Autor Wątek: Kupiliśmy  (Przeczytany 3889087 razy)

Offline Fisha

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 020
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Rybnik
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #11565 dnia: 22.06.2017, 20:51 »
Dzisiejsza dostawa od drapieżców :) Będą testy :)

Red Aggressor nie działa ;)

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #11566 dnia: 22.06.2017, 21:00 »
Prawda. Ja kupiłem paczkę 8mm pelletu red agressor i ciągle muszę na gumkę zakładać nowy bo mi go ryby zjadają. ehh...

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Aha dziś Sum-rdzymin.pl przysłał moją nogę do kosza Matrix. Serwis Matrix zrobił swoją magię i przysłał nogę.
A właściwie dwie...

Ok.


Marcin

Offline email

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 656
  • Reputacja: 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wlkp. - Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #11567 dnia: 22.06.2017, 21:14 »
Wrzucam jako ciekawostkę, może komuś się przyda ;)
Wczoraj dotarł do mnie wózek, teoretycznie transportowy czy bagażowy.
Do zakupu nakłonił mnie kolega, który bardzo zachwalał konstrukcję. Teoretycznie kupowałem "na ślepo", sama opinia kumpla to nie wszystko, ale muszę przyznać, że jestem również zadowolony z zakupu.
Wózek okazuje się całkiem duży, nie mierzyłem dokładnie, ok 120-130cm wysokości.
Konstrukcja całkiem mocna i stabilna, daje poczucie wytrzymałości. Rozkładane boczne podpory, umożliwiają ułożenie bagaży nieco szerzej niż szerokość wózka.  Cementu bym na tym nie woził, ale torby, bagaże, jak najbardziej.
Składa się do całkiem kompaktowych wymiarów, sądzę, że można go bez problemu wsadzić nawet do małego samochodu. Dodatkowo kółka też można zdemontować jednym prostym ruchem (są na takiej jakby zawleczce). Kółka dużej średnicy, gumowane, bez dętek, po trawie i nierównościach dobrze się jeździ.
Ewentualne niedogodności to waga, chyba 5kg.
Z drugiej strony to dobrze, nie zastosowano rurek ze ściankami grubości kartki papieru, albo tandetnego alu. Druga sprawa, że to stal. Pomalowana proszkowo, ale jednak stal. Po pewnym czasie może pojawić się korozja tu i ówdzie, ale jak się w porę zareaguje, to można problem ogarnąć ;)
Cena wynagradza pewnie niedoskonałości. 90zł to dobra oferta. Dla mnie relacja ceny do jakości bardzo dobra.
Zapewne brakuje mu wiele do profesjonalnych, wędkarskich wózków, ale na moje potrzeby wystarcza, wejdą 3 torby, pokrowiec i stołek, no i nie boli mnie, że wydałem "ileś-set" zł na wózek :P

Ze swojej strony polecam. Mocny i duży, stabilny wózek, za niewielkie pieniążki.

Czekam na foteczkę jak będzie załadowany :)
Mateusz "Majcher"

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 356
  • Reputacja: 796
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #11568 dnia: 22.06.2017, 22:26 »
Dzisiejsze przesyłki - buteleczki na boostery + atomizer na detergent do odtłuszczania żyłki, hangerki Avid Carp, fluorocarbony i krystalki od Drennan'a, agrafki Cralusso. Dodatkowy bonus do zamówienia, w postaci 1kg pelletu 3mm truskawka (prawdopodobnie Stalomax).



Buteleczki na boostery 100ml - to takie odpowiedniki pojemników np. Lava od Sonu. Są szczelne, tanie, z regulacją aplikacji płynu...czego chcieć więcej 8). Tak prezentuje się moja paleta zapachowo-kolorystyczna boosterów:



Bobbiny od Avid Carp prezentują się na żywo naprawdę świetnie. Są bardzo filigranowe, a wyróżniają je m.in. 2 wymienne klipsy do żyłki, które możemy użyć na kilka sposobów. Najlepiej zobrazuje to ta fotka:



Można je stosować tradycyjnie, tak jak w wielu hangerach z klipsem kulkowym, czyli żyłka przechodzi przelotowo pod kulkami klipsa, lub na sztywno na zasadzie klamerki, która zapina się na żyłce. To drugie rozwiązanie pozwala wychwycić nawet najdelikatniejsze (1-1,5cm) pociągnięcia ryb. Jeśli do tego posiadamy czułe sygnalizatory, to jesteśmy w stanie reagować na najbardziej himeryczne brania, szybkim zacięciem. W komplecie uchwyt do podpórki, 2 łańcuszki o różnych długościach, 2 różne obciążniki i korpusy oraz 2 wymienione wcześniej klipsy.



Tak w zbliżeniu wyglądają klipsy (u góry klips "na sztywno"):



Co do spławików od Drennan'a, to nie rozumiem ich sposobu malowania. Egzemplarze 1,6g posiadają na antence biały podkład, który z resztą widać poniżej pomarańczowej farby. Dzięki temu podkładowi, kolor antenki jest bardzo fluorescencyjny. Pozostałe modele (2 i 3,2g) tego podkładu już nie mają, przez co na pewno będą słabiej widoczne...o co cho ??? :facepalm:? (na zdjęciu niby wszystkie są jednakowo fluo, na żywo już nie :().
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #11569 dnia: 22.06.2017, 23:19 »


Co do spławików od Drennan'a, to nie rozumiem ich sposobu malowania. Egzemplarze 1,6g posiadają na antence biały podkład, który z resztą widać poniżej pomarańczowej farby. Dzięki temu podkładowi, kolor antenki jest bardzo fluorescencyjny. Pozostałe modele (2 i 3,2g) tego podkładu już nie mają, przez co na pewno będą słabiej widoczne...o co cho ??? :facepalm:? (na zdjęciu niby wszystkie są jednakowo fluo, na żywo już nie :().

A Drennan się przypadkiem nie chwali, że jego lakier na antenkach jest półtransparentny, dzięki czemu gdy masz słońce za spławikiem to antenka się "podświetla" i jest dzięki temu lepiej widoczna, bardziej jaskrawa? W puddle chuckerach tak chyba jest - ale pewności nie mam, bo jeszcze nimi nie łowiłem pod słońce :)

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #11570 dnia: 23.06.2017, 00:11 »
Są stare i nowe antenki. No crystal waggler Stary jest bardziej transparentny niż nowy lekko osmolony. Nowy ma antenki typu glow... były już kilka razy o tym.
Te nowe pod światło rzeczywiście jakby świeciły. Znakomicie poprawia to widoczność spławika pod słońce.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Marcin

Offline FilipJann

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 367
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wielkopolska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #11571 dnia: 23.06.2017, 12:07 »
Zakupu poczynione w Drapieżniku :)



Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Have fun.
Do what makes you happy.
And, ignore anyone who says you fish too much.
Life is too short to listen to those who don't respect your passion.

Filip! :)

Offline SławekM

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Strzyżów
  • Ulubione metody: bolonka
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #11572 dnia: 23.06.2017, 15:17 »
Przed chwilką dotarła paczka z Drapieżnika.
Miski na zanęty EVA Drennan Bait Bowls oraz Pojemnik na wodę Loprio Eva Water Bucket - 2L
Ten pojemnik na wodę super.

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 533
  • Reputacja: 1979
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #11573 dnia: 23.06.2017, 16:33 »
6 kilo różnych pelletów od AA żem se kupił, a co!
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline pawel899

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 419
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #11574 dnia: 23.06.2017, 16:40 »
Waga elektroniczna (do ważenia bagaży :D ) myślę, że do ryb też się nada cena 34,99 zł.

Kadłubek

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #11575 dnia: 23.06.2017, 18:04 »
6 kilo różnych pelletów od AA żem se kupił, a co!

Przebijam/podbijam to: 15 kg. Do tego mączkę na kulki.
Mało ale powinno do końca sezonu wystarczyć :)

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 533
  • Reputacja: 1979
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #11576 dnia: 23.06.2017, 18:07 »
6 kilo różnych pelletów od AA żem se kupił, a co!

Przebijam/podbijam to: 15 kg. Do tego mączkę na kulki.
Mało ale powinno do końca sezonu wystarczyć :)
No dobra, wygrałeś :P
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline mirek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 234
  • Reputacja: 80
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #11577 dnia: 23.06.2017, 19:26 »
Dzisiejsze przesyłki - buteleczki na boostery + atomizer na detergent do odtłuszczania żyłki, hangerki Avid Carp, fluorocarbony i krystalki od Drennan'a, agrafki Cralusso. Dodatkowy bonus do zamówienia, w postaci 1kg pelletu 3mm truskawka (prawdopodobnie Stalomax).



Buteleczki na boostery 100ml - to takie odpowiedniki pojemników np. Lava od Sonu. Są szczelne, tanie, z regulacją aplikacji płynu...czego chcieć więcej 8). Tak prezentuje się moja paleta zapachowo-kolorystyczna boosterów:



Bobbiny od Avid Carp prezentują się na żywo naprawdę świetnie. Są bardzo filigranowe, a wyróżniają je m.in. 2 wymienne klipsy do żyłki, które możemy użyć na kilka sposobów. Najlepiej zobrazuje to ta fotka:



Można je stosować tradycyjnie, tak jak w wielu hangerach z klipsem kulkowym, czyli żyłka przechodzi przelotowo pod kulkami klipsa, lub na sztywno na zasadzie klamerki, która zapina się na żyłce. To drugie rozwiązanie pozwala wychwycić nawet najdelikatniejsze (1-1,5cm) pociągnięcia ryb. Jeśli do tego posiadamy czułe sygnalizatory, to jesteśmy w stanie reagować na najbardziej himeryczne brania, szybkim zacięciem. W komplecie uchwyt do podpórki, 2 łańcuszki o różnych długościach, 2 różne obciążniki i korpusy oraz 2 wymienione wcześniej klipsy.



Tak w zbliżeniu wyglądają klipsy (u góry klips "na sztywno"):



Co do spławików od Drennan'a, to nie rozumiem ich sposobu malowania. Egzemplarze 1,6g posiadają na antence biały podkład, który z resztą widać poniżej pomarańczowej farby. Dzięki temu podkładowi, kolor antenki jest bardzo fluorescencyjny. Pozostałe modele (2 i 3,2g) tego podkładu już nie mają, przez co na pewno będą słabiej widoczne...o co cho ??? :facepalm:? (na zdjęciu niby wszystkie są jednakowo fluo, na żywo już nie :().
Gdzie kupiłeś buteleczki na bostery.

Offline ptaku_1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 894
  • Reputacja: 145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Jabłonna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #11578 dnia: 23.06.2017, 23:19 »
Takie buteleczki kupisz w Rossmanie za 1 zł.
Pzdr. Paweł

"PZW jest jak ZUS, płacisz i nic z tego nie masz, jeśli potrzeba to i tak się leczysz na komercji"

Lubię zegarki https://www.youtube.com/playlist?list=PL6Tg8Td6x60FxfdbXAUGGYUyv0nzDZtAP

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 356
  • Reputacja: 796
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #11579 dnia: 24.06.2017, 09:26 »
Proszę bardzo, tu kupiłem te buteleczki:

http://tiny.pl/g15r7

Atomizer:

http://tiny.pl/g15rc  (szklana)

http://tiny.pl/g15rd (PET)
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉