Autor Wątek: Nowy model krzesła Cuzo z podnóżkiem oraz z pokrowcem  (Przeczytany 36083 razy)

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 178
  • Reputacja: 138
Odp: Nowy model krzesła Cuzo z podnóżkiem oraz z pokrowcem
« Odpowiedź #135 dnia: 16.04.2021, 16:08 »
Ktoś coś słyszał o cuzo na nogach 36??

Zaciekawiła mnie ta informacja o nogach 36... Czy jest jakaś osoba co mogłaby potwierdzić te info?
Profil elektrostatyk na FB potwierdzą. Pojawiły się płotki, że są problemy z materiałem i premiera przesunie się w czasie.

Offline pawciolbn

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
    • Feeder Fishing Lublin
  • Lokalizacja: Lublin
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Nowy model krzesła Cuzo z podnóżkiem oraz z pokrowcem
« Odpowiedź #136 dnia: 16.04.2021, 17:15 »
Ktoś coś słyszał o cuzo na nogach 36??

Zaciekawiła mnie ta informacja o nogach 36... Czy jest jakaś osoba co mogłaby potwierdzić te info?
Profil elektrostatyk na FB potwierdzą. Pojawiły się płotki, że są problemy z materiałem i premiera przesunie się w czasie.

Jeśli w ogóle faktem są pracę nad nowym modelem, to ponownie firma robi to trochę późno. Większość "nowości" wskakuje do sprzedaży z początkiem sezonu. Myślę, że troszeczkę F3 zalega na magazynach, więc szybko nowe siedzisko się nie pojawi. Pozostaje czekać.
Feeder Fishing Lublin - mój blog na FB
Feeder 'owy Lublin i Lubelszczyzna - Lubelska Grupa Feederowa na FB

Offline rudziutki1987

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 342
  • Reputacja: 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Nowy model krzesła Cuzo z podnóżkiem oraz z pokrowcem
« Odpowiedź #137 dnia: 14.05.2021, 22:42 »
Są jakiekolwiek nowe informacje na temat nowego cuzo?
Wysłane z mojego NOKIA 3310 przy użyciu Tapatalka

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 986
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Nowy model krzesła Cuzo z podnóżkiem oraz z pokrowcem
« Odpowiedź #138 dnia: 14.05.2021, 23:47 »
Jedyna nowość tu zaciski do nóg fotela i podestu...nie podejrzewam żeby coś się zmieniło znaczącego w konstrukcji w tym roku.


Pozdrawiam Łukasz

Offline Nales

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Turek
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Nowy model krzesła Cuzo z podnóżkiem oraz z pokrowcem
« Odpowiedź #139 dnia: 10.04.2022, 22:01 »
Cześć. W tym roku przesiadłem się z cuzo f2 na odświeżone cuzo F3 ale mam problem z blokującymi się nogami ponieważ jak zamontuję na przednich nogach podnóżek i później nakładam krzesło, oczywiście przykręce wszystko ładnie prosto i po wędkowaniu nie mogę wyciągnąć przednich nóżek; w jakiś magiczny sposób się blokują, tylne same wypadają a z tymi z przodu męczyłem się ostatnio z 20 minut. Miał ktoś podobny problem? Może jest jakieś rozwiązanie; może coś krzywo przyspawane w fabryce albo coś innego. Nie mam pojęcia.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka


Offline dzbbdg

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 9
Odp: Nowy model krzesła Cuzo z podnóżkiem oraz z pokrowcem
« Odpowiedź #140 dnia: 12.04.2022, 15:39 »
Cześć. W tym roku przesiadłem się z cuzo f2 na odświeżone cuzo F3 ale mam problem z blokującymi się nogami ponieważ jak zamontuję na przednich nogach podnóżek i później nakładam krzesło, oczywiście przykręce wszystko ładnie prosto i po wędkowaniu nie mogę wyciągnąć przednich nóżek; w jakiś magiczny sposób się blokują, tylne same wypadają a z tymi z przodu męczyłem się ostatnio z 20 minut. Miał ktoś podobny problem? Może jest jakieś rozwiązanie; może coś krzywo przyspawane w fabryce albo coś innego. Nie mam pojęcia.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
W cuzo f3 mam to samo. Pomaga jedynie kopać w podnóżek wtedy idzie ściągnąć nogi z f3 2/3 kopnięciami

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka


Offline Trissot

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 23
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bełchatów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Nowy model krzesła Cuzo z podnóżkiem oraz z pokrowcem
« Odpowiedź #141 dnia: 12.04.2022, 18:04 »
Posiadam cuzo f3 pierwszą wersję z nowym typem podnóżka i ten problem nie występuje, szkopół tkwi prawdopodobnie w nowym mocowaniu.

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka


Offline dzbbdg

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 9
Odp: Nowy model krzesła Cuzo z podnóżkiem oraz z pokrowcem
« Odpowiedź #142 dnia: 12.04.2022, 18:13 »
Ja posiadam ten typ mocowania jak na zdjeciu i się klinuje tak jak kolega pisał. To samo dzieje się jak używam samego krzesla bez podnóżka, ale zakładam stabilizatory. Nogi połączone stabilizatorami bez użycia kopniaków nie idzie wyjąć.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka

Offline pewu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 539
  • Reputacja: 76
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Nowe Miasto nad Pilicą
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Nowy model krzesła Cuzo z podnóżkiem oraz z pokrowcem
« Odpowiedź #143 dnia: 13.04.2022, 08:28 »
Te nowe, regulowane zaciski są straszne. Trzeba je naprawdę mocno dokręcić żeby pewnie trzymały i do demontażu nóg bardzo rozkręcić wtedy mniej się klinują. No i trzeba uważać, żeby nie "skosować" fotela przy zdejmowaniu z nóg.
Jeśli kłócisz się z idiotą, to on najprawdopodobniej robi właśnie to samo.

Offline Nales

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Turek
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Nowy model krzesła Cuzo z podnóżkiem oraz z pokrowcem
« Odpowiedź #144 dnia: 13.04.2022, 15:04 »
Dzwoniłem do producenta i temat jest im znany i można śmiało to wysyłać do reklamacji. Ogólnie samemu też da się to naprawić. Pan z serwisu mi tłumaczył jak to zrobić ale ciężko mi opisać cały proces. Ogólnie zabawa polega na tym że w zacisku jest nierówno plastik z metalowym uchwytem i trzeba jedna rzecz przytrzymać śrubokrętem i dokręcić zacisk żeby się wyrównały. To tak w skrócie.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka


Offline Michał N.

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 030
  • Reputacja: 663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grajewo, Podlasie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Nowy model krzesła Cuzo z podnóżkiem oraz z pokrowcem
« Odpowiedź #145 dnia: 13.04.2022, 16:11 »
Dzwoniłem do producenta i temat jest im znany i można śmiało to wysyłać do reklamacji. Ogólnie samemu też da się to naprawić. Pan z serwisu mi tłumaczył jak to zrobić ale ciężko mi opisać cały proces. Ogólnie zabawa polega na tym że w zacisku jest nierówno plastik z metalowym uchwytem i trzeba jedna rzecz przytrzymać śrubokrętem i dokręcić zacisk żeby się wyrównały. To tak w skrócie.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Fotel za nie mały grosz i takie domowe regulacje.
Trochę to nie poważne według mnie.

Offline Nales

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Turek
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Nowy model krzesła Cuzo z podnóżkiem oraz z pokrowcem
« Odpowiedź #146 dnia: 13.04.2022, 17:35 »
Dzwoniłem do producenta i temat jest im znany i można śmiało to wysyłać do reklamacji. Ogólnie samemu też da się to naprawić. Pan z serwisu mi tłumaczył jak to zrobić ale ciężko mi opisać cały proces. Ogólnie zabawa polega na tym że w zacisku jest nierówno plastik z metalowym uchwytem i trzeba jedna rzecz przytrzymać śrubokrętem i dokręcić zacisk żeby się wyrównały. To tak w skrócie.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Fotel za nie mały grosz i takie domowe regulacje.
Trochę to nie poważne według mnie.


Masz rację. Przekazałem tylko że jak ktoś chce się bawić to można usunąć usterkę samemu. Ja jeszcze nie próbowałem i się zastanawiam czy nie odesłać po prostu na reklamacje. Według producenta na naprawę czeka się około 5 dni roboczych co nie jest tragedią.