Autor Wątek: Czy powinniśmy tu zamieszczać filmy reklamowe?  (Przeczytany 20232 razy)

Offline LUKAPIO

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 514
  • Reputacja: 38
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Czy powinniśmy tu zamieszczać filmy reklamowe?
« Odpowiedź #75 dnia: 31.05.2023, 22:46 »
Siwy, duży :thumbup: dla Ciebie 😃
Profil na Instagramie: lukapio_fishing
Profil na Facebooku: Lukapio Fishing

Offline Siwy Feeder

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 106
Odp: Czy powinniśmy tu zamieszczać filmy reklamowe?
« Odpowiedź #76 dnia: 01.06.2023, 01:49 »
Mjmaciek: dzięki. Nie dokładam do wędkarstwa. Kiedyś pewien bardzo znany Pan od methody powiedział mi: "rób co lubisz najbardziej, a jak nie będziesz musiał do tego dokładać to już sukces". I tak jest. Przyjąłem kompletnie luzackie warunki współpracy. Nie podpisałem się z żadną firmą na papierze. Dochodzę do wniosku że jeśli moja największa pasja w życiu miałaby się stać kiedyś moja praca, biorę! Kilka rzeczy w filmach które powiedziałem Kiedyś cofnąłbym. Każdy popełnia mniejsze, większe błędy. Ja na szczęście ominąłem te większe. Nie dałem się wmanewrować w chore wędkarskie układy i łowię gdzie chce, z kim chce i kiedy chce.

90% mojego wolnego czasu spędzam na wedkarstwie. Czytam, oglądam, analizuje, łowię, kleję, promuję itd. Poświęciłem wiele swojego życia przez ostatnie msce a w sumie już lata (niespełna 5) by ten kanał tak wyglądał. Ja wiem ze to nie jest mistrzostwo świata i nie będzie. Ale jest moje. Poza moimi synami to takie trzecie dziecko :)
Jeśli mnie ktoś nazywa gwiazda to ch... o mnie wie. Jestem zwykłym gościem z osiedla który konsekwentnie robi swoje :) kiedyś większość się śmiała i a ja cisnąłem dalej. Dzisiaj co łowienie we Wro spotykam uśmiechniętych ludzi: "o siema, Siwy!" Mega mile. Pogadać z kimś nad wodą. Powymieniać się jakimś doświadczeniem.
A ludzie? Gadali i będą gadac. Mamy wciąż mega zawistny kraj. U nas jak komuś się coś uda, się glownie zazdrości.
Ja mam też że jak się komuś coś uda, mega szanuję. Nauczyła mnie m.in. tego irlandia. Więcej trzeba czerpać radości z życia. Mniej jadu. I będzie lżej. Pozdro

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Czy powinniśmy tu zamieszczać filmy reklamowe?
« Odpowiedź #77 dnia: 01.06.2023, 06:40 »
Mjmaciek: dzięki. Nie dokładam do wędkarstwa. Kiedyś pewien bardzo znany Pan od methody powiedział mi: "rób co lubisz najbardziej, a jak nie będziesz musiał do tego dokładać to już sukces". I tak jest. Przyjąłem kompletnie luzackie warunki współpracy. Nie podpisałem się z żadną firmą na papierze. Dochodzę do wniosku że jeśli moja największa pasja w życiu miałaby się stać kiedyś moja praca, biorę! Kilka rzeczy w filmach które powiedziałem Kiedyś cofnąłbym. Każdy popełnia mniejsze, większe błędy. Ja na szczęście ominąłem te większe. Nie dałem się wmanewrować w chore wędkarskie układy i łowię gdzie chce, z kim chce i kiedy chce.

90% mojego wolnego czasu spędzam na wedkarstwie. Czytam, oglądam, analizuje, łowię, kleję, promuję itd. Poświęciłem wiele swojego życia przez ostatnie msce a w sumie już lata (niespełna 5) by ten kanał tak wyglądał. Ja wiem ze to nie jest mistrzostwo świata i nie będzie. Ale jest moje. Poza moimi synami to takie trzecie dziecko :)
Jeśli mnie ktoś nazywa gwiazda to ch... o mnie wie. Jestem zwykłym gościem z osiedla który konsekwentnie robi swoje :) kiedyś większość się śmiała i a ja cisnąłem dalej. Dzisiaj co łowienie we Wro spotykam uśmiechniętych ludzi: "o siema, Siwy!" Mega mile. Pogadać z kimś nad wodą. Powymieniać się jakimś doświadczeniem.
A ludzie? Gadali i będą gadac. Mamy wciąż mega zawistny kraj. U nas jak komuś się coś uda, się glownie zazdrości.
Ja mam też że jak się komuś coś uda, mega szanuję. Nauczyła mnie m.in. tego irlandia. Więcej trzeba czerpać radości z życia. Mniej jadu. I będzie lżej. Pozdro

Marcinie szacun :thumbup:
Nic dodać , nic ująć.
Powodzenia :beer:
Maciek

Offline Lohi

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 470
  • Reputacja: 95
Odp: Czy powinniśmy tu zamieszczać filmy reklamowe?
« Odpowiedź #78 dnia: 01.06.2023, 06:50 »
Ode mnie : brawa dla wszystkich twórców filmowych na yt, a dla tych , którzy obrócili to w sukces finansowy i zawodowy, czapki z głów.

Róbcie swoją robote dalej, bo chociażby ostatni wieczór spędziłem na oglądaniu filmów z kołowrotkami i wędkami  do dystansowego feedera.



Offline Brzanoholik Sandomierski

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 737
  • Reputacja: 177
Odp: Czy powinniśmy tu zamieszczać filmy reklamowe?
« Odpowiedź #79 dnia: 01.06.2023, 06:56 »
A ludzie? Gadali i będą gadac. Mamy wciąż mega zawistny kraj. U nas jak komuś się coś uda, się glownie zazdrości.

Tu nie o zazdrość chodzi - bo to uczucie jak każde inne i dobrze wykorzystane może być potężną motywacją (choć są silniejsze), problemem zazdrość się staje wtedy gdy ktoś nic z tym pozytywnego nie robi.

Więc nie ma się co przejmować zawistnikami - niech się kiszą we własnym jadzie. sami są sobie winni.
I need a Barbel !!!
I'm holding out for a barbel 'till the end of the night.
She's gotta be strong and she's gotta be fast
and she's gotta be fresh from the fight.

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 568
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Czy powinniśmy tu zamieszczać filmy reklamowe?
« Odpowiedź #80 dnia: 01.06.2023, 07:13 »
Siwy - szacun! :thumbup:

Czasami dobrze jest jak ktoś sprostuje takie niesamowite historie, które często stają się podstawą do hejtu. Polacy mają zwłaszcza ten problem, że wiązanie się kogoś z jakąś firmą uznają za sprzedanie się, zdradę wręcz,  modelem idealnym jest ktoś, kto działa 'ku chwale ojczyzny', w tym przypadku wędkarstwa. Bo ma robić rzeczy za darmo i jeszcze pomagać innym, jak nie odpowiada na maile to 'odleciał' lub 'gwiazdorzy' i ma innych w 'w doopie'. Zazwyczaj krytykanci mają pracę, i to niezłą, i za darmo dla innych nie robią niczego lub niewiele, za to krytykują innych. A warto pomyśleć chociażby o tym, że wędkarstwo będzie coraz mniej popularne, bo mamy w nim demograficzną bombę atomową, młodych jest jak na lekarstwo i wędkujących ubywa i będzie wkrótce ubywać jeszcze szybciej. Dlatego chociażby tutaj należą się podziękowania tym, którzy zajmują się taką animacją naszego hobby. Z własnych obserwacji wiem jak często ludzie odkładają wędki, z różnych powodów. I właśnie filmy na YT pomagają im powrócić lub nie utracić kontaktu z wędkarstwem.

Wg mnie taki hejt powstaje na bazie zazdrości, że ktoś ma lepiej, i jest charakterystyczny dla krajów doświadczonych komunizmem (czy raczej socjalizmem realnym), bo każdy miał mieć równo. A tutaj nikt nikomu kasy z portfela nie wyjmuje przecież i nie zmusza do niczego. Zwłaszcza zadziwiające są komentarze pod adresem Górka, czasami mam wrażenie, że niektórzy zarzucają mu, że zrobił biznes/karierę na ich plecach, bo...robił filmy które oglądali. Jakby coś robił nieuczciwie, podczas gdy on sam wykazał się inteligencją, smykałką do biznesu i przede wszystkim ciężką pracą. Mnie jest wciąż to ciężko zrozumieć 8)
Lucjan

Offline Siwy Feeder

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 106
Odp: Czy powinniśmy tu zamieszczać filmy reklamowe?
« Odpowiedź #81 dnia: 01.06.2023, 07:37 »
Szacun dla Was Luk, adminów i modów za ogarniecie tak dużego forum. Sam prowadziłem forum około 20 lat temu, gdzie napisałem kilkanaście tysięcy postów i spędziłem setki godzin, później wydałem książkę, a później wszystko przeminęło z duchem czasu :)
Trzeba coś robić by nie zwariować ;)

Offline Brzanoholik Sandomierski

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 737
  • Reputacja: 177
Odp: Czy powinniśmy tu zamieszczać filmy reklamowe?
« Odpowiedź #82 dnia: 01.06.2023, 07:53 »
Wg mnie taki hejt powstaje na bazie zazdrości, że ktoś ma lepiej, i jest charakterystyczny dla krajów doświadczonych komunizmem (czy raczej socjalizmem realnym), bo każdy miał mieć równo. A tutaj nikt nikomu kasy z portfela nie wyjmuje przecież i nie zmusza do niczego. Zwłaszcza zadziwiające są komentarze pod adresem Górka, czasami mam wrażenie, że niektórzy zarzucają mu, że zrobił biznes/karierę na ich plecach, bo...robił filmy które oglądali. Jakby coś robił nieuczciwie, podczas gdy on sam wykazał się inteligencją, smykałką do biznesu i przede wszystkim ciężką pracą. Mnie jest wciąż to ciężko zrozumieć 8)

Też tak myślałem ale zdanie zmieniłem gdy kątem oka zauważyłem artykuł w którym cytowane było badanie które mnie cholernie zaskoczyło. Mianowicie akceptacja dla cudzego sukcesu jest u nas statystycznie większa niż na zachodzie Europy ???.

No a hejt widać bo wiele osób film obejrzy - spodoba się ale nie komentuje a nawet nie da like'a. A jak kogoś złapana ryba (co jest jeszcze zrozumiałe) albo sprzęt youtubera bardzo zdrzaźni to daje upust swojej zawiści bo u nas co na sercu to na języku - co w sumie nie jest lepsze niż hipokryzja.

I need a Barbel !!!
I'm holding out for a barbel 'till the end of the night.
She's gotta be strong and she's gotta be fast
and she's gotta be fresh from the fight.

Offline Herman

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 46
  • Lokalizacja: Włodawa
Odp: Czy powinniśmy tu zamieszczać filmy reklamowe?
« Odpowiedź #83 dnia: 01.06.2023, 09:06 »
..później wydałem książkę, a później ..
Cześć, Siwy, jaką książkę? Lubię książki :)

Offline Siwy Feeder

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 106
Odp: Czy powinniśmy tu zamieszczać filmy reklamowe?
« Odpowiedź #84 dnia: 01.06.2023, 09:57 »
Siwy chciał grać w T.Love.
Ani tam ładu ani składu, ale przekaz mocny :)
Nie wiem czy jest dostępna jeszcze bo cały nakład poszedł ;)

Offline ledi12

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 388
  • Reputacja: 222
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Czy powinniśmy tu zamieszczać filmy reklamowe?
« Odpowiedź #85 dnia: 01.06.2023, 10:11 »
Polak Polakowi Polakiem :D "Sąsiada lubię, ale nie może mieć lepiej!"
Metodowy karpiarz
---------------------
Sum -> 22 kg
Karp -> 20 kg
Jesiotr -> 12 kg
Amur -> 10 kg

Offline Festusus

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 368
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Czy powinniśmy tu zamieszczać filmy reklamowe?
« Odpowiedź #86 dnia: 01.06.2023, 11:12 »
..później wydałem książkę, a później ..
Cześć, Siwy, jaką książkę? Lubię książki :)

Cytuję z gazety: Zespół oczami fana - 21-letni wrocławianin napisał książkę o idolach. Nie wie, ile par okularów ma Muniek Staszczyk, ani jak nazywa się jego pies, ale w Polsce nie ma drugiego takiego fana jak on.

Fajnie :)
Grzegorz

Non omnis moriar

Offline Siwy Feeder

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 106
Odp: Czy powinniśmy tu zamieszczać filmy reklamowe?
« Odpowiedź #87 dnia: 01.06.2023, 11:16 »
Stare czasy. Wtedy sobie zdałem pierwszy raz sprawę, że to co mówisz w wywiadach bez autoryzacji to głównie sciema dziennikarska ;)

Offline Festusus

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 368
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Czy powinniśmy tu zamieszczać filmy reklamowe?
« Odpowiedź #88 dnia: 01.06.2023, 11:35 »
Stare czasy. Wtedy sobie zdałem pierwszy raz sprawę, że to co mówisz w wywiadach bez autoryzacji to głównie sciema dziennikarska ;)

Znam temat od podszewki. Prawie 20 lat w dziennikarstwie siedziałem ;)
Grzegorz

Non omnis moriar