Autor Wątek: Sklep zemexpolska.pl (alebranie.pl i maszbranie.pl)  (Przeczytany 1204 razy)

Offline tiimi83

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 18
W tytule wymieniłem 3 sklepy, które wg krs należą do jednego właściciela i są ściśle ze sobą powiązane, min. osobą Marcina Kubalaka. Okiem wędkarza promował bardzo mocno wcześniej zemexpolska.pl, a teraz promuje alebranie.pl (dla niewtajemniczonych Tomasz z OKWD jest w spółce z żoną Marcina Kubalaka)

A teraz do sedna, nie polecam tego sklepu, bo obsługa reklamacji tam leży, złamała mi się wędka Zemex Hi-pro 3,6m ostatnia część podczas holu karpika 3kg i Marcin "uznał" reklamację zgłoszoną w sierpniu zeszłego roki i stwierdził, że dopiero w tym roku do marca otrzymam końcową część, w styczniu się przypominałem i niby potwierdził wiosnę, a teraz mimo maili zero odzewu, gdzie zaraz będzie maj. Ale reklama nowego sklepu z podobnym asortymentem pełną parą, do tego super promocje na kanale Okiem Wędkarza. Dlatego nie polecam ww sklepów, jeśli chcecie sobie zaoszczędzić problemów, to lepiej zakupić sprzęt w sprawdzonych i polecanych tu na forum sklepach.

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklep zemexpolska.pl (alebranie.pl i maszbranie.pl)
« Odpowiedź #1 dnia: 20.04.2024, 21:00 »
Fajnie że o tym piszesz bo to na pewno uchroni część kupujących przed zakupami w w/w sklepach przez Ciebie. Z drugiej strony reklamacja zgłoszona w sierpniu zeszłego roku i na obecną chwilę nie widać końca :facepalm: dramat.

Zemex HI-PRO Super Feeder 3.60m/80g złamał Ci się pod karpikiem ok 3 kg ? ???
Z poważaniem Marcin

Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 442
  • Reputacja: 261
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Sklep zemexpolska.pl (alebranie.pl i maszbranie.pl)
« Odpowiedź #2 dnia: 20.04.2024, 22:37 »
Fajnie że o tym piszesz bo to na pewno uchroni część kupujących przed zakupami w w/w sklepach przez Ciebie. Z drugiej strony reklamacja zgłoszona w sierpniu zeszłego roku i na obecną chwilę nie widać końca :facepalm: dramat.

Zemex HI-PRO Super Feeder 3.60m/80g złamał Ci się pod karpikiem ok 3 kg ? ???

Z Zemexami tak już jest (długa reklamacja). Kiedyś z innego sklepu kupiłem Irona, przy pierwszym rzucie się złamał-jak sądzę u kolegi było to samo co u mnie, uszkodzony gdzieś delikatnie w transporcie, a potem lekkie dociążenie i trach, pamiętajmy, że wędki są z mat węglowych i łatwo je uszkodzić, tu sklepu bym nie winił. Za kontakt/jego brak już tak. Po wymianie składu z wędziska byłem bardzo zadowolony. W sumie w podobny sposób mi w żywocie pękły 2 wędki, druga to Tubertinii Flexo. Obie po wymianie działały dobrze, radziły sobie pod dużymi rybami i nie było problemów.
Powinni założycielowi wątku odpisać, że odezwą się jak będzie dana część. Niepisanie to najgorsza forma kontaktu (czyli jego brak).

Offline tiimi83

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 18
Odp: Sklep zemexpolska.pl (alebranie.pl i maszbranie.pl)
« Odpowiedź #3 dnia: 21.04.2024, 10:13 »
Najlepsze jest to, że tłumaczyli się brakiem sprzętu i że podeślą mi końcówkę jak dostaną dostawę na wiosnę, obserwowałem stronę, model wędki którą reklamowałem im dotarł, ale olewka po całości. Najlepsze jest to, że moją reklamacją zajmował się Marcin Kubalak i niestety mimo, że go ceniłem za jego filmy na YT, straciłem szacunek po tej całej akcji....

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 187
  • Reputacja: 139
Odp: Sklep zemexpolska.pl (alebranie.pl i maszbranie.pl)
« Odpowiedź #4 dnia: 21.04.2024, 11:34 »
Próbowałeś się przypomnieć Marcinowi?

Offline tiimi83

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 18
Odp: Sklep zemexpolska.pl (alebranie.pl i maszbranie.pl)
« Odpowiedź #5 dnia: 21.04.2024, 12:25 »
Tak ale jedynie poprzez mail sklepowy, którym się z nim kontaktowałem.

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 869
  • Reputacja: 333
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklep zemexpolska.pl (alebranie.pl i maszbranie.pl)
« Odpowiedź #6 dnia: 21.04.2024, 12:49 »
Nie wpadłeś na to, żeby reklamację na piśmie złożyć ? Albo z tytułu rękojmi ? Następnym etapem jest rzecznik praw konsumenta, a nie marudzenie na forum, tak nic nie osiągniesz.
Dzierżno uzależnia

Offline tiimi83

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 18
Odp: Sklep zemexpolska.pl (alebranie.pl i maszbranie.pl)
« Odpowiedź #7 dnia: 21.04.2024, 13:56 »
Jeżeli za marudzenie, uważasz naświetlenie sytuacji i ostrzeżenie użytkowników forum to ok, bo tylko o to mi chodziło pisząc tu post. Co do reklamacji pisemnej i dalszej procedury, nie każdy ma na to tyle czasu.

Offline robson

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 438
  • Reputacja: 351
  • Płeć: Mężczyzna
  • przystawka, bolonka, trotting
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Sklep zemexpolska.pl (alebranie.pl i maszbranie.pl)
« Odpowiedź #8 dnia: 21.04.2024, 14:42 »
Jeżeli za marudzenie, uważasz naświetlenie sytuacji i ostrzeżenie użytkowników forum to ok, bo tylko o to mi chodziło pisząc tu post. Co do reklamacji pisemnej i dalszej procedury, nie każdy ma na to tyle czasu.

Dobrze zrobiłeś. Po to są wątki o sklepach, żeby nie tylko im kadzić, ale też pokazywać fakapy.
Najpierw przekonamy wszystkich, że powinni mieć własne poglądy, a potem je im damy.

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 858
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklep zemexpolska.pl (alebranie.pl i maszbranie.pl)
« Odpowiedź #9 dnia: 21.04.2024, 14:43 »
Yutubery i ich szemrane towarzystwo jak i interesy... nawet przed tą zarazą wędkarstwa nie da sie uchronić.

Offline tiimi83

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 18
Odp: Sklep zemexpolska.pl (alebranie.pl i maszbranie.pl)
« Odpowiedź #10 dnia: 23.04.2024, 16:02 »
AKTUALIZACJA:
skontaktował się ze mną sklep w osobie Marcina Kubalaka i już dzisiaj otrzymałem nową wędkę (mimo że cały czas pisałem tylko o część szczytową), jak widać do sklepów dociera co tutaj się pisze (katystopej jak to było z tym marudzeniem tu na forum?) Mam nadzieję, że po tym "incydencie" i zreflektowaniu się, już z tym sklepem nie będzie problemu.

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 869
  • Reputacja: 333
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklep zemexpolska.pl (alebranie.pl i maszbranie.pl)
« Odpowiedź #11 dnia: 23.04.2024, 16:04 »
Ok, od teraz załatwiamy reklamacje tylko na forum :thumbup:
Dzierżno uzależnia

Offline tiimi83

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 18
Odp: Sklep zemexpolska.pl (alebranie.pl i maszbranie.pl)
« Odpowiedź #12 dnia: 23.04.2024, 16:35 »
Chodzi o to, że przede wszystkim warto informować użytkowników o obsłudze przez dany sklep, aby każdy miał pogląd gdzie kupować. A poza tym jeżeli przedstawiciele niektórych sklepów tutaj zaglądają, może to tylko wpłynąć pozytywnie na nasze kolejne zakupy. Ale najlepiej do wszystkiego być sceptycznie nastawionym....

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklep zemexpolska.pl (alebranie.pl i maszbranie.pl)
« Odpowiedź #13 dnia: 24.04.2024, 13:57 »
Bardzo dobrze że zaistniałą sytuację opisujesz tu na forum, bo jak by nie patrzeć jest to portal wędkarski a Twoja "przygoda" do nich się zalicza. Warto o takich sytuacjach pisać i dzielić się swoimi doświadczeniami czy to ze sklepem czy też "yotuberami" którzy święcą przed szkłem a w realu już nie tak to pięknie wygląda. Zaufanie i szacunek buduje się długotrwale i etapami ale bardzo go szybko można stracić. Nie wiadomo czy moc tego portalu sprawiła że po założeniu Twego wątku magicznie rozwiązał się Twój problem czy to może tylko przypadek, ale brawo :bravo: dla Ciebie za cierpliwość bo jednak swoje odczekałeś na szczęśliwe zakończenie reklamacji.
Z poważaniem Marcin

Offline Majki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 016
  • Reputacja: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklep zemexpolska.pl (alebranie.pl i maszbranie.pl)
« Odpowiedź #14 dnia: 24.04.2024, 14:31 »
Liczycie na to, że reklamacje, szczytówki, części zapasowe itp kiedyś dojadą ? Rosyjska firma, sankcje nie znikną przez dłuższy czas, a do tego niesmak ;)