Autor Wątek: Obserwowanie mojego profilu przez administrację  (Przeczytany 7524 razy)

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 338
  • Reputacja: 607
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Obserwowanie mojego profilu przez administrację
« Odpowiedź #30 dnia: 27.11.2019, 21:59 »
To może jakieś instrukcje dla zainteresowanych zdobyciem wyróżnienia? Co należy zrobić żeby się udało? Jeśli komuś zależy to skorzysta ;)
Napisz, że Koń ma siwą grzywę i wyleniały ogon. I że to nie żaden koń tylko zwykły kuc.
Albo, że Luk wcale nie łowi, bo robi jakiś szemrany biznes w UK, tylko wieczorami montuje jakieś fotomontaże, co to niby nie złowił.
A Mostek nawet nie wie, jak się pisze jego nik.
albowogulenapiszcochceszbylepopolskutakjakmuwiszprszecieszkarzdypolakciezrozumieajkcieniezrozumietohybajestgupinoiwaznerzebypisactakwkazdymposcie
Pozdrawiam,
Tomek

Offline kordi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 790
  • Reputacja: 74
  • Lokalizacja: Małopolska
Odp: Obserwowanie mojego profilu przez administrację
« Odpowiedź #31 dnia: 27.11.2019, 22:05 »
Dawno się tak nie uśmiałem  :bravo: :bravo: :bravo:

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: Obserwowanie mojego profilu przez administrację
« Odpowiedź #32 dnia: 27.11.2019, 22:08 »
Dobra...jednak to jest ostatnia wiadomość,na nią muszę odpowiedzieć...nie wiem w jakim znaczeniu działam z rozmysłem...czytać powód czytałem,po prostu popełniam częste błędy w swojej pisowni i niestety nic na to nie poradzę...i was nie rozumiem,zwracacie uwage w ostrzeżeniach że mimo proszenia o poprawę pisowni dalej popełniam błędy więc blokada.Jak już człowiek takie błędy popełnia to trudno jest się ich wyuczyć...dajmy na to głupi przykład "chaczyk"...ja jestem błędnie wyuczony i myślę,że powinno być ch a tak nie jest...jak już kilkaset razy byłem poprawiany to już piszę przez te samo h jednak wszystkiego się nie wyucze :).Jak post wstawiłem i wyłapałem błąd to go poprawiłem a jak nie wyłapałem...no cóż

Dla mnie te metody z przyznawaniem pkt są chore.Nie wiem jaka metoda byłaby lepsza dla takich osób jak ja jednak celowo tego nie robię bo poco miałbym tworzyć błędy w pisowni na siłę?

To Twoja decyzja, że nie chcesz się uczyć. Ba, nie chcesz nawet przeczytać posta przed wysłaniem, w którym błędy podkreślą Ci na czerwono przeglądarka czy też słownik w telefonie.

Przy czym ja osobiście nie rozumiem, jak można nie zapamiętać, ze po kropce, przecinku, czy innym znaku interpunkcyjnym stawia się odstęp (tzw. spację), oraz że nowe zdanie rozpoczyna się wielką literą.

Przy czym nie myśl, że czepiam się, bo w jednym czy dwóch postach popełniasz takie błędy. Robisz to w każdym. Te co poprawimy, jakoś wyglądają, reszta... Cóż, to nie jest grupa na fejsbuku, żeby wpadać, "na szybkości" rzucić pytanko wpisane byle jak i tylko czekać na powiadomienie o komentarzu. Forum działa deczko inaczej.

Staramy się poprawiać błędy jakie widzimy na bieżąco. Większość poprawek robimy sami, bez upominania w jakikolwiek sposób. Ale czasem trzeba zastosować bardziej wyraźne środki.

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 650
  • Reputacja: 1980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Obserwowanie mojego profilu przez administrację
« Odpowiedź #33 dnia: 28.11.2019, 01:06 »
co się dzieje, gdy na profilu będzie 100% pkt (które są przyznawane za złamanie regulaminu)?

Następuje automatyczne przeniesienie konta na portal "Wedkuje.pl", z którym SiG ma podpisaną umowę.


 :D :D :D  No i wydało się...
Lucjan

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 493
  • Reputacja: 197
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Obserwowanie mojego profilu przez administrację
« Odpowiedź #34 dnia: 30.11.2019, 11:03 »
Napisz, że Koń ma siwą grzywę i wyleniały ogon. I że to nie żaden koń tylko zwykły kuc.
Albo, że Luk wcale nie łowi, bo robi jakiś szemrany biznes w UK, tylko wieczorami montuje jakieś fotomontaże, co to niby nie złowił.
A Mostek nawet nie wie, jak się pisze jego nik.
albowogulenapiszcochceszbylepopolskutakjakmuwiszprszecieszkarzdypolakciezrozumieajkcieniezrozumietohybajestgupinoiwaznerzebypisactakwkazdymposcie

Dziękuje za sugestię ale takie personalne wycieczki są bardzo prymitywne. Może pasują do innego forum ;)

Dobra...jednak to jest ostatnia wiadomość,na nią muszę odpowiedzieć...nie wiem w jakim znaczeniu działam z rozmysłem...czytać powód czytałem,po prostu popełniam częste błędy w swojej pisowni i niestety nic na to nie poradzę...i was nie rozumiem,zwracacie uwage w ostrzeżeniach że mimo proszenia o poprawę pisowni dalej popełniam błędy więc blokada.Jak już człowiek takie błędy popełnia to trudno jest się ich wyuczyć...dajmy na to głupi przykład "chaczyk"...ja jestem błędnie wyuczony i myślę,że powinno być ch a tak nie jest...jak już kilkaset razy byłem poprawiany to już piszę przez te samo h jednak wszystkiego się nie wyucze :).Jak post wstawiłem i wyłapałem błąd to go poprawiłem a jak nie wyłapałem...no cóż

Dla mnie te metody z przyznawaniem pkt są chore.Nie wiem jaka metoda byłaby lepsza dla takich osób jak ja jednak celowo tego nie robię bo poco miałbym tworzyć błędy w pisowni na siłę?

Trudno odnieść wrażenie że nie robisz tego specjalnie. Przeglądarka ma opcję sprawdzania pisowni i podkreśli na czerwono Twoje błędy. Jeżeli używasz przeglądarki chrome możesz zainstalować aplikacje do pomocy przy pisaniu. Na pewno są takie aplikacje na inne przeglądarki. Postaraj się trochę bardziej bo brakuje tutaj Twoich tematów ;)

https://chrome.google.com/webstore/detail/grammar-and-spell-checker/oldceeleldhonbafppcapldpdifcinji?hl=pl