Autor Wątek: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?  (Przeczytany 164330 razy)

Offline cthulhu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 679
  • Reputacja: 177
  • Lokalizacja: Tarnów
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2115 dnia: 09.12.2021, 11:20 »
Polska beztroska mnie przeraża. Od poniedziałku z Lukiem będziemy posługiwać się paszportami covidowymi by pójść do baru, kina itd. Przy 50 tysiącach chorych i ok. 150 zgonach.
No to super. Ale jesteś z tego dumy i zadowolony bo za bardzo nie rozumiem czy chwalisz się czy żalisz?

Przecież covid wie, że może zarażać wszystkich chyba że akurat pokazują paszport to wtedy mu nie wolno.
Ogólnie to taki niedzielski jakby wyszedł przed naród i zabronił wszystkiego, kazał domownikom sobie wzajemnie paszporty sprawdzać, nawet jak ich nie mają ale mrugal by przy okiem, że ściema, to może wirus się nie połapie i odpuści.

Uff, a no to się uspokoiłem bo już myślałem, że wirus będzie dodatkowym narzędziem kontroli społeczeństwa.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 232
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2116 dnia: 09.12.2021, 11:44 »
Ten temat doskonale uwypukla temat przyzwolenia na skurwysyństwo w polsce.
Lanie na covid można doskonale zestawić z łamaniem przepisów drogowych.

A jak by w końcu kary były dojebane to bysie temat ukrucił tak samo z innymi wałami. A tak mamy to co mamy i świata nie zmienimy. Każdy to ma w dupie - łamie prawo , a jak już chcą coś uregulować- JEB bo ja mam prawo...

Ah.... :-X
Maciek

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2117 dnia: 09.12.2021, 11:51 »
https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1022617%2Cministerstwo-zdrowia-ogranicza-sprzedaz-amantadyny.html?fbclid=IwAR2a8SOf8890eyx68liiKfDvgN21XTk7jfZqSTjSAwPd8yKcss_aOe6wRLY

No wreszcie. Nad wszystkim czuwa gospodarz domu, nie da on krzywdy zrobić nikomu.

Miej świadomość tego, w jakim kraju żyjesz. Żyjesz w kraju pełnym "lekomanów", gdzie masz największą ilość aptek na kilometr kwadratowy w Europie (a może i na całym świecie). Żyjesz w kraju, w którym ludzie są schorowani, dla których słowa odpowiednia dieta i zdrowy tryb życia nie istnieją, a publiczna służba zdrowia jest w fatalnym stanie. Rozmawiając osobiście z lekarzami z oddziałów covidowych widzę, że coraz częściej trafiają do nich ludzie, którzy żarli sobie w domu amantadynę, bo im jakiś doktor z Koziej Wólki na luzie to przepisał, bo przecież pacjent się uparł, gdyż wyczytał w internetach o pozytywnych skutkach tego leku. Zamiast np. trafić w poniedziałek do szpitala, często trafiają oni dopiero w piątek. I wówczas mówi się do takiego gościa: "Sorry Panie, ale trzeba było jeszcze dłużej się leczyć w domku amantadyną". A on na to: "Panie doktorze, ale ona uratowała mi życie". I jak z takim imbecylem wówczas rozmawiać ? Nie da się. On i tak wie swoje. Wiesz ilu dziś takich "ananasów" trafia na oddziały covidowe? Cała masa. Dlatego nie dziwię się reakcji ministerstwa. Oczywiście takie akcje z narodowym żarciem amantadyny, to tylko gdzie są ? Oczywiście, że tylko w Polsce, pełnej internetowych fachowców od leków.


Przecież widać jak na dłoni, że szczepionki działają


Nie zawsze. Mam dobry przykład. Mój brat z małżonką zaszczepił się jedną dawką Johnson & Johnson. Nie zadziałała. Zachorował. Testy wykazały zakażenie covid. On młody, "zdrowy chłop", aktywny sportowo bardzo słabo przechodził covid. Miał przez 5 dni gorączkę, a jego żonie nic nie było. Takie kuriozum. Z drugiej strony w jego pracy byli np. tacy niezaszczepieni, którzy przechodzili wirusa znacznie gorzej niż on. A było to w tym samym czasie. Kończyło się to wizytą w szpitalu. Jednak byli też tacy niezaszczepieni, którym nic było. Mój brat nie zakaził się na dwóch zagranicznych wyjazdach, w skupiskach dziesiątek lub setek osób z którymi przebywał na co dzień w pracy. Zakaził się, gdy odwiedził go stary kolega, którego nie widział od lat. Kolejne kuriozum. A był zaszczepiony, zdrowy, mocno aktywny sportowo.

Już teraz widać, że nie na wszystkie mutacje szczepionki będą działały jednakowo i trzeba np. będzie, tak jak w przypadku szczepów grypy, szczepić się systematycznie. Na chwilę obecną przynajmniej trzecią dawką. Dla mnie jest to normalna sytuacja, jeżeli chodzi o tego typu szczepienia, dla innych spisek państwa, ograniczanie ich praw, zagrożenie dla zdrowia i fakt, że szczepionki nie działają :-X :facepalm:

Nie zmienia to bowiem faktu, że szczepionki przeciwko covid ograniczają mocno epidemię i pozwalają wielu osobom przejść to spokojnie, a wielu  pozwalają w ogóle dalej żyć. Jednak tak naprawdę nie wszyscy ich potrzebują. Wówczas jednak takie osoby muszą "wziąć na klatę" ryzyko, bo nie wiadomo kiedy i nie wiadomo jaka mutacja nas trafi i z którą to mutacją nasz organizm będzie miał spory problem, aby sobie poradzić, bo na oddziałach covidowych coraz częściej lądują dzieci oraz "młodzi zdrowi". Jeżeli szczepionki pozwalają mi w znacznym stopniu, choć oczywiście w niepełnym, ograniczyć to ryzyko, to ja się na to piszę, nawet jak będę musiał się szczepić, tak jak przeciwko grypie. Aha nie szczepię się przeciwko grypie, bo przez kilkadziesiąt lat życia miałem ją może z 5 razy, tak jak z 5 razy może byłem w życiu chory. Jednak dla mnie covid, to nie grypa.

Offline cthulhu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 679
  • Reputacja: 177
  • Lokalizacja: Tarnów
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2118 dnia: 09.12.2021, 11:57 »
Ten temat doskonale uwypukla temat przyzwolenia na skurwysyństwo w polsce.
Lanie na covid można doskonale zestawić z łamaniem przepisów drogowych.

A jak by w końcu kary były dojebane to bysie temat ukrucił tak samo z innymi wałami. A tak mamy to co mamy i świata nie zmienimy. Każdy to ma w dupie - łamie prawo , a jak już chcą coś uregulować- JEB bo ja mam prawo...

Ah.... :-X
Dokładnie. Od razu do obozów skurwysynów.

Offline Szpadel

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 181
  • Reputacja: 54
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2119 dnia: 09.12.2021, 12:09 »
Nie zgodzę się z tymi aptekami ;D W Rosji jest ich zdecydowanie więcej i bardziej zagęszczone :P
Aż cykałem fotki, bo nie wierzyłem, że może obok siebie być prawie 30 punktów ;D
A za resztę wpisu :bravo:

Offline pewu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 539
  • Reputacja: 76
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Nowe Miasto nad Pilicą
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2120 dnia: 09.12.2021, 12:28 »
Cytuj
Ten temat doskonale uwypukla temat przyzwolenia na skurwysyństwo w polsce.
Lanie na covid można doskonale zestawić z łamaniem przepisów drogowych.

A jak by w końcu kary były dojebane to bysie temat ukrucił tak samo z innymi wałami. A tak mamy to co mamy i świata nie zmienimy. Każdy to ma w dupie - łamie prawo , a jak już chcą coś uregulować- JEB bo ja mam prawo...

Ah.... :-X
Ale jaki temat, nie pozbędziemy się tego wirusa choćby nie wiem co i nikt mnie nie przekona, że będzie inaczej. Jedni będą się szczepić co roku (albo pół) a inni nie. Co kilka lat trafi się jakiś ostrzejszy wariant i tyle. Im wcześniej się z tym pogodzicie tym szybciej się to zakończy.
Jeśli kłócisz się z idiotą, to on najprawdopodobniej robi właśnie to samo.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 232
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2121 dnia: 09.12.2021, 12:50 »
Panowie bez szczepień.
Nie dostawajcie skisku jajec...
Ja po przyjęciu drugiej dawki ewidentnie czuje w sobie spokój , jestem jakby w oddali , uspokojony - to wszystko podejrzewam przez ten skład tego specyfiku :-X 8) :'(

Pozdrawiam spiętych inaczej :P
Maciek

Offline cthulhu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 679
  • Reputacja: 177
  • Lokalizacja: Tarnów
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2122 dnia: 09.12.2021, 12:57 »
Panowie bez szczepień.
Nie dostawajcie skisku jajec...
Ja po przyjęciu drugiej dawki ewidentnie czuje w sobie spokój , jestem jakby w oddali , uspokojony - to wszystko podejrzewam przez ten skład tego specyfiku :-X 8) :'(

Pozdrawiam spiętych inaczej :P

Jaja to sobie chyba robisz. Po raz kolejny prowokujesz i obrażasz wyjeżdżając ze "skurwysyństwem".

Offline Brzanoholik Sandomierski

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 737
  • Reputacja: 177
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2123 dnia: 09.12.2021, 12:59 »
Ja po przyjęciu drugiej dawki ewidentnie czuje w sobie spokój , jestem jakby w oddali , uspokojony - to wszystko podejrzewam przez ten skład tego specyfiku :-X 8) :'(

;D Podejrzewam że taka reklama "sprzedała" by więcej szczepionek wśród młodzieży niż rok straszenia szpitalem i cmentarzem. :thumbup: :bravo:
I need a Barbel !!!
I'm holding out for a barbel 'till the end of the night.
She's gotta be strong and she's gotta be fast
and she's gotta be fresh from the fight.

Offline pewu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 539
  • Reputacja: 76
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Nowe Miasto nad Pilicą
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2124 dnia: 09.12.2021, 13:00 »
Cytuj
Panowie bez szczepień.
Nie dostawajcie skisku jajec...
Ja po przyjęciu drugiej dawki ewidentnie czuje w sobie spokój , jestem jakby w oddali , uspokojony - to wszystko podejrzewam przez ten skład tego specyfiku :-X 8) :'(

Pozdrawiam spiętych inaczej :P
Czytając Twoje poprzednie wpisy zupełnie tego nie widać. Chyba to szczepienie nie uspokaja Cię wystarczająco i musisz podbudować sobie pewność atakując innych.
Jeśli kłócisz się z idiotą, to on najprawdopodobniej robi właśnie to samo.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 232
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2125 dnia: 09.12.2021, 13:08 »
Cytuj
Panowie bez szczepień.
Nie dostawajcie skisku jajec...
Ja po przyjęciu drugiej dawki ewidentnie czuje w sobie spokój , jestem jakby w oddali , uspokojony - to wszystko podejrzewam przez ten skład tego specyfiku :-X 8) :'(

Pozdrawiam spiętych inaczej :P
Czytając Twoje poprzednie wpisy zupełnie tego nie widać. Chyba to szczepienie nie uspokaja Cię wystarczająco i musisz podbudować sobie pewność atakując innych.

Stary ja nikoko nie atakuje. Czytam te posty ludzi na wszystkim znających się i dochodze do wniosku - po co służba zdrowia w polsce , przecież tu same znachory są...... :-X 8) :P
Maciek

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 232
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2126 dnia: 09.12.2021, 13:50 »
I na koniec taki paradox - może ktoś wie... ba na pewno z grona odważnych.... ?

Szczepieni trzema dawkami , boją się szczepionych dwoma dawkami... ci zaś boją sie tych nie zaszczepionych. A ci nie zaszczepieni nie boją się nikogo...
Więc kto tu jest pierdolniety ? :facepalm: 8) :-X :P
Maciek

Offline pewu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 539
  • Reputacja: 76
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Nowe Miasto nad Pilicą
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2127 dnia: 09.12.2021, 13:58 »
I Ty nikogo nie atakujesz pisząc o skurwysyństwie i wyzywając od pierdolniętych ? ???
Jeśli kłócisz się z idiotą, to on najprawdopodobniej robi właśnie to samo.

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 985
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2128 dnia: 09.12.2021, 14:07 »
Czy zaszczepieni czy nie wszyscy będą musieli przejść covid , przed tym się nie da uciec , chyba że ktoś ma możliwość wylecieć na Marsa ,albo na księżyc. Powiem Wam ciekawostkę ...mój 12 letni syn przeszedł covid a pomimo częstych testów  w szkole i w domu ,żaden nie wykazał ,że jest chory, wszystkie były negatywne. Był lekko przeziębiony a później stracił smak i węch ,ot tyle.


Pozdrawiam Łukasz

Offline cthulhu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 679
  • Reputacja: 177
  • Lokalizacja: Tarnów
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2129 dnia: 09.12.2021, 14:07 »
I Ty nikogo nie atakujesz pisząc o skurwysyństwie i wyzywając od pierdolniętych ? ???
Na początku myślałem, że to jakaś choroba dwubiegunowa. Potem, że to efekt braku rozumienia tego co się pisze (bo z czytaniem to już sprawa jasna i nie ma co wyjaśniać). Ale, teraz po raz kolejny utwierdziłem się w przekonaniu, że to efekt szczepionki. :D