Autor Wątek: Kupiliśmy  (Przeczytany 3907951 razy)

Offline Marcin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 209
  • Reputacja: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfów Śląski
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2025 dnia: 10.06.2015, 21:53 »
Kwestia przyzwyczajenia mi, np. brak podłokietników w Monsterze bardzo pasuje. Co do foteli elektrostatyka to kumpel ostatnio sobie kupił, nie pamiętam jaki model. Siedziałem, jest mega wygodny i fajny :) własciwie nie potrzebne są żadne przeróbki. Stolik obok jakiś rod pod i jest mega prześwietne stanowisko :) nie mniej jednak mnie bardziej skłoniła opcja z "a'la korum" :) dla każdego co innego :)
Także nie ma co pisać, elektrostatyk dobry, a'la korumy do dupy. 
Pozdrawiam
Marcin

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2026 dnia: 11.06.2015, 06:15 »
Może i jest do dupy ,choć zawsze do tego był papier toaletowy,ale funkcjonalnością i wagą przebija każdego elektrostatyka,powodzenia na skarpie z elektrostatykiem,każdemu według potrzeb ;D
Staś
Klasyczny Feeder

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2027 dnia: 11.06.2015, 07:51 »
A co z tym elektrostatykiem bedzie nie tak na skarpie?

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline Chaotic

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 662
  • Reputacja: 101
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2028 dnia: 11.06.2015, 08:05 »
MarioG - teretycznie za mała regulacja nóg na spory skos (zwłaszcza betony uregulowanych rzek) - ale tylko teoretycznie - bo zawsze można sklapnąć tylne nogi
+ 2 odciągi ze śledziami

tak na prawdę - najbardziej w takich sytuacjach o których pisze Stas1 doskwiera brak podnóżka, którego nie ma do elektrostatyka
Pozdrawiam
Olo


Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2029 dnia: 11.06.2015, 08:43 »
  Mario jeśli wybierasz fotel ( a w innym watku pisałeś o Twoich problemacch z kręgosłupem)i masz zamiar łowić na różnych liniach brzegowych (skarpy,betony,etc ) .Bardzo dobrym rozwiązaniem jest platforma z 2 dłuższymi nogami o wymiarach 1m x 1m . Poecam ALUMINIOWE, miałem własnej konstrukcji ze stalowymi elementami - CIĘŻKIE !!! >:O

Offline Ścigacz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 594
  • Reputacja: 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • No fish no fun :)
  • Lokalizacja: Tuszyn
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2030 dnia: 11.06.2015, 13:38 »
Często czytam ten post i bardzo się zastanawiałem kiedy przyjdzie mój sprzęt. No i się doczekałem :) w tym tygodniu odebrałem długo wyczekiwana matchowke daiwa tdr, parasol daiwy, infinity flat  back do tego splawiki drennana, 2 worki zanęty sonubaits bream i troszkę kulek i peletow z sonu, lorpio i dynamita :) A dzisiaj jeszcze jadę po torbę Daiwy na kołowrotki :)

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2031 dnia: 11.06.2015, 14:58 »
Scigacz! Daj znać co do twoich obserwacji jeśli chodzi o Leszczówkę Sonu! I napisz co u kol. Qarg! Pamiętamy o weteranach!
Arek

Offline Ścigacz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 594
  • Reputacja: 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • No fish no fun :)
  • Lokalizacja: Tuszyn
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2032 dnia: 11.06.2015, 17:26 »
Jeśli chodzi o Arka to miał dziś od rana operacje i usuwany woreczek żółciowy i aktualnie jest wszystko ok. Wybudził się i czuje się w miarę i teraz trzeba czekać co dalej będzie. Oby szlo wszystko ku dobremu bo załamka będzie :/
Natomiast jeśli chodzi o breama sonu to już go stosowałem i działa. Nawet powiedział bym ze wymiata. Fakt stosowałem go na razie na 2 wodach gdzie leszcza nie ma ale na ryby typu karp, lin, karas to jest mega zaneta. W sobotę jadę na nockę na Zbiornik Zaporowy  "Patyki" kolo Zelowa i sprawdzę go na leszczach. Prezes kola z Zelowa Grzesiu jest moim kolegą i z tego co wiem od niego to ładne sztuki tam pływają i będę mógł troszkę potestować zanet i przynęt.

Offline Adeptus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 245
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2033 dnia: 11.06.2015, 18:35 »
Koniecznie napisz jak się sprawdziła. Najlepiej w temacie zanet sonu. Chce ja kupić wiec recenzja się przyda. Ładne zakupu
Mariusz
Fishing Fighters Team

Offline jaasieek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 173
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Głowno
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2034 dnia: 11.06.2015, 19:31 »
Często czytam ten post i bardzo się zastanawiałem kiedy przyjdzie mój sprzęt. No i się doczekałem :) w tym tygodniu odebrałem długo wyczekiwana matchowke daiwa tdr, parasol daiwy, infinity flat  back do tego splawiki drennana, 2 worki zanęty sonubaits bream i troszkę kulek i peletow z sonu, lorpio i dynamita :) A dzisiaj jeszcze jadę po torbę Daiwy na kołowrotki :)
W jakiem sklepie Kolega robi takie ładne zakupy?

Offline Ścigacz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 594
  • Reputacja: 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • No fish no fun :)
  • Lokalizacja: Tuszyn
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2035 dnia: 11.06.2015, 19:53 »
Moje zakupy w większości robie tylko i wyłącznie w jednym sklepie w Łodzi i jest to "Raj Wędkarski " Piotra Bekiera:) Jestem  w stanie powiedzieć ze w moim rejonie jest to jedyny tak wypasiony sklep i po za tym Piotr ma dużo możliwości i tez może sporo załatwić sprzetu:)
Dzisiaj porobie troszkę  zdiec z moich ostatnich zakupów i wstawie bo nie miałem okazji ostatnio nawet tego wszystkiego rozpakować.

Offline David89

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kujawy
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2036 dnia: 11.06.2015, 20:10 »
No dzisiaj kurier paczuszkę przywiózł pierwszy raz match method mixa kupiłem ciekawe jak się spisze :) do tego kuleczki i dumbellsy z drennany kulki lorpio i pellet  w sobotę testy ;)

Offline jaasieek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 173
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Głowno
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2037 dnia: 11.06.2015, 20:19 »
Moje zakupy w większości robie tylko i wyłącznie w jednym sklepie w Łodzi i jest to "Raj Wędkarski " Piotra Bekiera:) Jestem  w stanie powiedzieć ze w moim rejonie jest to jedyny tak wypasiony sklep i po za tym Piotr ma dużo możliwości i tez może sporo załatwić sprzetu:)
Dzisiaj porobie troszkę  zdiec z moich ostatnich zakupów i wstawie bo nie miałem okazji ostatnio nawet tego wszystkiego rozpakować.
Mieszkam nie daleko Łodzi i w tym roku odkryłem ten sklep przy zakupie kołowrotka. Jestem pod wielkim wrażeniem asortymentem tego sklepu. Jutro ma przyjść moja wędka więc wybieram się  w najbliższym czasie do sklepu po sprzęt i parę innych drobiazgów. Super obsługa.

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2038 dnia: 11.06.2015, 20:22 »
Jeśli chodzi o Arka to miał dziś od rana operacje i usuwany woreczek żółciowy i aktualnie jest wszystko ok. Wybudził się i czuje się w miarę i teraz trzeba czekać co dalej będzie. Oby szlo wszystko ku dobremu bo załamka będzie :/
Natomiast jeśli chodzi o breama sonu to już go stosowałem i działa. Nawet powiedział bym ze wymiata. Fakt stosowałem go na razie na 2 wodach gdzie leszcza nie ma ale na ryby typu karp, lin, karas to jest mega zaneta. W sobotę jadę na nockę na Zbiornik Zaporowy  "Patyki" kolo Zelowa i sprawdzę go na leszczach. Prezes kola z Zelowa Grzesiu jest moim kolegą i z tego co wiem od niego to ładne sztuki tam pływają i będę mógł troszkę potestować zanet i przynęt.
Życz Arkowi od Araka :) Dużo zdrówka! Trzymamy kciuki! Niech wraca do wędkowania! A co do Sonu to liczę na opinię!
Arek

Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 342
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2039 dnia: 11.06.2015, 20:24 »
witam!
oto moje ostatnie zakupy, szkoda, że nie można zrobić zakupów w jednym sklepie...
a tak to zakupy z 3 sklepów internetowych, bo tych produktów nie można dostać u mnie w Kielcach.

trochę haków, musze powiązać trochę przyponów. niedługo zbliża się urlop i pod namioty


dambelki, 10mm ponoć dobre, ale to niedługo już sprawdzę


kulki zachwalane tak przez karpiarzy, też do sprawdzenia


trochę dopalaczy, inne smaki i zapachy, mi akurat podchodzą, mam parę rodzai z nich


no i w końcu skusiłem się na kupno stolika, będę miał w końcu porządek na stanowisku, nie będę deptał po igłach, przyponach


i muszę ostro zabrać się za wiązanie przyponów do kulek


pozdrawiam, miłego wieczoru
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek