Autor Wątek: Przemek Solski  (Przeczytany 83927 razy)

Offline Rebrith

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 610
  • Reputacja: 93
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #60 dnia: 08.08.2020, 23:13 »
A ja się nie dziwię. To tak jak by Hamilton powiedział kierowcom-amatorom, że w ten i w ten zakręt trzeba wejść na takim biegu i z taką a taką prędkością. Co im po tej wiedzy jak i tak nie będą potrafili tego powtórzyć na mistrzowskim poziomie? ;)

Offline Radar

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 368
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #61 dnia: 08.08.2020, 23:29 »
To innego rodzaju rady.
Pokazanie od podstaw swojego sposobu łowienia i przedstawienie filozofii wędkowania.
Nawet jak Hamilton nam powie jak wejść w zakręt to i tak nikt tego nie wykorzysta.
Przedstawione rady Przemka może wykorzystać każdy kto będzie chciał ich spróbować.
Nie krytykuj bo dostaniesz bana.

Radek

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #62 dnia: 08.08.2020, 23:32 »
Warto podglądać mistrzów i słuchać  ich dobrych rad ,a potem korzystać z nich nad wodą :beer:

Offline boruta

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 592
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: okolice Ostrowca Św.
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #63 dnia: 08.08.2020, 23:35 »
Filmy Przemka oglądam po kilka razy jak już pisałem a z jego rad i pomysłów korzystam jak najbardziej z powodzeniem na łowisku.
Paweł

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #64 dnia: 08.08.2020, 23:37 »
Oprócz Przemka polecę jeszcze MRk ,naprawdę warto zerknąć  i łowienie nie na wodach komercyjnych to lubię :thumbup:

Offline boruta

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 592
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: okolice Ostrowca Św.
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #65 dnia: 08.08.2020, 23:46 »
Mrk.cz fajny kanał oglądałem sporo filmików, ale po czesku to rozumiem tylko w terminologii wędkarskiej słowo "zabier" hehe
Paweł

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #66 dnia: 09.08.2020, 18:38 »
Sztos.
Powtarzam się ale szczegóły jakie sprzedaje są przełomowe w produkcjach metod feder na you tube w wydaniu pl.
Dla mnie petarda.



Maciej, ja w sumie nie wiem co mam myśleć...? Przemek zdradza wszystkie zawodnicze tematy i nic nie zostawia dla siebie. Prawdopodobnie w ''tym'' środowisku może stać się mało popularny... ;) A wiem, co mówię, bo w ostatnich latach brałem udział w organizowaniu największych zawodów MF w kraju.  Tak czy inaczej, kanał bardzo pomocny, chłop ma wiedzę, którą chce przekazać swoim widzom.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 250
  • Reputacja: 896
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #67 dnia: 09.08.2020, 18:49 »
Sztos.
Powtarzam się ale szczegóły jakie sprzedaje są przełomowe w produkcjach metod feder na you tube w wydaniu pl.
Dla mnie petarda.



Maciej, ja w sumie nie wiem co mam myśleć...? Przemek zdradza wszystkie zawodnicze tematy i nic nie zostawia dla siebie. Prawdopodobnie w ''tym'' środowisku może stać się mało popularny... ;) A wiem, co mówię, bo w ostatnich latach brałem udział w organizowaniu największych zawodów MF w kraju.  Tak czy inaczej, kanał bardzo pomocny, chłop ma wiedzę, którą chce przekazać swoim widzom.

Cyt."Maciej, ja w sumie nie wiem co mam myśleć...?.
Jędrku możesz rozwinąć myśl..... o co ci  dokładnie  chodzi....
Maciek

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #68 dnia: 09.08.2020, 18:58 »
Maciej, przecież napisałem- ''Prawdopodobnie w ''tym'' środowisku może stać się mało popularny... ''

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 261
  • Reputacja: 546
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #69 dnia: 09.08.2020, 19:05 »
Oprócz Przemka polecę jeszcze MRk ,naprawdę warto zerknąć  i łowienie nie na wodach komercyjnych to lubię :thumbup:

Z tego co pisał kiedyś Luk, ich wody naturalne są często odpowiednikiem naszej komercji jeśli chodzi o rybostan. :beer:
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Tomek81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 843
  • Reputacja: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #70 dnia: 09.08.2020, 19:05 »
Ja facetowi kibicuje. Promuje teraz własną markę przynęt tak więc jeśli zaistnieje jakoś bardziej "wiarygodnie" na youtube może to mu tylko pomóc. Tak więc sprzedawanie takich kruczków zawodniczych budują tutaj jego markę.
Poza tym pokazując tak obfite połowy zachęca innych do wędkowania co ogólnie działa pozytywnie na całą branże.

Kibicuje mu tym bardziej odkąd usłyszałem ze inny polski producent dopuszcza się trochę nieczystych praktyk próbując hamować jego markę na naszym rynku.
Tomek

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 250
  • Reputacja: 896
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #71 dnia: 09.08.2020, 19:08 »
Maciej, przecież napisałem- ''Prawdopodobnie w ''tym'' środowisku może stać się mało popularny... ''

Ogólnie mam pase nastawienie do gości z napisami... i ci co mnie dobrze znają dobrze o tym wiedzą. Mam w du.. e polityke i poprawność i wale prosto z mostu jak mi coś nie pasi.
I powiem tak Byłem sceptykiem co do Pana Solskiego ale po obejzeniu jego produkcji dostępnych w necie u mnie ma pełen szacun.
Przemek jak widać ma.w.d... e konwenanse mówi jak jest to co pokazuje dla większosci w pl to czary mary ba... nawet ci  zawodów mfp czy innych beda podpatrywali.
Wnioski jak dla mnie ma tak opanowaną metode ze ma w nosie konkurencję , pole walki daje mu przewage.
Moze ma umami o którym nieliczni wiedzą....
Ot arkana zawodów.
Jedno dla jest pewne to pierwasza liga od ktorej można wielu niuansów się nauczyć...

Co do startujacych w PL nie stać ich na takie filmy...

Co najwyzej pokaza jak zanęte z wora zrobic lub sprzęt zareklamować z napisu...

A polak wędkarz... zawodnik to czysty lui....

Maciek

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #72 dnia: 09.08.2020, 19:18 »
:thumbup: :thumbup: :thumbup:

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 261
  • Reputacja: 546
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #73 dnia: 09.08.2020, 19:20 »
Skoro na rynek ma wjechać zaneta i dumbelsy Przemka to jego filmy budują mu markę i zaufanie. Mając tak merytoryczne filmy wciagnie nosem towarzystwo. Firmy na M (zanętowe) oraz na M (sprzętowe), czy inne tego typu przypadki niech się uczą jak budować markę.

Przez merytoryke a nie reklamę. Na dziś Przemek jest w PL objawieniem i daje coś "nowego", innowacyjnego, i wielu ludzi łaknie jego filmów choć nie startuja w zawodach albo nawet nie łapią na komercji... :)

Drzwi wywalił już z buta, oby utrzymał jakość produktów zbliżoną do jakości filmów i samej wiedzy. Trzymam kciuki :thumbup:

Taki zimny prysznic przyda się naszym rodzimym markom i dużej grupie wędkarskich youtuberów - akwizytorów
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 022
  • Reputacja: 219
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #74 dnia: 09.08.2020, 19:34 »
Ja nie wiem czy w Polsce ta wiedza będzie użyteczna, jednak brytyjskie wody są nieco inne od naszych.
To co każdy zauważył to to, że nie potrzeba złotej przynęty. Wystarczy wafters, rotowanie kolorami i budowanie miejscówki.