Autor Wątek: Feedersklep.pl  (Przeczytany 24482 razy)

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 958
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feedersklep.pl
« Odpowiedź #60 dnia: 28.01.2021, 14:20 »
Oferta Drapieżców jest większa jak Feeder sklep. Czy to się zmieni, czas pokaże, aczkolwiek sklep naprawdę z topu :thumbup:

Offline MetiusMate

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 722
  • Reputacja: 126
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gronowo
  • Ulubione metody: podlodówka
Odp: Feedersklep.pl
« Odpowiedź #61 dnia: 28.01.2021, 14:38 »
Myślę że jak FeederSklep naprawdę będzie ogarniał na wysokim poziomie wysyłkę i szybkość gwarancji. Jeszcze bardziej poszerzą ofertę, to Drapieżnik będzie szybciutko wprowadzał rabat na wszystko co mają w ofercie ;) 8). Bo ja widomo konto VIP nijak ma się do rabatu. Szczegolnie ze w FeederSklep np. wędki Daiwa Slr łapią się na rabat 10%, nie mówiąc o innych drogich produktach.

Offline Rebrith

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 608
  • Reputacja: 93
Odp: Feedersklep.pl
« Odpowiedź #62 dnia: 28.01.2021, 14:45 »
Wszyscy o wojnach cenowych, a mi się najbardziej podoba to, że wyrosły dwa sklepy o różnorodnych asortymentach = prawdopodobnie mają podpisane umowy.
Wydaje mi się, że dzięki temu przedmiot firmy X mamy taniej tam gdzie sklep ma na niego wyłączność niż gdyby oba sklepy miały tą firmę w ofercie?

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 005
  • Reputacja: 215
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Feedersklep.pl
« Odpowiedź #63 dnia: 28.01.2021, 14:53 »
Wydaje mi się, że dzięki temu przedmiot firmy X mamy taniej tam gdzie sklep ma na niego wyłączność niż gdyby oba sklepy miały tą firmę w ofercie?
Raczej nie, bo wtedy nie ma konkurencji.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feedersklep.pl
« Odpowiedź #64 dnia: 28.01.2021, 15:15 »
Wszyscy o wojnach cenowych, a mi się najbardziej podoba to, że wyrosły dwa sklepy o różnorodnych asortymentach = prawdopodobnie mają podpisane umowy.
Wydaje mi się, że dzięki temu przedmiot firmy X mamy taniej tam gdzie sklep ma na niego wyłączność niż gdyby oba sklepy miały tą firmę w ofercie?

Polecam liva Dawida wspomina o współpracy między sklepami.
Maciek

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 325
  • Reputacja: 598
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feedersklep.pl
« Odpowiedź #65 dnia: 28.01.2021, 18:19 »
Dzisiaj dostawa z Feedersklep. 11/10.
Browning SPHERE FEEDER 3.60m cw 80g - promocja, 67% w stosunku do ceny z Drapieżnika. Spakowany pancerne, lepiej niż ostatnia dostawa wędki z Drapieżnika. Sorry, że porównuję do Drapieżnika ale porównuję do niekwestionowanego lidera na polskim rynku.
Zamówienie w środę wieczorem, dzisiaj dostawa, świetna komunikacja każdego kroku dostawy. Nie miałem problemów ani zapytań, więc nie wiem, jak z obsługą w przypadkach problemowych, reklamacji lub kontaktu w przypadku zapytań o porady.


Super promocja, wędka świetna, niech służy, widziałem tą okazję i kupił bym natychmiast jakbym miał :money:. Jaki kołowrotek będzie podpięty?

Właśnie zastanawiam się nad kołowrotkiem. Chyba spróbuję na początek Daiwę LT Fuego 6000. Myślę, że nie będzie za duży ze szpulą 57 mm i wagą 330 g.

Live Dawida też widziałem i podoba mi się, co mówi o współpracy miedzy sklepami o no kill i to, że nie owija w bawełnę tylko jawnie przyznaję się, że pracuje dla Feedersklepu.
Pozdrawiam,
Tomek

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feedersklep.pl
« Odpowiedź #66 dnia: 28.01.2021, 18:36 »
Dzisiaj dostawa z Feedersklep. 11/10.
Browning SPHERE FEEDER 3.60m cw 80g - promocja, 67% w stosunku do ceny z Drapieżnika. Spakowany pancerne, lepiej niż ostatnia dostawa wędki z Drapieżnika. Sorry, że porównuję do Drapieżnika ale porównuję do niekwestionowanego lidera na polskim rynku.
Zamówienie w środę wieczorem, dzisiaj dostawa, świetna komunikacja każdego kroku dostawy. Nie miałem problemów ani zapytań, więc nie wiem, jak z obsługą w przypadkach problemowych, reklamacji lub kontaktu w przypadku zapytań o porady.


Super promocja, wędka świetna, niech służy, widziałem tą okazję i kupił bym natychmiast jakbym miał :money:. Jaki kołowrotek będzie podpięty?

Właśnie zastanawiam się nad kołowrotkiem. Chyba spróbuję na początek Daiwę LT Fuego 6000. Myślę, że nie będzie za duży ze szpulą 57 mm i wagą 330 g.

Live Dawida też widziałem i podoba mi się, co mówi o współpracy miedzy sklepami o no kill i to, że nie owija w bawełnę tylko jawnie przyznaję się, że pracuje dla Feedersklepu.

Pewnie że przyznaje.
Cenie go za :bravo:
Obserwuje Dawida kawał czasu i z taką wiedzą jak ma a  jak ją przełoży do sklepu  to bedzie przyjemność lukać do nich.
Polecam ostani film kit czy hit.
Wali prosto.
I co ważne otwarcie przyznaje że towar dostaje za free ... np. Feder baits.

Większość polskich wedkarzy  you tubowych aż tak otwarcie o tym nie mówi.

Z mojej strony szacun dla Dawida.
Maciek

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 958
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feedersklep.pl
« Odpowiedź #67 dnia: 28.01.2021, 19:00 »
Według mnie Dawid tylko zyskuje na tym ,że otwarcie mówi co myśli,a nie to co chcą usłyszeć ludzie ,hit czy kit jest naprawdę fajnym jego pomysłem ,oby tak dalej Dawid :bravo:, ogromny szacunek dla ciebie :beer:

Offline booohal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 982
  • Reputacja: 473
  • Płeć: Mężczyzna
  • Krzyś
  • Lokalizacja: Sieradz, Warta
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Feedersklep.pl
« Odpowiedź #68 dnia: 29.01.2021, 17:40 »
Dawid jawi się jako uczciwy człowiek. Poza wyżej wymienionymi aspektami mi wpadlo w oko, że nie wstydził się napisać, że łowi na zimowisku. Gdzie inni skrzętnie takie fakty ukrywają nagrywając swoje reklamówki.
Dawid, oby tak dalej :thumbup:
Unia rządzi, unia radzi, unia nigdy was nie zdradzi!

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 729
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Feedersklep.pl
« Odpowiedź #69 dnia: 29.01.2021, 19:32 »
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline thegamer

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 15
Odp: Feedersklep.pl
« Odpowiedź #70 dnia: 29.01.2021, 20:14 »
Oglądając ostatni film można zauważyć że używają wędek Zemex'a. Czyżby wędki tej firmy były niedługo w ofercie feedersklepu ?

Offline mar_70

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 12
  • Lokalizacja: Lubaczów
Odp: Feedersklep.pl
« Odpowiedź #71 dnia: 14.06.2021, 10:55 »
Czy tylko ja mam problem z zalogowaniem się do sklepu z telefonu?
Iphone i przeglądarka Safari
Pzdr
Pozdrawiam Marek

Offline Siwy Feeder

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 106
Odp: Feedersklep.pl
« Odpowiedź #72 dnia: 14.06.2021, 12:01 »
Po zmianie systemu jest wymagane założenie nowego konta. Pozdrawiam.
Siwy Feeder

Offline mar_70

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 12
  • Lokalizacja: Lubaczów
Odp: Feedersklep.pl
« Odpowiedź #73 dnia: 14.06.2021, 13:58 »
Dzięki za info
Pzdr
Pozdrawiam Marek

Offline Stan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 084
  • Reputacja: 203
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szprotawa
  • Ulubione metody: bolonka
Odp: Feedersklep.pl
« Odpowiedź #74 dnia: 23.06.2021, 13:18 »
Pierwsze zakupy w tym sklepie. Jak najbardziej ok. Do tego 3 gratisy. Więcej niż zamówionego towaru ;D