Autor Wątek: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?  (Przeczytany 164167 razy)

Offline Bartek J23

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skrzat Carp & Friends
    • Skrzat Carp & Friends
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #1395 dnia: 28.10.2021, 20:55 »
Luk to może wejdziesz w dyskusję z tymi Panami? Czy może są za mało inteligentni?
Podważysz ich argumenty? Śmiało! Życzę powodzenia i wzniesienia się na umysłowe Himalaje aby ich czymś zagiąć ;)

https://rumble.com/vo2u37-konferencja-prasowa-patologw.-przyczyny-mierci-po-szczepionkach-pcovid-19..html

Prof. Dr. Arne Burkhardt wykładał na uniwersytetach w Hamburgu, Bernie i Tybindze oraz w Japonii (Nihon University), USA (Brookhaven National Institute), Korei, Szwecji, Malezji i Turcji. Przez 18 lat kierował Instytutem Patologii w Reutlingen, a następnie pracował jako patolog rezydent. Prof. Burkhardt opublikował ponad 150 artykułów w czasopismach specjalistycznych oraz jako wkład do podręczników. Posiada również certyfikaty instytutów patologicznych.
 
Prof. Dr. Walter Lang pracował jako patolog w Hannover Medical School w latach 1968-1985. Następnie przez 25 lat kierował prywatnym instytutem patologii w Hanowerze, który założył, skupiając się na patologii przeszczepów, cytologii pozaginekologicznej, guzach tarczycy oraz patologii płuc/opłucnej. Prowadził diagnostykę konsultacyjną dla 12 dużych poradni pulmonologicznych oraz przeprowadzał badania patologii wątroby dla wielu poradni. W latach 1985-2020 wykonywał badania konsultacyjne dla oddziału patologii kliniki płuc w Herner.
 
Prof. Dr. Werner Bergholz jest byłym profesorem elektrotechniki specjalizującym się w zarządzaniu jakością i ryzykiem na Uniwersytecie Jakobsa w Bremie. Przed powołaniem do zespołu naukowców, publikujących ten raport, prof. Bergholz pracował przez 17 lat w zarządzaniu produkcją chipów w firmie Siemens.
Skrzat

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 985
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #1396 dnia: 28.10.2021, 21:13 »
Nie wiem czy jest się czym chwalić ale dziś robiłem testy i też mam tego strasznego wirusa ;)
Szczepiłem się pod koniec maja a czwarta fala mnie dopadła :P
Myślałem że teraz trochę przeziębiłem się ale widać nie tylko ;D Testy zrobiłem przez przypadek , syn ze szkoły przyniósł , tutaj codziennie się testują przed pójściem do szkoły.
Objawy identyczne jak przy lekkim przeziębieniu czy grypie, lekki ból głowy , katar i chrypka. Żeby nie żarty i ciekawość syna to nie wiedziałbym ,że coś mam.


Pozdrawiam Łukasz

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 698
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #1397 dnia: 28.10.2021, 21:51 »
Luk to może wejdziesz w dyskusję z tymi Panami? Czy może są za mało inteligentni?
Podważysz ich argumenty? Śmiało! Życzę powodzenia i wzniesienia się na umysłowe Himalaje aby ich czymś zagiąć ;)

A czemu ja mam rozmawiać z tymi panami? Niech porozmawiają z lekarzami. Ja na forum mogę porozmawiać z tobą :)

Przeciez ten tekst który zacytowałem mówi sam za siebie. A tam tego jest cała masa. I żeby nie było, wcale nie twierdzę, że sprawa wirusa była dobrze załatwiona przez rządy, bo nie była.

Ostatnio w LBC, radiu w UK, wypowiadał się chyba jakiś lekarz, i mówił, że na kilkanaście tysięcy przypadków hospitalizacji ludzi z covidem  ( w przeciągu ostatnich miesięcy) kilkaset stanowili zaszczepieni. On mówił, że właśnie takie dane pokazują, że szczepionki są jak najbardziej skuteczne, i trudno je podważać. I tego właśnie antyszczepionkowcy unikają jak ognia.

Jakby nie było w UK, pomimo wielu zakażeń nie ma wielkiej liczby chorych, właśnie dzięki szczepieniom. Tutaj polecam wykres, który mówi sam za siebie. Kto potrafi to odczytać, będzie od razu widział, że szczepionki robią swoja robotę. A nie zaszczepili się tutaj wszyscy, więc w szpitalu lądują właśnie głównie niezaszczepieni.

Więc jak to jest, oni kłamią? Potrafisz to wyjaśnić? Czy też będziesz szukał wypowiedzi jakiegoś 'autoryteta' z tej śmiesznej strony? Ja wszedłem na stronę rządową, zrobiłem to sam, nie korzystając z niczyjej pomocy. Więc zachęcam do polemiki tutaj, ciekawy jestem jakich argumentów użyjesz. Bo to nie są jakies hipotezy lub teorie spiskowe, ale twarde dane. A to wszystko w warunkach, gdy dziennie jest tu 40 tysięcy zakażeń, czyli bardzo dużo (najwięcej ginęło rok temu, przy poziomie około 50 tysięcy zakażeń dziennie).

Lucjan

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 698
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #1398 dnia: 28.10.2021, 22:06 »
A teraz weźy się za ten raport. Polecam tak na marginesie, aby zrozumieć czego on dotyczył, a nie ślepio coś wklejać razem z opisem osób które go zrobiły :)

W instytucie patologicznym w Reutlingen w poniedziałek 20 września 2021 r. zostały przedstawione wyniki sekcji zwłok ośmiu osób, które zmarły po szczepieniu COVID19. Analizy tkanek przeprowadził patolog prof. dr. Arne Burkhardt i prof. dr. Walter Lang. Wyniki potwierdziły wypowiedź prof. dr. Peter Schirmacher, że w ponad 40 zwłokach poddanych autopsji, które zmarły w ciągu dwóch tygodni po szczepieniu COVID-19, około jedna trzecia zmarła w wyniku szczepienia. W ramach transmitowanej na żywo konferencji prasowej pokazane zostały mikroskopowe szczegóły zmian w tkankach.

Pomyślmy więc, ile osób by zmarło, gdyby się nie zaszczepili. Z powiedzmy 40 milionów Niemców :) Jak myślisz, jak to była liczba? Tak, nikt nie mówi, że szczepionki są w 100% bezpieczne, tak jak nie jest jazda samochodem czy samolotem.

Tutaj chodzi o to, że z 40 osób zaszczapionych co zmarły, 8 zmarło na skutek szczepionek. Jak na dziesiątki milionów zaszczepionych Niemców, to bardzo mała liczba. W UK były dni, gdzie jednego dnia umierało 1200 ludzi, na covida lub choroby z nim związane. Czym jest więc 8 osób w takiej skali? I dlaczego się nie mówi o totalnej liczbie takich zgonów? Bo to jest odpowiednio spreparowane i podane na tacy tym, co nie rozumieją pewnych rzeczy, sorry za szczerość.

Zerknij, jedno jest pewne. Umiera teraz o wiele mniej ludzi niż przed wprowadzeniem szczepionek. Tak czy nie? Więc nie możesz napisać, że z powodu szczepionek umarły dziesiątki tysięcy Niemców. Ilu ich było razem? Kilkuset? I co, jakby zachorowali na covida, to by go przeszli bez problemu, czy też by wyzionęli ducha?

Moim zdaniem się ośmieszasz tylko pisząc takie rzeczy, ale spoko, żyj w swoim świecie. Zdrówka życzę :)
Lucjan

Offline Bartek J23

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skrzat Carp & Friends
    • Skrzat Carp & Friends
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #1399 dnia: 28.10.2021, 22:08 »
Luk twarde dane?

Posłuchałeś konferencji tych panów?

Twarde dane to tam padają przy wszystkich poprzednich szczepionkach w ciągu roku na powikłania w Niemczech umierało 20 osób. Teraz przy tych szczepionkach 1200 i to tylko udokumentowane. To są twarde dane o ryzyku i wolności.

Mówisz, że mają dyskutować lekarze tylko nie wspomniałeś, że nikt nie chce rozmawiać z głosem wątpiącym. ;) Ostracyzm i wykluczenie i nawet tytuły i wiedza tu nie pomogą ;)

PS Dzięki za nazwanie mnie młodym bo coraz rzadziej to słyszę :) Idę w stronę 47 latek ale wolność jest dla mnie ważniejsza niż strach i panika przed odejściem. Jesteśmy tu tylko gośćmi. Przykład 60 latków nietrafiony bo w końcu wolny wybór. Czy ja komuś zabraniam zaryzykować tej "szczepionki"? Skąd wiesz, że nie chorowałem i jaki miałem przebieg tego nie wiem.
Skrzat

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 698
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #1400 dnia: 28.10.2021, 22:19 »
Luk twarde dane?

Posłuchałeś konferencji tych panów?

Ale ja ci przedstawiam wykres ze strony rządowej UK. Po co mi piszesz o jakichś panach i konferencji? Odnieś się do wykresu, który pokazuje czarno na białym skuteczność szczepionek. No chyba, że na podstawie 'konferencji panów' z Niemiec wiesz już wszystko co się dzieje w związku z covidem. Ale mimo tego możesz pokazać wyższość swoich argumentów i skomentować wykresik :)

A tak na marginesie. Kogo się szczepi? I jaki jest odsetek tych co umierają? Mowa o wszystkich szczepionkach przed covidem. I tu nagle mamy pandemię, gdzie zaszczepiono kilkadziesiąt milionów takich Niemców. To chyba logiczne, że śmiertelnych przypadków będzie dużo więcej, nieprawdaż? Kolejna zaś sprawa to kto się szczepi. To nie dzieci, młode i silne organizmy, ale w dużej mierze ludzie starzy, w tym schorowani. Którzy i tak kontaktu z covidem raczej by nie przeżyli. Nie zaszczepiono dzieci wciąż, więc wiadomo jest, że tych przypadków śmiertelnych będzie więcej. Więc cóż to za rewelacja? Jak dla mnie żadna. Bo nikt nie twierdzi, że szczepionki to 100% pewności, że nie zachorujesz na covida, jak i to, ze nie będzie powikłań.

Bardzo podobny argument był odnośnie zakrzepów - które zdarzały się po szczepieniu. Nie mówię, że to się nie zdarzało. Ale ile zakrzepów było w przypadku covida? To była wielokrotność, olbrzymia liczba. Więc chyba warto takie ryzyko ponieść, nieprawdaż? Bo co , lepiej się nie szczepić? Sorry, ale jak dla mnie to wszystko jest bardzo logiczne :)
Lucjan

Offline Bartek J23

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skrzat Carp & Friends
    • Skrzat Carp & Friends
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #1401 dnia: 28.10.2021, 22:43 »
Luk twarde dane?

Posłuchałeś konferencji tych panów?

Ale ja ci przedstawiam wykres ze strony rządowej UK. Po co mi piszesz o jakichś panach i konferencji? Odnieś się do wykresu, który pokazuje czarno na białym skuteczność szczepionek. No chyba, że na podstawie 'konferencji panów' z Niemiec wiesz już wszystko co się dzieje w związku z covidem. Ale mimo tego możesz pokazać wyższość swoich argumentów i skomentować wykresik :)


Wykresik? Czekaj zaraz zrobię jakiś wykrsik :D No tak piszesz w radiu mówili... :D W TV tez mówią i to w każdej to samo :D Tylko nie mówią jak Ty, że ja młody i ryzyko jest małe ale wręcz przeciwnie, ż coraz więcej młodych leży pod respiratorem ;) Wciskają nam panikę i strach. Dla mnie ryzykiem jest tak zaszczepienie się jak i nie zaszczepienie się.

Gdybyś obejrzał materiał dowiedziałbyś się jakie inne składniki znaleźli w tych "szczepionkach" i że według nich powodują choroby autoimmunologiczne. Dowidziałbyś się też, że obecny sposób podawania tej szczepionki odbiega od wcześniejszych metod podawania szczepionek.

Kto chce niech ogląda TV i słucha radia i wierzy w to co podają. Kto chce niech szuka dalej. Dla mnie materiał video bardzo rzeczowy i zarazem przerażający. Jednak nie ma sensu dalej dyskutować skoro nie masz zamiaru zobaczyć i przesłuchać. Tylko wymachujesz wykresikiem. Z materiału dowiesz się, że naukowcy Ci kwestionują wyniki przyczyn zgonów niby nie "szczepionkowych"

Ośmieszać się mogę bo jest mi to obojętne dopóki nikt mnie nie zmusza do eksperymentu. Więcej nawet ustawa i karabin mnie nie zmuszą a tym bardziej zakrzyczenie tutaj. Zabronią pójść do pracy? Jest akcja to będzie reakcja.

Dobranoc. 
Skrzat

Offline Bartek J23

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skrzat Carp & Friends
    • Skrzat Carp & Friends
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #1402 dnia: 28.10.2021, 22:50 »
Jeszcze taka ciekawostka ...

https://www.salon24.pl/u/emigranta/1167480,szok-usa-patolog-stwierdza-20-krotny-wzrost-zachorowan-na-raka-u-osob-zaszczepionych

Dr Cole jest certyfikowanym dermatopatologiem (AP & CP) oraz dyrektorem generalnym/dyrektorem medycznym Cole Diagnostics. Od 2004 roku pracuje jako niezależny patolog. Wybrane informacje z jego CV: Ackerman Academy of Dermatopatology (lipiec 2002-czerwiec 2003): Dermatopatology Fellowship (Chief Fellow). Mayo Clinic (lipiec 1997-czerwiec 2002): Rezydent w anatomii i patologii klinicznej. Główny stypendysta Stypendium Patologii Chirurgicznej. Medical College of Virginia (1993-1997): Badania immunologiczne. Pełnił funkcję prezesa organizacji Studencka Praktyka Rodzinna. Skoordynowane działania i seminaria dotyczące praktyki medycyny rodzinnej i medycyny wiejskiej. Zdobył MD w 1997 roku.
Skrzat

Offline Modus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 631
  • Reputacja: 1123
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #1403 dnia: 28.10.2021, 23:02 »
A czemu ja mam rozmawiać z tymi panami?

Z czystej życzliwości :) Owa dwójka emerytowanych patologów, choć wsparta przez inżyniera elektronika, jest jednak boleśnie osamotniona: koledzy po fachu ani stosowne organizacje naukowo-medyczne nie chcą mieć z nimi nic wspólnego.

https://fakehunter.pap.pl/raport/ffdd58d9-f9ad-4d05-801f-cb796f0f6ce4

Offline demios

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #1404 dnia: 28.10.2021, 23:05 »
"Wiara w autorytety powoduje, że błędy autorytetów przyjmowane są za wzorce." Lew Tołstoj

Offline Bartek J23

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skrzat Carp & Friends
    • Skrzat Carp & Friends
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #1405 dnia: 28.10.2021, 23:08 »
A czemu ja mam rozmawiać z tymi panami?

Z czystej życzliwości :) Owa dwójka emerytowanych patologów, choć wsparta przez inżyniera elektronika, jest jednak boleśnie osamotniona - koledzy po fachu i stosowne organizacje naukowe nie chcą mieć z nimi nic wspólnego:

https://fakehunter.pap.pl/raport/ffdd58d9-f9ad-4d05-801f-cb796f0f6ce4

Kto miał rację odpowie tylko czas ale wiedzy nie można im odmówić jak i tego, że nie mają powodów aby kłamać. Czy już takich powodów finansowych nie mają ów koledzy i organizacje po fachu? Kto ich tam wie. Nawet jeśli diagnozy emerytowanych profesorów  są słuszne to tylko na tym stracą jak teraz właśnie. Stare chłopy ale mają jaja z żelaza. 
Skrzat

Offline Modus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 631
  • Reputacja: 1123
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #1406 dnia: 28.10.2021, 23:10 »

Offline robson

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 436
  • Reputacja: 351
  • Płeć: Mężczyzna
  • przystawka, bolonka, trotting
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #1407 dnia: 28.10.2021, 23:53 »
Kto miał rację odpowie tylko czas ale wiedzy nie można im odmówić jak i tego, że nie mają powodów aby kłamać.

Zakładając oczywiście, że do emerytury nie dopłaca im ta całkiem duża grupa koncernów pigularskich, która nie wyprodukowała dotąd szczepionki. Zapewne łatwiej jest sfinansować 3 emerytów niż całą resztę świata medycznego, która uważa, że ryzyko szczepienia jest znacznie mniejsze niż ryzyko przechorowania koronki. To taka moja prywatna teoria spiskowa :P
Najpierw przekonamy wszystkich, że powinni mieć własne poglądy, a potem je im damy.

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #1408 dnia: 29.10.2021, 00:04 »
Ja pierdole. Naprawdę nie wiem skąd oni wyłażą. Jednemu takiemu wytłumaczyć, to po jakimś czasie wyłazi następny. To jest jak walka z wiatrakami. To nie ma sensu. Debilizm postępuje chyba wraz z rozwojem technologicznym. W krajach rozwinętych ponad 60% młodzieży w wieku 12-17 lat nie wie, co to struktura katalogów. Elektronika ma siłę sprawczą przez dotyk? Krytycyzm w zdobywaniu informacji obecnie nie istnieje? Wszystko co jest w internecie to prawda objawiona?

Nie wiem, co wnosi taka dyskusja oparta na informacjach sprzecznych z wiedzą ogólną?
Bo jakiś profesor coś powiedział? Bo zacytuje dla jaj idiotę, i na podstawie ideologi nie wiedzy dyskusja popłynie dalej?
Zacytowałeś kogoś argumenty, to odpowiadasz za swój wkład w dyskusję. Na podstawie tych argumentów będą oceniać Twoje kwalifikacje do wypowiedzi.

J23 po co to? Żeby wywołać dyskusję? Żeby zabłysnąć? Przecież to otwarte forum. Każdy idiota może to przeczytać i uznać za prawdę. Później to pójdzie w świat wodorostów, bo ktoś to przekaże dalej.


Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Marcin

Offline Daavid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 686
  • Reputacja: 127
  • Lokalizacja: UK
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #1409 dnia: 29.10.2021, 00:59 »
A czemu ja mam rozmawiać z tymi panami?

Z czystej życzliwości :) Owa dwójka emerytowanych patologów, choć wsparta przez inżyniera elektronika, jest jednak boleśnie osamotniona - koledzy po fachu i stosowne organizacje naukowe nie chcą mieć z nimi nic wspólnego:

https://fakehunter.pap.pl/raport/ffdd58d9-f9ad-4d05-801f-cb796f0f6ce4

Kto miał rację odpowie tylko czas ale wiedzy nie można im odmówić jak i tego, że nie mają powodów aby kłamać. Czy już takich powodów finansowych nie mają ów koledzy i organizacje po fachu? Kto ich tam wie. Nawet jeśli diagnozy emerytowanych profesorów  są słuszne to tylko na tym stracą jak teraz właśnie. Stare chłopy ale mają jaja z żelaza.

Jaj im nikt nie macał to nie wiadomo jakie mają, ale ze stali najczęściej im podobni to mają pały. Bo to zakute pały są. Tak jak inni głosiciele różnych teorii. Wystarczy sprawdzić.