Autor Wątek: Fans'O'Mania 2021  (Przeczytany 2635 razy)

Offline Marcin Cichosz

 • Moderator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2 559
 • Reputacja: 422
 • Płeć: Mężczyzna
 • Feeder Fans
  • Galeria
  • Feeder Fans
 • Lokalizacja: Łódź
 • Ulubione metody: feeder
Fans'O'Mania 2021
« dnia: 15.01.2021, 19:09 »
Fans’O’Mania 2021
Właśnie wkraczamy w nowy zawodniczy sezon wędkarski, ale trzeba przyznać, iż ciężko w aktualniej sytuacji zakładać coś z góry i planować działania na dalszą metę. Już w 2020 roku mieliśmy przykład, że wydarzenia związane z wirusem bardzo drastycznie zweryfikowały nasze plany i musieliśmy mocno wszystko zmieniać i przesuwać terminy.

Jednak chcemy przedstawić Wam nasze działania i ogłosić zawody Fans’O’Mania na rok 2021!

Zacznijmy od tego co postanowiliśmy oraz ogłaszaliśmy Wam już w zeszłym roku kilka razy.
Mianowicie PRZYPOMINAMY, że rok temu „położyliśmy nową kartę na stół komercyjnych imprez”. My zaczęliśmy organizację zawodów kilka lat temu, później je przebudowaliśmy i stworzyliśmy cykl eliminacji, który nadał pewien rytm. Naszymi najważniejszymi założeniami zawsze była zdrowa rywalizacja przebiegająca w porządku Fair Play i spokojnej atmosferze, oraz aby zawodnicy przede wszystkim odczuli przyjemność z rywalizacji w niesamowitym gronie. Aktualnie w naszym kraju istnieje dużo więcej lig czy cykli niż kilka lat temu, dlatego możemy sobie pozwolić na coś nowego. W związku z tym uczestnicy naszych zawodów wybierani byli spośród zgłoszeń, które nadsyłali nam na maila. Na podstawie tych zgłoszeń mając na uwadze między innymi zasady współuczestnictwa Fair Play, rzetelność odnoszącą się do przyjazdu na zawody oraz dostępność w terminach wybraliśmy zawodników na rok 2020 oraz utworzyliśmy listę rezerwową z pozostałych zgłoszeń.
Jednocześnie po sytuacji z pandemią zorganizowaliśmy pojedyncze spotkania, bez cykli eliminacyjnych oraz tabeli prowadzącej do Wielkiego Finału i OGŁOSILIŚMY WTEDY, że całe grono zawodników wybranych na sezon 2020 pozostaje bez zmian przeniesione do eliminacji na rok 2021. Oczywiście trzymamy się tychże ustaleń i sezon 2021 to sezon, na który ruszamy z listą zawodników przeniesioną z poprzedniego roku ( zwycięzcy z roku 2019 + 5 zawodników Feeder Fans  + zawodnicy wybrani ze zgłoszeń).
Do tych zawodników roześlemy w najbliższych tygodniach formularze z prośbą o zaznaczenie interesujących ich terminów, na tej podstawie ułożymy listę startową do eliminacji.

Przypominamy także, że wprowadziliśmy zmianę w postaci ilości edycji. Zostały one zwiększone do ośmiu, po to aby dać Wam jeszcze większe pole do popisu a przede wszystkim większą szansę na wzięcie udziału oraz zajęcie jak najlepszego miejsca. Następstwem tego działania jest zmiana minimalnej ilości eliminacji, w której należy wziąć udział aby uzyskać ewentualne prawo startu w finale – są to minimalnie 4 starty. Wprowadziliśmy również zmianę w postaci maksymalnej ilości startów w danym cyklu – jest to max 6 eliminacji. Dzięki większej liczbie 8 eliminacji i 35 zawodnikach startujących w danej eliminacji oraz ograniczeniu do maksymalnie 6 startów w Fans’O’Manii 2021 jesteśmy w stanie dopuścić ponad 45 zawodników, którzy będą rywalizować w wyrównanych warunkach mając podobne szanse na dojście do finału. Jest to naprawdę szerokie grono ludzi biorąc pod uwagę ograniczone możliwości łowiska.

Mamy również przyjemność poinformować Was, iż oprócz Fans’O’Mania 2021 mamy w planie przeprowadzić również naszą flagową imprezę, czyli Festival. Jak wiecie zawody te miały zupełnie inną formę w sezonie 2019, gdzie mogliśmy gościć nasze Gwiazdy – Des Shipp oraz Angelo De Pascalis, oraz inna formę w sezonie 2020 kiedy to przeprowadziliśmy zawody bez ich uczestnictwa. W każdym razie PLAN jest i chcemy go zrealizować, a jaką przybierze formę będziemy wiedzieli bliżej terminu. Tak jak to już miało miejsce w latach ubiegłych, na to wydarzenie sami wytypujemy zawodników, którzy są związani z Fans’O’Manią.

Partnerem kluczowym naszych imprez, od kiedy tylko powstał ten pomysł na rywalizację zawodniczą, jest przez te lata niezmiennie - Drapieżnik Internetowy Sklep Wędkarski. Miło nam poinformować, iż nie zabraknie go również i w tym sezonie podczas naszych zawodów. Do grona sponsorów oprócz firm Saenger (MS Range), Shimano Fishing i Wiatrowy Sad dołącza z konkretną pulą Zebco Europe (Browning Fishing). Ważną informacją dla Was również będzie to, że zostały zwiększone wartości nagród wypłacanych na konto zawodnika w stosunku do roku 2019, oraz fakt, że firma Preston Innovations postanowiła zasponsorować nagrodę specjalną w finale - kosz wędkarski z serii Absolute!

Kiedy planowaliśmy pierwszy cykl w 2017 roku, zdecydowaliśmy, iż areną wszystkich zmagań wędkarskich Fans'O'Mani będzie jedno łowisko. Zrobiliśmy to rozmyślnie i tą wersję utrzymaliśmy na kolejny rok. W 2021 roku postanowiliśmy również kontynuować ten pomysł, dlatego wszystkie eliminacje oraz Wielki Finał odbędą się ponownie na łowisku komercyjnym Batorówka.

Zapraszamy serdecznie do dokładnego zapoznania się z szczegółami zawodów:

Eliminacje.
Miejsce: Gospodarstwo Agroturystyczne Batorówka – Wola Łokotowa 38 /k. Jeżowa, woj. Łódzkie.
Charakterystyka: Cykl ośmiu eliminacji zakończonych finałem. Klasyfikacja indywidualna. Maksymalna liczba wędkujących to 35 osób. Każdy zawodnik może wziąć udział w maksymalnie 6 eliminacjach. Zawody feederowe – dopuszczona każda metoda wędkowania feederem.
Daty eliminacji: 22 maj 2021; 12 oraz 13 czerwca 2021; 27 czerwca 2021; 17 oraz 18 lipca 2021; 21 oraz 22 sierpnia 2020.
Punktacja: Zajęte miejsce w sektorze oznacza liczbę punktów zdobytą przez zawodnika podczas danej eliminacji. Zawodnik, który skończy eliminację z wagą 0kg otrzyma punktację równą liczbie zawodników w jego sektorze +1pkt. W przypadku takiej samej liczby punktów u zawodników decydować będzie waga złowionych ryb.
Koszt: 140 zł/eliminacja.
Nagrody: I miejsce 1000zł; II miejsce 700zł; III miejsce 500zł (nagroda wypłacana na konto bankowe zawodnika). Unikatowe Statuetki dla najlepszej trójki danego dnia eliminacji.

Dodatkowo dzięki pomocy Sklepu Wędkarskiego Drapieżnik:
-Pula nagród nie ulegnie zmianie nawet w przypadku zmniejszonej frekwencji.
-Podczas każdej z ośmiu eliminacji rozlosujemy wśród zawodników talon o wartości 250 zł do wykorzystania na produkty jednej z marek: Preston Innovations, Sonubaits (w losowaniu nie bierze udziału pierwsza trójka eliminacji).
-Zwycięzca każdej eliminacji otrzyma talon na 100 zł do wykorzystania w Sklepie Wędkarskim Drapieżnik.
-Każdy z zawodników pierwszej eliminacji otrzyma upominek.
-Najlepsza siódemka (jedynki sektorowe) zawodników podczas eliminacji od II do VIII otrzyma upominki.

Dodatkowo dzięki pomocy Tłoczni Soków Wiatrowy Sad:
-Najlepsza trójka otrzyma kilka litrów pysznego i zdrowego soku.
-Każdy zawodnik będzie mógł skosztować soków podczas trwania zawodów i przy obiedzie.

Dodatkowo dzięki pomocy Shimano Polska:
- Pula zawodów (eliminacje + finał) zostaje powiększona o nagrody rzeczowe o łącznej wartości 5000zł.

Dodatkowo dzięki pomocy Zebco Europe  (Browning Fishing)
- Pula zawodów (eliminacje + finał) zostaje powiększona o nagrody rzeczowe o łącznej wartości 5000zł.

Dodatkowo dzięki pomocy firmy Saenger (MS Range):
- Pula zawodów (eliminacje + finał) zostaje powiększona o nagrody rzeczowe o łącznej wartości 3000zł.

Finał.
Miejsce: Gospodarstwo Agroturystyczne Batorówka – Wola Łokotowa 38 /k. Jeżowa, woj. Łódzkie.
Charakterystyka: Klasyfikacja indywidualna. Aby dostać się do finału należy wziąć udział w minimum 4 eliminacjach. Liczba finalistów to 10 osób wyłonionych na podstawie 4 najlepszych startów danego zawodnika z eliminacji. Finał rozegrany zostanie w dwóch turach (1tura=1dzień). W drugiej turze zawodnicy będą losować stanowiska na przeciwległym brzegu w stosunku do dnia pierwszego. W finale weźmie udział 4 dodatkowych zaproszonych gości, którzy będą mieli za zadanie otwierać/zamykać sektory (tzw. otworki) - nie będą oni klasyfikowani jako zawodnicy.
Data finału: 4 i 5 wrzesień 2021.
Punktacja: Zajęte miejsce w sektorze oznacza liczbę punktów zdobytą przez zawodnika podczas danego dnia finału. Zawodnik, który skończy turę z wagą 0kg otrzyma punktację równą liczbie zawodników w jego sektorze +1pkt. W przypadku takiej samej liczby punktów u zawodników po dwóch turach finału, decydować będzie waga złowionych ryb podczas jego trwania.
Koszt: 280zł za dwa dni finału.
Nagrody: I miejsce 3000zł; II miejsce 2000zł; III miejsce 1500zł (nagroda wypłacana na konto bankowe zawodnika). Unikatowe statuetki dla najlepszej finałowej trójki.
Nagroda specjalna: od marki Preston Innovations za I miejsce w Finale Fans’O’Mania -  kosz wędkarski Preston Innovations Absolute Black 36 ze specjalnymi autografami gwiazd Preston - Des Shipp oraz Angelo De Pascalis.
Koszulki: 10 finalistów + zawodnicy otwierający/zamykający otrzymają unikatowe koszulki z finału.

Dodatkowo dzięki pomocy Sklepu Wędkarskiego Drapieżnik:
- Trzej najlepsi zawodnicy finału otrzymają talony w wysokości 1000 zł, 800 zł, 600 zł – adekwatnie I, II i III miejsce – do wykorzystania w Sklepie Wędkarskim Drapieżnik.
- Pula nagród nie ulegnie zmianie nawet w przypadku zmniejszonej frekwencji.
- Każdy z finałowej dziesiątki zawodników otrzyma nagrody rzeczowe.

Dodatkowo dzięki pomocy Tłoczni Soków Wiatrowy Sad:
-Najlepsza trójka otrzyma kilka litrów pysznego i zdrowego soku.
-Każdy zawodnik będzie mógł skosztować soków podczas trwania zawodów i przy obiedzie.

Dodatkowo dzięki pomocy Shimano Polska:
- Pula zawodów (eliminacje + finał) zostaje powiększona o nagrody rzeczowe o łącznej wartości 5000zł.

Dodatkowo dzięki pomocy firmy Saenger (MS Range):
- Pula zawodów (eliminacje + finał) zostaje powiększona o nagrody rzeczowe o łącznej wartości 3000zł.

Dodatkowo dzięki pomocy Zebco Europe  (Browning Fishing):
- Pula zawodów (eliminacje + finał) zostaje powiększona o nagrody rzeczowe o łącznej wartości 5000zł.

Harmonogram zawodów Fans'O'Mania 2021.
06:30 -07:00 – Zbiórka zawodników
07:00 – Losowanie stanowisk
08:50 – I sygnał - nęcenie wstępne
09:00 – II sygnał - rozpoczęcie wędkowania
14:55 – III sygnał - 5 minut do końca wędkowania
15:00 – IV sygnał - koniec wędkowania
15:00 – 16:00 - Ważenie
16:00 – Posiłek
16:30 – Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród

Regulamin zawodów Fans'O'Mania 2021:
1. Zawody rozgrywane będą dowolną metodą feederową przy użyciu jednej wędki.
2. Minimalna waga ciężarka / podajnika / koszyka to 10 gram.
3. Zakaz łowienia na sam trzonek od podajnika lub trzonek ze śrucinami lub taśmą ołowianą.
4. Zakaz używania sygnalizatorów elektronicznych.
5. Zawody będą rozegrane w jednej turze sześciogodzinnej.
6. Zawody zostaną rozegrane w sektorach pięcio-osobowych. Założenie to 7 sektorów po 5 osób. Jeśli liczba startujących osób będzie nieparzysta, wtedy pojedyncze sektory zostaną zmodyfikowane adekwatnie do liczby zawodników.
7. Do wagi zaliczamy wszystkie gatunki ryb. WYJĄTEK stanowią bolenie – które nie będą zaliczane do wagi i po złowieniu należy je niezwłocznie wypuścić.
8. Do przechowywania ryb wymagane są dwie siatki o długości minimum 3 m każda. Zawodnicy posiadający jedną siatkę nie będą dopuszczeni do zawodów.
9. Nęcenie wstępne oraz nęcenie podczas całego cyklu zawodów Fans'O'Mania może odbywać się przy pomocy procy, koszyka feederowego lub nęcenia z ręki.
10. Zabrania się używania rakiet zanętowych typu spomb, łódek zanętowych, echosond itp.
11. Zabrania się przemieszczania zawodników pomiędzy stanowiskami oraz wchodzenia na stanowiska innych zawodników podczas wędkowania.
12. Przejście na sąsiednie stanowisko może nastąpić tylko i wyłącznie w celu rozplątania zestawów.
13. Przemieszczanie się zawodników po sektorach wymuszone potrzebami fizjologicznymi, lub w innych nagłych wypadkach musi odbywać się bez utrudniania wędkowania innym zawodnikom.
14. Na stanowisku zawodnika może przebywać osoba towarzysząca, tzw. trener.
15. „Trener” nie może bezpośrednio ingerować w działania zawodnika, np.: podbieranie ryb, wiązanie zestawów, zmiana przynęt, przygotowywanie zanęt  itp.
16. Zawodnik sam podbiera i odhacza wyłowione ryby, obowiązuje absolutny zakaz ingerowania w te czynności przez inne osoby.
17. Podczas holowania oraz podbierania ryb zawodnik musi znajdować się w obrębie własnego stanowiska.
18. Zarzucanie nowego zestawu może nastąpić po bezpiecznym odłożeniu wcześniej złowionej i odhaczonej ryby do siatki.
19. Obowiązuje bezwzględny zakaz używania haków z zadziorami oraz bezwzględny zakaz używania plecionki.
20. Obowiązuje zakaz odhaczania ryb na ziemi. W razie potrzeby, ryby należy odhaczać na macie.
21. Zawodnicy ustawiają stanowiska na wylosowanych numerach, maksymalnie do 1m w prawo/lewo od numeru oznaczającego stanowisko. Ten punkt może zostać zmieniony przez organizatora w zależności od panujących warunków na łowisku (np. niski/wysoki stan wody).
22. Łowienie ryb musi odbywać się na wprost swojego stanowiska.
23. Aby ryba została wliczona do wagi musi zostać wyholowana/złowiona na własny zestaw. Ryby wyholowane poprzez np. zahaczenie zerwanego zestawu nie będą zaliczone do wagi.
24. Aby ryba zacięta przed końcem zawodów została wliczona do wagi musi być wyholowana nie później niż 15 minut po ostatnim sygnale.
25. Udział w zawodach oznacza akceptację regulaminu, oraz zgodę na przetwarzanie danych w celu prezentacji w mediach społecznościowych.
26. W przypadku rezygnacji z zawodów zwrot kosztu będzie możliwy tylko jeśli organizator znajdzie zastępstwo.
27. Zawodnik przystępujący do zawodów nie może wykazywać objawów chorobowych oraz jest świadomy sytuacji panującej w Polsce związanej z zagrożeniem wirusem Covid19, tym samym przystępuje do zawodów na własną odpowiedzialność.
28. Organizator ma prawo wyprosić i zdyskwalifikować osoby naruszające regulamin zawodów Fans'O'Mania.

Organizator.
Sportowa feederowa drużyna Feeder Fans oraz Sklep Wędkarski Drapieżnik.

Kontakt.
Feeder Fans:
Krzysztof Ścigaczewski tel. 502031512
Marcin Cichosz tel. 509270011
Janusz Sut tel. 604703940
email: feederfansteam@gmail.com
Sklep Wędkarski Drapieżnik:
https://sklepdrapieznik.pl - tel 664765306 (w godzinach 10:00 – 15:00, email: biuro@sklepdrapieznik.pl
Offline Marcin Cichosz

 • Moderator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2 559
 • Reputacja: 422
 • Płeć: Mężczyzna
 • Feeder Fans
  • Galeria
  • Feeder Fans
 • Lokalizacja: Łódź
 • Ulubione metody: feeder
Odp: Fans'O'Mania 2021
« Odpowiedź #1 dnia: 18.01.2021, 09:04 »
GDZIE szukać INFORMACJI

Poranek w nowym tygodniu to dobry czas aby utrwalić sobie pewne informacje. Dlatego podsumujmy gdzie możecie w przyszłości szybko szukać informacji na temat naszych zawodów Fans’OMania w sezonie 2021:

- wystarczy że wbijecie na stronę sklepu Drapieżnik i przejdziecie do sekcji BLOG – oto link bezpośredni:
https://sklepdrapieznik.pl/blog/fansomania-2021

- możecie też wejść na forum Spławik i Grunt, znaleźć nasz dział Feeder Fans i odnaleźć temat o zawodach, link bezpośredni:
https://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=19290.0

- ogłoszenie o zawodach będzie również dostępne na naszym profilu Facebook. Podwieszamy je jako pierwszy post aby łatwo było się do niego „dokopać”
Offline KamilR

 • Zaawansowany użytkownik
 • ****
 • Wiadomości: 441
 • Reputacja: 90
Odp: Fans'O'Mania 2021
« Odpowiedź #2 dnia: 18.01.2021, 22:34 »
No i świetnie, mam nadzieję, że kiedyś czas pozwoli na udział w tak dobrze zorganizowanej imprezie.
Powodzenia !

Offline Marcin Cichosz

 • Moderator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2 559
 • Reputacja: 422
 • Płeć: Mężczyzna
 • Feeder Fans
  • Galeria
  • Feeder Fans
 • Lokalizacja: Łódź
 • Ulubione metody: feeder
Odp: Fans'O'Mania 2021
« Odpowiedź #3 dnia: 18.05.2021, 12:12 »
W końcu wracamy na arenę!

Taką informacją należy rozpocząć ten tydzień, ponieważ już w najbliższa sobotę – 22.05.2021 – widzimy się na I Eliminacji Fans’O’Mania 2021!

Mimo, że nasze zawody organizujemy już od kilku lat, to chyba nigdy przekazanie tej informacji nie przyniosło nam takich emocji jak tym razem. Jest to zapewne spowodowane faktem, że terminowe rozpoczęcie naszej imprezy oznacza prawdziwą zawodniczą rywalizację, dążenie do celu oraz zakończenie całości ścisłym Finałem! Miniony rok był dość trudny i co prawda wykorzystaliśmy nasze terminy do zorganizowania Edycji Specjalnych, jednak kompletny cykl przynosi zdecydowanie ciekawsze wrażenia i emocje dla zawodników. Mamy nadzieję, że miniony sezon ’20 wykorzystaliście jak najlepiej na szlifowanie swoich umiejętności i w tym roku żaden zawodnik łatwo skóry w sektorze nie odda, a progres notowany w tabeli głównej będzie bardziej nieprzewidywalny niż kiedykolwiek wcześniej!

Drodzy zawodnicy, reasumując, widzimy się już za kilka dni na pierwszej inauguracyjnej eliminacji do NOWEGO PEŁNEGO cyklu Fans’O’Mania! Do spotkania zostało już mało czasu a pogoda robi się coraz cieplejsza, więc tym bardziej nie możemy się doczekać tego pierwszego sygnału podczas Fans’O’Mania 2021!

Oczywiście i w tym roku są z nami dodatkowi sponsorzy. Najważniejszym jest Drapieżnik – Internetowy Sklep Wędkarski, który nam zaufał i od kilku lat wspiera zawodników na naszych imprezach, a od jakiegoś czasu uzyskał również miano Sponsora Generalnego i jednocześnie Partnera i współorganizatora Fans’O’Mania.
Pozostałe firmy wspierające zawody to niezmiennie Wiatrowy Sad, który zapewnia i dostarcza najlepsze soki tłoczone jakie kiedykolwiek mogliście smakować, oraz:
Preston Innovations, Sonubaits, Spottedfin, Shimano, Browning, MSRange.
Offline Marcin Cichosz

 • Moderator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2 559
 • Reputacja: 422
 • Płeć: Mężczyzna
 • Feeder Fans
  • Galeria
  • Feeder Fans
 • Lokalizacja: Łódź
 • Ulubione metody: feeder
Odp: Fans'O'Mania 2021
« Odpowiedź #4 dnia: 20.05.2021, 08:17 »
Zapraszam na filmik, umieszczony na platformie Facebook Watch, prezentujący zawodników, którzy wezmą udział w I Edycji Fans'O'Mania 2021:

https://fb.watch/5BK2lhAoXF/

Offline Marcin Cichosz

 • Moderator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2 559
 • Reputacja: 422
 • Płeć: Mężczyzna
 • Feeder Fans
  • Galeria
  • Feeder Fans
 • Lokalizacja: Łódź
 • Ulubione metody: feeder
Odp: Fans'O'Mania 2021
« Odpowiedź #5 dnia: 20.05.2021, 20:17 »
STATUETKI i NAGORDY Fans’O’Mania 2021

Wczoraj przedstawiliśmy Wam zawodników, którzy wezmą udział w I Eliminacji Fans’O’Mania 2021 – trzeba przyznać, że jest to mocne grono! Dziś chcemy Wam zaprezentować statuetki, o które będą rywalizować.

Jak wiecie od 2017 roku trofea jakie można zdobyć na naszych imprezach są unikatowe i dopracowane do perfekcji. Zawsze chcieliśmy wręczać najlepszym coś innego niż standardowe puchary, dlatego już od 2017 roku nagradzamy wyniki naszymi statuetkami z logiem Fans’O’Mani. Z każdym sezonem poddajemy je lekkiemu liftingowi ale forma pozostaje ta sama od lat.

Na ten cykl eliminacji przygotowaliśmy takie oto STATUETKI Fans’O’Mani, a całości oprócz nagród pieniężnych dopełnią dodatkowe nagrody rzeczowe:

I miejsce :fishonhook: - wędka Preston Innovations Supera SL 11FT
II miejsce :fishonhook: - kołowrotek Intensity Feeder620
III miejsce :fishonhook: - kołowrotek Shimano Stradic FL 4000 MHG
IV miejsce :narybki: - wędka Preston Innovations Feeder Feeda
V miejsce :narybki: – kołowrotek Browning Black Viper MK FD 850
VI miejsce :narybki: – wędka Preston Innovations Monster X 7FT Wandzee
VII miejsce :narybki: – kołowrotek Pretston Innovations Inertia 520

Standardowo na koniec eliminacji przewidziana jest loteria z ciekawymi fantami od Preston Innovations: Pojemnik EVA, kijki do odmierzania odległości, sito do zanęty, pojemnik EVA oraz kosz do podbieraka. 

Offline Marcin Cichosz

 • Moderator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2 559
 • Reputacja: 422
 • Płeć: Mężczyzna
 • Feeder Fans
  • Galeria
  • Feeder Fans
 • Lokalizacja: Łódź
 • Ulubione metody: feeder
Odp: Fans'O'Mania 2021
« Odpowiedź #6 dnia: 24.05.2021, 12:24 »
I Eliminacja ZAKOŃCZONA! :fishonhook: :fishonhook: :fishonhook:

Ta Eliminacja była bardzo wyczekana przez wszystkich ale nikt się nie spodziewał, że będzie aż tak trudna! Cały dzień bardzo intensywnie padał deszcz a delikatny wiatr mieszał powietrze powodując problemy z regularnym odławianiem ryb. Jednakże jesteśmy bardzo dumni, że udało nam się zrobić pierwszy krok w stronę finału. Po dzisiejszym dniu niektórzy zawodnicy mają już na swoim koncie wysokie punkty tak ważne w dążeniu do wrześniowego finałowego pojedynku.

Najlepszymi zawodnikami podczas I Eliminacji Fans’O’Mania 2021 zostali:
I Michał Jaworski - 34930
II Janusz Sut – 28200
III Kamil Kacperek – 23690

IV Adam Niemiec - 22720
V Kamil Smolarek - 20320
VI Dariusz Michnowski – 15600
VII Mirosław Filipiak – 14880

W galerii znajdziecie zdjęcia z zakończenia (pełna galeria oraz filmy z relacji live na naszym Facebook) ze specjalną oprawą pirotechniczną oraz pełne wyniki wraz z nowym, dodatkowym wykresem graficznym.

Dziękujemy za uczestnictwo w pierwszej eliminacji oraz zapraszamy na kolejne już w czerwcu. 😎

Offline Marcin Cichosz

 • Moderator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2 559
 • Reputacja: 422
 • Płeć: Mężczyzna
 • Feeder Fans
  • Galeria
  • Feeder Fans
 • Lokalizacja: Łódź
 • Ulubione metody: feeder
Odp: Fans'O'Mania 2021
« Odpowiedź #7 dnia: 10.06.2021, 11:00 »
II i III ELIMINACJA Fans’O’Mania 2021! :fishonhook: :fishonhook: :fishonhook:

No to startujemy! Bardzo miło nam przypomnieć, iż w najbliższy weekend odpalamy nasze dwie eliminacje Fans’O’Mania 2021. Będą to dwa osobne spotkania, i na każdym z nich wyłonimy najlepszych zawodników w sektorach oraz uhonorujemy ich odpowiednio.
Po ostatnim spotkaniu, czyli po I Eliminacji, tabela została już zapełniona pierwszymi punktami u zawodników, jednakże teraz kiedy trafią do niej łączne punkty za trzy spotkania to wszystko się diametralnie zmieni. Będą już pierwsi liderzy, będą też osoby zamykające stawkę ale to i tak będzie za szybko na wyciąganie jakichkolwiek wniosków, bo wiele się będzie jeszcze na Fans’O’Mani działo.

Reasumując – w najbliższy weekend ŁOWIMY i nie możemy się już doczekać tej adrenaliny oraz spotkania z tak ZACNYM gronem zawodników!Offline flowgrid

 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 1 628
 • Reputacja: 148
 • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Fans'O'Mania 2021
« Odpowiedź #8 dnia: 10.06.2021, 11:13 »
Powodzenia dla wszystkich i żeby ryby dopisały :beer:
Marcin

Offline Marcin Cichosz

 • Moderator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2 559
 • Reputacja: 422
 • Płeć: Mężczyzna
 • Feeder Fans
  • Galeria
  • Feeder Fans
 • Lokalizacja: Łódź
 • Ulubione metody: feeder
Odp: Fans'O'Mania 2021
« Odpowiedź #9 dnia: 11.06.2021, 10:08 »
Zapraszam na filmik, umieszczony na platformie Facebook Watch, prezentujący zawodników, którzy wezmą udział w II i III Edycji Fans'O'Mania 2021:


https://fb.watch/62QOI_3Ogn/

Offline Marcin Cichosz

 • Moderator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2 559
 • Reputacja: 422
 • Płeć: Mężczyzna
 • Feeder Fans
  • Galeria
  • Feeder Fans
 • Lokalizacja: Łódź
 • Ulubione metody: feeder
Odp: Fans'O'Mania 2021
« Odpowiedź #10 dnia: 11.06.2021, 10:22 »
TROFEA i NAGRODY Fans’O’Mania 2021!

Doskonale wiemy, że znacie już wygląd i jakość naszych statuetek, które można zdobyć podczas cyklu Fans’O’Mania, ale prezentacji nigdy nie jest dość. Co rok trafiają do Was idealnie dopracowane i jedyne w swoim rodzaju, poddane lekkiemu liftingowi ale w niezmienionej formie od lat! Tak jest również i tym razem, a że Eliminacje są dwie, to na zdjęciu jest aż 6 statuetek!

Dopełnieniem całości, oprócz wspomnianych trofeów oraz wygranych pieniężnych i bonu, do rąk zwycięzców trafią nagrody dodatkowe ufundowane przez naszych sponsorów. Tym razem będą to:

II ELIMINACJA -12.06
I miejsce – wędka Browning Sphere Bomb 3m 50 gram.
II miejsce – kołowrotek Shimano Stradic FL 4000 MHG
III miejsce – kołowrotek Preston Innovations Magnitude 520
IV miejsce – wędka Browning Jens Koschnick World Champion 3.3m
V miejsce -  wędka Preston Innovations Monster X 9FT Carp Feeder
VI miejsce -  Wędka Preston Innovations  Ignition 12FT Method Feeder
VI miejsce – kołowrotek MS Range Pro Feeder II 5000


III ELIMINACJA – 13.06.2021
I miejsce – wędka Preston Innovations Supera Feeder 11’6FT
II miejsce- kołowrotek Preston Innovations Centris NT420
III miejsce – kołowrotek Shimano Ultegra 5500 XTD
IV miejsce – wędka Preston Innovations Feeder Feeda
V miejsce – sztyca Preston Innovations Response Carp 4m
VI miejsce – sztyca Preston Innovations C-Dome Power Handle 3.6m
VII miejsce- kołowrotek MS Range Pro Feeder II 4000

A dla tych, do których szczęście się nie uśmiechnie podczas wędkowania mamy jak zwykle do rozlosowania bon na 250zł do Sklepu Drapieżnik oraz dodatkowe nagrody rzeczowe!  ;)


Offline Marcin Cichosz

 • Moderator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2 559
 • Reputacja: 422
 • Płeć: Mężczyzna
 • Feeder Fans
  • Galeria
  • Feeder Fans
 • Lokalizacja: Łódź
 • Ulubione metody: feeder
Odp: Fans'O'Mania 2021
« Odpowiedź #11 dnia: 15.06.2021, 11:33 »
W weekend obyły się dwie eliminacje Fans’O’Mania 2021, oto krótkie sprawozdanie. Po więcej zdjęć i info zapraszamy na naszego Facebooka.II Eliminacja Fans'O'Mania - wyniki!

Ogromną ulewą została zakończona sobotnia eliminacja Fans'O'Manii. To już drugie spotkanie zawodników mierzących się o punkty sektorowe do wrześniowego Wielkiego Finału. Tym razem było lepiej niż na ostatnich spotkaniach, gdyż zawodnicy złowili łącznie prawie 700kg ryb.

Bardzo dobrą rywalizację przeprowadzili wędkarze w sektorze C, niedaleko wyspy od strony wysokiego brzegu, gdzie prześcigali się o każdą rybę. Kolejnym zaskoczeniem była niesamowicie równa walka w sekcji G - tak równej gry nikt się nie spodziewał i do samego końca nie było pewności kto zwycięży sektor plażowy.

To był dzień pełen dodatkowych bonusowych ryb a w pięknym stylu swoje sektory zwyciężyli:

I miejsce Marcin Owczarek - 48310
II miejsce Patryk Grabczyński 37960
III miejsce Michał Jaworski - 31640

IV miejsce Łukasz Żebrowski - 28900
V miejsce Paweł Wiktorowicz - 28810
VI miejsce Artur Malec - 26860
VII miejsce Michał Bartoszuk – 25120


ZWYCIĘZCY III Eliminacji Fans'O'Mania 2021

To była niesamowita Eliminacja. Pierwsza w tym roku podczas której zawodnicy mieli okazję dobrze powędkować. W niedzielę nikomu nie przeszkadzał okropny wiatr i dość zimna aura, ponieważ łowienie było bardzo aktywne!

Podczas pierwszej części dnia większość z zawodników ryby wyciągało z dalszych odległości i robili to dość regularnie, natomiast popołudniowe godziny to walka z dużymi rybami z małych odległości. Padło bardzo dużo bonusowych sztuk i pojawiły się w końcu takie, których w tym roku jeszcze nie ważyliśmy. Ewidentnie w końcu poczuły wiosnę i mają ochotę na jedzenie. Dodatkowe ryby o wadze 8, 9, 10 kilo nie były zaskoczeniem - były to głównie karpie i pojedyncze amury.

Aby wygrać sektory należało nie popełniać błędów i dobrać się do tych największych pływających jednostek. Temu zadaniu podołali:

I miejsce Marcin Staręga 54930
II miejsce Mariusz Łukasik 49130
III miejsce Marek Owczarz 46520

IV miejsce Janusz Sut 42540
V miejsce Michał Jaworski 37590
VI miejsce Łukasz Paurowicz 35510
VII miejsce Jacek Chabros 25220

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy zawodnikom za przybycie. Dzięki za grę fair play i miłą atmosferę!