Uderz do rzecznika praw konsumenta w swoim mieście, będzie wiedział jak to załatwić. Nie może być tak, że chłop zwinął interes, świruje pawiana na youtubie pod innym szyldem i zlewa klientów sprzed miesiąca, co ma niby pracownik od paczek do tego? Na method feeder polska też bym opisał całą sytuację ;)
chyba tak zrobię jak będzie dalej cisza a co w przypadku jak ktoś będzie chciał oddać towar na gwarancji ciekawe? Pewnie też nie będzie odpowiedzialngo

Offline flowgrid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 508
  • Reputacja: 216
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20996 dnia: 28.12.2022, 22:05 »
Opisz całą sytuację na oficjalnej stronie FB sklepu, w który powstał w wyniku połączenia oraz na FB Dawida M. Pisz co jakiś czas emaile do wspomnianego sklepu w tym temacie. Zrób printscreena z FB po opisaniu zaistniałej sytuacji. Chodzi o to, abyś miał jakieś ślady/dokumentację Twego działania oraz ignorowana Ciebie i Twojej sytuacji przez drugą stronę. To wszystko przyda się podczas kontaktu i przekazania sprawy do rzecznika. Próbuj też kontaktu telefonicznie pomimo braku efektu do tej pory. Opisz tą sytuację w internecie gdzie się tylko da.
Marcin

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 873
  • Reputacja: 334
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20997 dnia: 28.12.2022, 22:23 »
Ale feederland nie powstał przez połączenie z Osmo, przecież oni istnieli juz wcześniej jako feeder sklep warszawa.
Dzierżno uzależnia

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20998 dnia: 29.12.2022, 11:45 »
Dzisiaj, w drodze do Krakowa, zajrzałem do Miętusa zobaczyć jak się sklep rozwija. No i od mojej ostatniej wizyty sprzed 4 lat dosyć się rozrośli. Obsługa bardzo miła, towaru w opór, no i niestety coś dla siebie wybrałem

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Papi_feeder

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 48
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20999 dnia: 29.12.2022, 13:09 »
Do mnie właśnie dojechał parasol caperlana U500 XL z promki za 200 zł. Śmiem twierdzić, że nic lepszego w tej cenie nie ma na rynku. Jakość I klasa. Jedyny mały minus, to średnica nóżki (mogła być ciut większa).
"Jestem podejrzliwy wobec ludzi, którzy nie lubią psów, ale ufam psu, który nie lubi jakiegoś człowieka". Bill Murray