Autor Wątek: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?  (Przeczytany 164203 razy)

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 502
  • Reputacja: 198
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2130 dnia: 09.12.2021, 14:10 »
I na koniec taki paradox - może ktoś wie... ba na pewno z grona odważnych.... ?

Szczepieni trzema dawkami , boją się szczepionych dwoma dawkami... ci zaś boją sie tych nie zaszczepionych. A ci nie zaszczepieni nie boją się nikogo...
Więc kto tu jest pierdolniety ? :facepalm: 8) :-X :P

Ja jestem. Wyobraź sobie, że nie boję się innych ludzi mimo tego że byłem szczepiony trzy razy. Nie zauważyłem też żeby uciekał ktoś na mój widok. Zaparz sobie jakieś ziółka i zastanów nad sobą.

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 502
  • Reputacja: 198
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2131 dnia: 09.12.2021, 14:14 »
I Ty nikogo nie atakujesz pisząc o skurwysyństwie i wyzywając od pierdolniętych ? ???
Na początku myślałem, że to jakaś choroba dwubiegunowa. Potem, że to efekt braku rozumienia tego co się pisze (bo z czytaniem to już sprawa jasna i nie ma co wyjaśniać). Ale, teraz po raz kolejny utwierdziłem się w przekonaniu, że to efekt szczepionki. :D

Nowy, nie znany nauce efekt uboczny. Trzeba obserwować i ignorować aż samo przejdzie. Dyskusja nie ma sensu.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 231
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2132 dnia: 09.12.2021, 14:19 »
I na koniec taki paradox - może ktoś wie... ba na pewno z grona odważnych.... ?

Szczepieni trzema dawkami , boją się szczepionych dwoma dawkami... ci zaś boją sie tych nie zaszczepionych. A ci nie zaszczepieni nie boją się nikogo...
Więc kto tu jest pierdolniety ? :facepalm: 8) :-X :P

Ja jestem. Wyobraź sobie, że nie boję się innych ludzi mimo tego że byłem szczepiony trzy razy. Nie zauważyłem też żeby uciekał ktoś na mój widok. Zaparz sobie jakieś ziółka i zastanów nad sobą.

Bajka uwielbiam te rozmowy....

Panowie szacun - ale nie chce mi sie dalej jaj robić - życze słońca w ten ponury dzień.
Ps. My małe ludki tłukąc tu chore posty co najwyżej wywnętrznimy sie i tyle - co ważne trza mieć dystans. Bo za dużo siary jest w koło :beer: :thumbup:
Maciek

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 231
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2133 dnia: 09.12.2021, 14:22 »
I Ty nikogo nie atakujesz pisząc o skurwysyństwie i wyzywając od pierdolniętych ? ???
Na początku myślałem, że to jakaś choroba dwubiegunowa. Potem, że to efekt braku rozumienia tego co się pisze (bo z czytaniem to już sprawa jasna i nie ma co wyjaśniać). Ale, teraz po raz kolejny utwierdziłem się w przekonaniu, że to efekt szczepionki. :D

Kocham was wszystkich pozdrawiam.
Po prostu nie zaszczepieni będą zdrowsi :P :'( :facepalm: :-X
Maciek

Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 442
  • Reputacja: 261
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2134 dnia: 09.12.2021, 14:23 »
O!I mamy polskie piekiełko na forum. Na świecie dziesiątki szczepionek, jedni poszczepieni inni nie, jedni od grypy się nie szczepią bo po co (i nie mają obaw o zapalenie mięśnia sercowego i inne powikłania), ale względem covid są ortodoksami (bo to nie grypa, a coś dużo groźniejszego) (swoją drogą proszę sobie spojrzeć jak covid skonsumował grypę w statystykach, skoro podpieramy się tu statystyką.
Ale temat na tyle "modny" że ta jedna szczepionka potrafi podzielić ludzi jak polityka. Ta szczepionka, która tak naprawdę działa tylko na osobnika, który ją zażył, bo nosicielem i zakażającym może być jednakowo szczepiony i nieszczepiony, więc w aspekcie rozprzestrzeniania się gówna nic się nie zmienia.

Nie ważne teraz czy masz w sobie przeciwciała po przebytym dziadostwie, czy nie, nieistotne, że możesz mieć szereg przeciwskazań medycznych (inne choroby)-liczy się, czy masz paszport covidowy, bo bez niego nie wejdziesz do kina, baru etc... :facepalm:
W połowie lat 90tych wymyślono już oznakowanie, z tym, że troszkę czegoś innego dotyczyło, ale też mają paszporty :thumbup:
 ;D
Idziemy słuszną drogą w temacie znakowania :P

Panowie, trzeba się przyzwyczaić, że my i (co najmniej) pokolenie naszych dzieci zostanie z tym dziadostwem, że zapewne będzie jak ze szczepionkami grypowymi, że co roku są modyfikowane pod kilka szczepów najbardziej aktywnych, że cyklicznie będzie cholerstwo zbierało żniwo, tak jak i grypa. Nie ma o co się drapać, duże prawdopodobieństwo, że kalendarz szczepień obowiązkowych zostanie poszerzony o kolejną pozycję. A jak już w miarę ogarniemy covida-świat postara się by zrobić nam kolejnego podrzutka-z jaką siłą zadziała?

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2135 dnia: 09.12.2021, 14:40 »
O i odezwał się nasz czołowy przedstawiciel internetowego nurtu antyszczepionkowego. Oczywiście "pijesz" do mnie, więc powiem Ci jedno. Nie mam obaw o zapalenie mięśnia sercowego, bo ROBIĘ SYSTEMATYCZNE BADANIA częściej niż Ty w całym swoim życiu, z racji tego, że uprawiam freediving i gdyby tylko wykryto u mnie jakiekolwiek wady, to bym już mógł sobie po nurkowaniu nie wypłynąć na powierzchnię. Aha dzięki temu, że znakuje się zwierzęta hodowlane m.in. bydło i świnie, możesz np. swobodnie pisać swoje wywody w internecie, a nie leczyć się na gąbczaste zwyrodnienie mózgu, które nie pozwoliłoby Ci snuć swoich internetowych teorii :beer:

Offline robson

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 436
  • Reputacja: 351
  • Płeć: Mężczyzna
  • przystawka, bolonka, trotting
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2136 dnia: 09.12.2021, 14:48 »
a nie leczyć się na gąbczaste zwyrodnienie mózgu, które nie pozwoliłoby Ci snuć swoich internetowych teorii :beer:

Oj tam, oj tam.
Najpierw przekonamy wszystkich, że powinni mieć własne poglądy, a potem je im damy.

Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 442
  • Reputacja: 261
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2137 dnia: 09.12.2021, 15:01 »
Uderz w stół, a nożyce się odezwą ;D Ja nurtu antyszczepionkowego? Jesteś w wielkim błędzie, natomiast nie napinam się na szczepienie covidowe jak na zbawienie świata wplątując statystyki i badania, a ignorując inne szczepienia. Do tematu szczepionek podchodzę tak jak wielu tutaj-na chłodno tutaj, widząc plusy, ale i obnażając minusy. O temat wyszczepienia populacji jestem spokojny, bo w PL mamy już 20mln zaszczepionych, a przy ilości 250tys dziennie szybko się to zmienia.
Temat kolczykowania i paszportów dla bydła nie jest zupełnie z czapy-powiązanie z covidem i paszportami i znakowaniem ludzi ma jedną wspólną kwestię-TO LUDZIE LUDZIOM STWORZYLI.
O choroby odzwierzęce również jestem spokojny, bo w końcu na coś umrzeć trzeba, a to co jemy z tych kolczykowanych krówek i świnek, to jedna wielka tablica Mendelejewa, dzięki której onkologia ma pełne ręce roboty.
I trochę więcej luzu proponuję, zarówno w życiu jak i w tym wątku :thumbup:
Świat mamy jaki mamy i na rozluźnienie dodam tylko podsumowanie tego co mi ostatnio rolnik powiedział: Wie Pan, kiedyś wychodząc do obory, przebierałem się w ciuchy robocze i szedłem dawać zwierzętom jeść, teraz wchodząc do obory-również muszę się przebrać BO WCHODZĘ ZE STREFY BRUDNEJ DO CZYSTEJ, żona nie jest tym pocieszona ;D
Z covidem społeczeństwo jest drugi rok, nie zmuszajmy wszystkich by robili na hurra "bo to dobre", Vista czy Win7 jak wchodziły po XP tez było wielu oponentów nowych systemów i każdy w branży informatycznej wie, że aby wszystkie Grażynki w biurze "zaszczepić" nowym systemem trzeba czasu. Dajmy ludziom czas, zamiast robić nagonkę-wyjdzie każdemu na plus. :thumbup:

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 231
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2138 dnia: 09.12.2021, 16:27 »
Bosko ... coraz lepiej.
Bydło , paszporty dobrze że nie polsatu.
Ciekawe czy toalety publiczne będą osobne dla zaszczepionych lub nie.
Bo w sumie ze szczyn lub kału zaraza może sie szeżyć...a kto wie kto był sie załatwić przed człowiekiem w potrzebie.

Taki żarcik...

Ludzie ja nie rozumiem jednego tematu. Rozwalacie temat covidu na atomy - piszecie teorie kompletnie się na tym nie znając.
Tylko po co - uspokając swe sumienie nie szczepiąc sie i wmawiąjąc sobie że robicie ok....
Maciek

Offline cthulhu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 679
  • Reputacja: 177
  • Lokalizacja: Tarnów
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2139 dnia: 09.12.2021, 16:37 »
https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1022617%2Cministerstwo-zdrowia-ogranicza-sprzedaz-amantadyny.html?fbclid=IwAR2a8SOf8890eyx68liiKfDvgN21XTk7jfZqSTjSAwPd8yKcss_aOe6wRLY

No wreszcie. Nad wszystkim czuwa gospodarz domu, nie da on krzywdy zrobić nikomu.

Miej świadomość tego, w jakim kraju żyjesz. Żyjesz w kraju pełnym "lekomanów", gdzie masz największą ilość aptek na kilometr kwadratowy w Europie (a może i na całym świecie). Żyjesz w kraju, w którym ludzie są schorowani, dla których słowa odpowiednia dieta i zdrowy tryb życia nie istnieją, a publiczna służba zdrowia jest w fatalnym stanie. Rozmawiając osobiście z lekarzami z oddziałów covidowych widzę, że coraz częściej trafiają do nich ludzie, którzy żarli sobie w domu amantadynę, bo im jakiś doktor z Koziej Wólki na luzie to przepisał, bo przecież pacjent się uparł, gdyż wyczytał w internetach o pozytywnych skutkach tego leku. Zamiast np. trafić w poniedziałek do szpitala, często trafiają oni dopiero w piątek. I wówczas mówi się do takiego gościa: "Sorry Panie, ale trzeba było jeszcze dłużej się leczyć w domku amantadyną". A on na to: "Panie doktorze, ale ona uratowała mi życie". I jak z takim imbecylem wówczas rozmawiać ? Nie da się. On i tak wie swoje. Wiesz ilu dziś takich "ananasów" trafia na oddziały covidowe? Cała masa. Dlatego nie dziwię się reakcji ministerstwa. Oczywiście takie akcje z narodowym żarciem amantadyny, to tylko gdzie są ? Oczywiście, że tylko w Polsce, pełnej internetowych fachowców od leków.



Wiesz skoro już lata temu jedną z zasad przy ciężkim przebiegu grypy było rozważenie podania amantadyny, to może dlatego ludzie chcą ją stosować. Ja jej nie stosowałem bo nie miałem takiej potrzeby, ale słyszałem od znajomych, że im pomogła. Dodatkowo skoro ze środowiska medycznego również idzie przekaz, że jej stosowanie może pomóc to tym bardziej decydują się na jej użycie. Proste.
Ja tam nie jestem jej zwolennikiem ani przeciwnikiem, ale nie wierzę, że odgórne nakazy są dla naszego dobra.
Tak samo narracja rządu, że przymusu szczepień nie ma, ..... ale jak się nie zaszczepisz to wylatujesz z roboty. Po prostu im nie wierzę

Offline cthulhu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 679
  • Reputacja: 177
  • Lokalizacja: Tarnów
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2140 dnia: 09.12.2021, 16:41 »
Bosko ... coraz lepiej.
Bydło , paszporty dobrze że nie polsatu.
Ciekawe czy toalety publiczne będą osobne dla zaszczepionych lub nie.
Bo w sumie ze szczyn lub kału zaraza może sie szeżyć...a kto wie kto był sie załatwić przed człowiekiem w potrzebie.

Taki żarcik...



Niby taki żarcik, tutaj oczko puszczasz, ale kilka postów wyżej piszesz by karać niezaszczepionych. Za chwilę będziesz donosił kto się nie zaszeczpił.

Offline cthulhu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 679
  • Reputacja: 177
  • Lokalizacja: Tarnów
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2141 dnia: 09.12.2021, 16:44 »
Bosko ... coraz lepiej.
Bydło , paszporty dobrze że nie polsatu.
Ciekawe czy toalety publiczne będą osobne dla zaszczepionych lub nie.
Bo w sumie ze szczyn lub kału zaraza może sie szeżyć...a kto wie kto był sie załatwić przed człowiekiem w potrzebie.

Taki żarcik...



Niby taki żarcik, tutaj oczko puszczasz, ale kilka postów wyżej piszesz by karać niezaszczepionych. Za chwilę będziesz donosił kto się nie zaszeczpił.
...i do obozów skurw....,Wtedy będziesz bezpieczny, tak ?

Offline Mati C

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 915
  • Reputacja: 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Irlandia
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2142 dnia: 09.12.2021, 16:57 »
No ale jak idzie przekaz z tego samego źródła, że szczepionka, dystans i maski działają to się w takim przekazie szuka spisku i ograniczenia wolności.
"Znajomy powiedział że pomogło", a jak on to qrwa sprawdził? Zbudował laboratorium w piwnicy? :facepalm: Wlewy z domestosa też działają, tak mówią. :P

Czytam wątek i mam niezły ubaw muszę przyznać.

Peace

Offline cthulhu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 679
  • Reputacja: 177
  • Lokalizacja: Tarnów
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2143 dnia: 09.12.2021, 17:08 »
No ale jak idzie przekaz z tego samego źródła, że szczepionka, dystans i maski działają to się w takim przekazie szuka spisku i ograniczenia wolności.
"Znajomy powiedział że pomogło", a jak on to qrwa sprawdził? Zbudował laboratorium w piwnicy? :facepalm: Wlewy z domestosa też działają, tak mówią. :P

Czytam wątek i mam niezły ubaw muszę przyznać.

Peace
Nie wiem jak stwierdził. Może na tej samej zasadzie co zaszczepieni, którzy przechodząc Covid twierdzą, że dobrze, iż byli zaszczpieni, bo tak to by umarli. Dla mnie to nieistotne. Może to placebo. Jemu pomogło.


Spisek mi się nasuwa widząc ludzi bez masek i bez zachowania dystansu dokładnie tych samych, którzy mówią, że maski i dystans należy stosować.

Offline Brzanoholik Sandomierski

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 737
  • Reputacja: 177
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2144 dnia: 09.12.2021, 17:12 »
Spisek mi się nasuwa widząc ludzi bez masek i bez zachowania dystansu dokładnie tych samych, którzy mówią, że maski i dystans należy stosować.

Akurat w tym wypadku to wygląda bardziej na stosowanie zasady "co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie" ;) A tak na poważnie... lud chce ograniczeń bo się boi, to dajmy im ograniczenia - pomóc nie pomoże ale nasza chata z kraja.
I need a Barbel !!!
I'm holding out for a barbel 'till the end of the night.
She's gotta be strong and she's gotta be fast
and she's gotta be fresh from the fight.