Autor Wątek: (S) Śpiwór Advanta CX4 i narzuta Tandem Baits Phantom EX  (Przeczytany 578 razy)

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Na sprzedaż lecą:
1) Śpiwór karpiowy całoroczny ADvanta Discovery CX4 Sleeping bag - kupiony w Anglingdirect, taki jak w linku. Brak śladów użytkowania, był raz nad wodą. Ciepły (4 season, czyli z wyłączeniem mroźnych zim), ma wszystko co trzeba, będzie pasował na większość typowych karpiowych łóżek. Cena 250 zł + KW.

2) Narzuta na łóżko karpiowe Tandem Baits Phantom EX - kupiony z końcem zeszłego roku w sklepie w Polsce, jest paragon. Nigdy nie była nad wodą, bo niestety nie udało mi się w zimę nigdzie wyskoczyć. Narzuta idealnie sprawdzi się jako docieplenie śpiwora podczas mrozów (lub dla zmarzluchów), albo jako przykrycie w gorące letnie noce, gdy śpiwór jest zbyt ciepły. Cena 150 zł + KW.

Polecam zakup obydwu jako zestawu, jeśli ktoś szuka "pościeli" karpiowej. Ani śpiworowi, ani narzucie nic w mojej ocenie nie brakuje. Czemu sprzedaję? Bo kupiłem sobie bardzo lekkie, i niestety bardzo kompaktowe łóżko, do którego ten zestaw po prostu nie pasuje i zjeżdża. Na standardowy rozmiar - polecam jak najbardziej.

Jak ktoś będzie zdecydowany na komplet, pokrywam koszty przesyłki kurierem, obojętnie czy przelew, czy pobranie.

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: (S) Śpiwór Advanta CX4 i narzuta Tandem Baits Phantom EX
« Odpowiedź #1 dnia: 02.07.2019, 08:00 »
Jeśli ktoś weźmie komplet, to za narzutę i śpiwór będzie 350 zł + kw. I niżej nie będzie :)