Autor Wątek: Kupiliśmy  (Przeczytany 3889064 razy)

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3000 dnia: 24.10.2015, 20:43 »
Obejrzałem kiedyś dokładnie jakiś młynek Drenana i szczerze nie polecam nikomu chyba że kupi go za 100 zł nówkę z 3 szpulami. Może jest to solidna firma niestety nie do kołowrotków.
Chciałbym zobaczyć go w środku. Muszę elvisa poprosić to może da mi go rozkręcić :D

Nie mniej jednak życzę aby posłużył jak najdłużej :thumbup:

pozdrawiam




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3001 dnia: 24.10.2015, 21:48 »
Obejrzałem kiedyś dokładnie jakiś młynek Drenana i szczerze nie polecam nikomu chyba że kupi go za 100 zł nówkę z 3 szpulami. Może jest to solidna firma niestety nie do kołowrotków.
Chciałbym zobaczyć go w środku. Muszę elvisa poprosić to może da mi go rozkręcić :D

Nie mniej jednak życzę aby posłużył jak najdłużej :thumbup:

pozdrawiam
Obaj grzebiemy w bebechach jak wiesz. Ja tego młynka w ręku nie miałem. Możesz zapodać co, na sucho cię odpycha?
Arek

Grzes77

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3002 dnia: 25.10.2015, 07:46 »
Obejrzałem kiedyś dokładnie jakiś młynek Drenana i szczerze nie polecam nikomu chyba że kupi go za 100 zł nówkę z 3 szpulami. Może jest to solidna firma niestety nie do kołowrotków.
Chciałbym zobaczyć go w środku. Muszę elvisa poprosić to może da mi go rozkręcić :D

Nie mniej jednak życzę aby posłużył jak najdłużej :thumbup:

pozdrawiam

Wątpię, by firma o takim prestiżu puściła bubel, kołowrotek prezentuje się elegancko, mało tego teraz na dniach dokupię prawdopodobnie drugi w wersji 4000. Do poławianych przeze mnie okazów na pizetwu spokojnie wystarczą.

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3003 dnia: 25.10.2015, 08:00 »
Przypomniało mi się jedno zdarzenie :D

Kiedyś pracowałem w dużej korporacji która produkuje telefony, telewizory itp z Korei :D
Robiliśmy sobie w pracy takie zawody. Kto rozpozna telefon po dotyku z jakiego kraju pochodzi. Były do wyboru 2. Korea i Chiny.
Kładliśmy kilka sztuk obok siebie bez pudełek i ogień. Nie wiem dlaczego zawsze potrafiłem rozpoznać te z Chin. Oczywiście różnica w wykonaniu była oczywiście na niekorzyść Chin.

Przypomniało mi się to jak brałem tego Drennana do ręki i poczułem to co z tym telefonem z Chin.
Dziwny szmer podczas kręcenia i luz na przekładni w nowym sprzęcie? Wiem że niektórzy w swoich Stellach czy Ceratach robią taki luz specjalnie choć czasami zastanawiam się po co?

Każdy kto kręci moimi kołowrotkami (korbka po prawej większość odstrasza) dziwi się że są złożone na ciasno. Ja tak lubię po prostu. Może inni lubią luz? Może tak nie mi to oceniać skoro im tak dobrze.

Może Daniel kupił wadliwą sztukę, nie wiem. On twierdzi że to w niczym nie przeszkadza :D




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3004 dnia: 25.10.2015, 08:07 »
Obejrzałem kiedyś dokładnie jakiś młynek Drenana i szczerze nie polecam nikomu chyba że kupi go za 100 zł nówkę z 3 szpulami. Może jest to solidna firma niestety nie do kołowrotków.
Chciałbym zobaczyć go w środku. Muszę elvisa poprosić to może da mi go rozkręcić :D

Nie mniej jednak życzę aby posłużył jak najdłużej :thumbup:

pozdrawiam

Wątpię, by firma o takim prestiżu puściła bubel, kołowrotek prezentuje się elegancko, mało tego teraz na dniach dokupię prawdopodobnie drugi w wersji 4000. Do poławianych przeze mnie okazów na pizetwu spokojnie wystarczą.

Nigdy nie napisałem że jestem specem od kołowrotków ale niestety potrafię odróżnić bubel od dobrego. Znam zresztą kilka osób które się tym zajmują profesjonalnie lecz to nie temat do tego.
Sam właściciel takiego sprzętu powiedział że cena tego ustrojstwa jest o wiele zawyżona jeśli piszemy o stosunku jakości do ceny.

Nawet na tym forum nie jednokrotnie pamiętam było o sprzętach kręcących tej firmy więc to nie tylko moje zdanie.

Z tym prestiżem to też się trochę zagalopowałeś :D Spójrz ile osób narzeka na podajniki którym dno odpada? Nie jest to bubel z napisem Drennan? Oczywiście nie wszystkie są takie.

p.s. nikomu nigdy go nie polecę.





Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Offline Dzidek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łęczyca
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3005 dnia: 25.10.2015, 08:15 »
Takie same kołowrotki robi Mistrall - model Aqua. I o połowę tańsze.

Edycja administratora: http://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=1878.0

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3006 dnia: 25.10.2015, 08:17 »
bo Mistrall to juz tańszy napis :P
Krzysztof

Offline maniek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 439
  • Reputacja: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: PD. WALIA - UK
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3007 dnia: 25.10.2015, 08:20 »
Już był poruszany temat kręciołów Drennana i opinie nie były aż tak rewelacyjne. Kołowrotek raczej bez wielkiego  K. NO ALE NIE KAŻDA FIRMA JEST PERFEKCYJNA.

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 533
  • Reputacja: 1979
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3008 dnia: 25.10.2015, 08:21 »
Skoro już przy kołowrotkach jesteśmy... Czy ktoś ma ochotę kupić coś stąd https://www.wish.com/search/fishing%20reel i napisać recenzję?
Wydaje mi się, że wiele z tych sprzętów otrzymuje potem drogi napis, cena x5 i do sklepów. Ja obecnie mam wszystkie kręciołki jakich potrzebuję, dlatego rzucam tylko luźną propozycję.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Grzes77

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3009 dnia: 25.10.2015, 08:39 »
Z tym prestiżem to też się trochę zagalopowałeś .

p.s. nikomu nigdy go nie polecę.

Jeden lubi wypić bimber, drugi Johnnie Walker, każdy osiągnie swoje i każdy będzie chwalił swoje. Gorzej, gdy ten od bimbru zacznie pisać, że Red Label jest za drogi i nie można się nim ululać. To takie porównanie mi teraz przyszło do głowy odpisując na te Twoje opinie. Niech sobie każdy pije swoje i tyle, a polecanie takiego czy innego sprzętu wg mnie musi być oparte jakimś testem, czy praktyką, a nie wizualnością i to jest śmieszne, żeby wyrazić opinie trzymanie czegoś przez chwilę w ręce to mało. Trzeba nieraz zastanowić się co i po co piszemy i nie kierować się chwilową emocją.

Co do prestiżu Drennana to nawet nie ma co się wypowiadać, czemu go np Jaxon czy inni podrabiają a nie na odwrót ?

Nikomu go nie polecę, bo .... trzymałem go przez chwilę w ręce i mi się nie podoba, to jest właśnie śmieszne, mimo tego pozdrawiam, bo masz swoje zdanie, nie ważne, że się z moim nie pokrywa, pozdrawiam ;).


Edit: A czy ja w ogóle prosiłem o komentarz, test, opinię dot. kołowrotka ? Nie pokazałem tylko zakup, a Ty musiałeś swoje wtrącić.

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3010 dnia: 25.10.2015, 08:50 »
Skoro już przy kołowrotkach jesteśmy... Czy ktoś ma ochotę kupić coś stąd https://www.wish.com/search/fishing%20reel i napisać recenzję?
Wydaje mi się, że wiele z tych sprzętów otrzymuje potem drogi napis, cena x5 i do sklepów. Ja obecnie mam wszystkie kręciołki jakich potrzebuję, dlatego rzucam tylko luźną propozycję.
Prawdę mówiąc poczytał bym coś o tym. Może jak masz doświadczenie co i jak, to jakiś wątek np. "Sklepy Internetowe z poza Europy" w wolnej chwili?
Arek

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 533
  • Reputacja: 1979
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3011 dnia: 25.10.2015, 09:15 »
http://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=2017.0 tu kolega pisał, że wszystko przychodzi.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3012 dnia: 25.10.2015, 09:56 »
Dzięki.
Arek

Offline jakub_wr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 500
  • Reputacja: 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3013 dnia: 25.10.2015, 11:41 »
Na forum będzie kilkanaście osób, które mają kołowrotek Drennan.  Ci co mają są zadowoleni.  Niezadowoleni są ci co ich nie mają, czytali, lub słyszeli.  Nie wiem o co tyle krzyku przy kołowrotki lekko powyżej 200 zl. Owszem nie jest to najlepszy sprzęt na świecie ale jak ktoś ma taki budżet i w zamian dostaje fajny kręcioł z 3 szpulami to ja podobnego jeszcze nie spotkałem.   

Offline fish007

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 508
  • Reputacja: 90
  • Płeć: Mężczyzna
  • Method Feeder Fishing
    • Galeria
    • Method Feeder Fishing
  • Lokalizacja: Bad Jastrzemb
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3014 dnia: 30.10.2015, 20:56 »
Sezon na szczupłego w pełni , właśnie odebrałem przesyłkę z moimi ulubionymi obrotówkami i jutro nad wodę :narybki: