Autor Wątek: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?  (Przeczytany 160267 razy)

Offline robson

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 369
  • Reputacja: 347
  • Płeć: Mężczyzna
  • przystawka, bolonka, trotting
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #705 dnia: 11.06.2021, 10:55 »
Moderna ma chipy od Apple - po pierwszej dawce czułem się jakoś niekompatybilnie z własną lodówką. Jutro druga.
Najpierw przekonamy wszystkich, że powinni mieć własne poglądy, a potem je im damy.

Offline key_kr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #706 dnia: 11.06.2021, 10:55 »
Zazdroszczę wam supermocy .
Ja zdaję się  na instynkt łowcy :P

Offline elwood

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 925
  • Reputacja: 272
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #707 dnia: 11.06.2021, 11:05 »
Jak się szczepionkę odpowiednio przedawkuje, to się moduł łączności z deeperem uaktywnia.
Z pozdrowieniami - Marcin

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #708 dnia: 11.06.2021, 12:12 »
Wy się śmiejecie, ale to poważna sprawa. Ta organizacja R. F. Kennediego jeszcze niedawno kwestionowała istnienie covid. Nie przeszkadzało to jej złożyć wniosek o dofinansowanie, w ramach federalnego finansowania pomocy na walkę z koronawirusem :) Tak jak pisałem na jej czele stoi specjalista od prawa ochrony środowiska (zawsze prawnicy będą mieszać w tego typu organizacjach, bo ludzie dają im zarobić, nawet nie wiedząc o tym :P). Ta organizacja ciągle się z kimś procesuje, bo np. wiele portali (Facebook itp.) blokuje ich reklamy (a oni działają głównie w internecie), więc kasa płynie strumieniem na walkę ze światowym spiskiem.  Jak to zwykle bywa w Stanach wielu z nich twierdzi, że rząd i inni typu B. Gates stoją na czele światowego spisku mającego na celu poddanie społeczeństwa totalnej kontroli i wprowadzenie tam komunizmu. Z drugiej strony mając takie nazwisko, będąc nieznanym dla większości społeczeństwa i jeszcze na emeryturze, to też kręciłbym ogólnopaństwową gównoburzę. Raz, że dodatkowa kasa zawsze się przyda, a dwa że z czegoś trzeba zostać zapamiętanym, mając nazwisko Kennedy.

Już dużo bardziej cenię Roberta Bigelow i jego organizację NIDS, która przedstawiła masę dowodów na istnienie.... UFO, niż tego specjalistę od walki z pestycydami, który na stare lata zajął się szczepionkami
 
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/tajna-historia-o-tym-jak-amerykanskie-wladze-przestaly-ukrywac-co-wiedza-o-ufo/hm3lhf3,79cfc278   
 

Offline robson

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 369
  • Reputacja: 347
  • Płeć: Mężczyzna
  • przystawka, bolonka, trotting
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #709 dnia: 11.06.2021, 12:44 »
Raz, że dodatkowa kasa zawsze się przyda, a dwa że z czegoś trzeba zostać zapamiętanym, mając nazwisko Kennedy.
Już jest ewenementem: Kennedy, który dożył do emerytury.
Najpierw przekonamy wszystkich, że powinni mieć własne poglądy, a potem je im damy.

Offline cthulhu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 670
  • Reputacja: 177
  • Lokalizacja: Tarnów
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #710 dnia: 11.06.2021, 18:08 »
Odsetek ludzi, którzy umierają na covida jest dwukrotnie większy u tych, którzy się zaszczepili. Takie są dane z MZ.

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #711 dnia: 11.06.2021, 18:19 »
Odsetek ludzi, którzy umierają na covida jest dwukrotnie większy u tych, którzy się zaszczepili. Takie są dane z MZ.

https://fakehunter.pap.pl/raport/f922acf8-c1dd-4360-aaf5-b2901533d6a4

"W ogólnej populacji 38,3 mln Polaków wykryto w sumie 2 mln 838 tys. 084 przypadków Covid-19 (stan na 11 maja), co oznacza, że zachorowało 7 na 100 osób. Wśród zaszczepionych pierwszą dawką koronawirusem zakaziło się już tylko 1 na 100 osób, a wśród w pełni zaszczepionych – 3 na 1000!

Z 38,3 mln ludności Polski w wyniku Covid-19 zmarło 70 tys. 336 ludzi (stan na 11 maja), a więc 18 osób na 10 tys. W populacji zaszczepionych dwiema dawkami była to tylko 1 osoba na 10 tys."

Sam mam spore obawy, czy dobrze zrobiłem. Ale nie dlatego, że boję się jakichś głupot o mikrochipach czy specjalnym zatruwaniu tych, którzy się zaszczepią. Mam obawy, czy za kilka lat nie okaże się, że są jakieś niepożądane efekty, które dopiero wyjdą w praniu. Jest to mało prawdopodobne, jednak przykład szczepionek na świńską (czy tam ptasią, bo nie chce mi się sprawdzać) grypę i późniejszych powikłań pokazuje... że nie da się wykluczyć takiego ryzyka.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline elwood

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 925
  • Reputacja: 272
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #712 dnia: 11.06.2021, 18:35 »
Odsetek ludzi, którzy umierają na covida jest dwukrotnie większy u tych, którzy się zaszczepili. Takie są dane z MZ.

https://fakehunter.pap.pl/raport/f922acf8-c1dd-4360-aaf5-b2901533d6a4


Ja rozumiem, że można nie chcieć, mieć wątpliwości, obawiać się itp - każdy swój rozum (chyba) ma. Ale żeby celowo takie kity ludziom, którzy się boją, wciskać, żeby się nie szczepili bojąc się coraz bardziej, to już jest skurwysyństwo pierwszej wody.
Z pozdrowieniami - Marcin

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #713 dnia: 11.06.2021, 19:03 »
Odsetek ludzi, którzy umierają na covida jest dwukrotnie większy u tych, którzy się zaszczepili. Takie są dane z MZ.

https://fakehunter.pap.pl/raport/f922acf8-c1dd-4360-aaf5-b2901533d6a4

"W ogólnej populacji 38,3 mln Polaków wykryto w sumie 2 mln 838 tys. 084 przypadków Covid-19 (stan na 11 maja), co oznacza, że zachorowało 7 na 100 osób. Wśród zaszczepionych pierwszą dawką koronawirusem zakaziło się już tylko 1 na 100 osób, a wśród w pełni zaszczepionych – 3 na 1000!

Z 38,3 mln ludności Polski w wyniku Covid-19 zmarło 70 tys. 336 ludzi (stan na 11 maja), a więc 18 osób na 10 tys. W populacji zaszczepionych dwiema dawkami była to tylko 1 osoba na 10 tys."

Sam mam spore obawy, czy dobrze zrobiłem. Ale nie dlatego, że boję się jakichś głupot o mikrochipach czy specjalnym zatruwaniu tych, którzy się zaszczepią. Mam obawy, czy za kilka lat nie okaże się, że są jakieś niepożądane efekty, które dopiero wyjdą w praniu. Jest to mało prawdopodobne, jednak przykład szczepionek na świńską (czy tam ptasią, bo nie chce mi się sprawdzać) grypę i późniejszych powikłań pokazuje... że nie da się wykluczyć takiego ryzyka.
Powikłania jakie daje Covid, czasem gdy przechodzi się go bezobjawowo da materiału na tyle nowych prac doktorskich jakiego żadna choroba do tej pory nie dała.


Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Marcin

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 479
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #714 dnia: 11.06.2021, 19:12 »
Odsetek ludzi, którzy umierają na covida jest dwukrotnie większy u tych, którzy się zaszczepili. Takie są dane z MZ.

Mógłbyś podać linkę do tych rewelacyjnych wiadomości? Oczywiście z MZ które publikuje takie dane.

Jeśli nie potrafisz podać wyjdziesz na człowieka mało poważnego że tak to ujmę ;)

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #715 dnia: 11.06.2021, 19:13 »
Elwood, dałeś tak sprytnie cytat, że wyszło na mnie :D

Michał, ja tam podałem wyżej linka, który wyjaśnia przekłamanie. A tak piszą na różnych dziwnych portalach, powołując się na info z MZ. Nie każdy ma czas/chęci/jest w stanie, weryfikować każdą informację u źródła. Kiedyś dziennikarz miał choć odrobinę poczucia misji i dążenia do prawdy. Teraz piszą głupoty, byle kliknięć było dużo...
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline elwood

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 925
  • Reputacja: 272
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #716 dnia: 11.06.2021, 19:18 »
Elwood, dałeś tak sprytnie cytat, że wyszło na mnie :D

Nie, chodziło mi o autora "takich danych z MZ".
Z pozdrowieniami - Marcin

Offline cthulhu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 670
  • Reputacja: 177
  • Lokalizacja: Tarnów
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #717 dnia: 11.06.2021, 19:28 »
Elwood, dałeś tak sprytnie cytat, że wyszło na mnie :D

Nie, chodziło mi o autora "takich danych z MZ".

Proszę
https://www.facebook.com/jacek.sajek.7/posts/803759017170805

Offline Rebrith

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 608
  • Reputacja: 93
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #718 dnia: 11.06.2021, 19:31 »
Elwood, dałeś tak sprytnie cytat, że wyszło na mnie :D

Nie, chodziło mi o autora "takich danych z MZ".

Proszę
https://www.facebook.com/jacek.sajek.7/posts/803759017170805

Wpisujesz "Jacek Sajek" w google i zaraz masz podpowiedź "Jacek Sajek Wielka Pandemia" wchodzisz na FB a tam "Stop fałszywej pandemii ,stop NWO, walczmy o wolność"
I już wiesz z czym masz do czynienia... litości.

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 479
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #719 dnia: 11.06.2021, 19:32 »
To nie jest linka do MZ a dane interpretowane przez jakiegoś dziennikarza. Strona MZ i czarno na białym. Może być Sanepid jeśli tak będzie Ci łatwiej.