Autor Wątek: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?  (Przeczytany 164238 razy)

Offline Daavid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 686
  • Reputacja: 127
  • Lokalizacja: UK
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2280 dnia: 11.12.2021, 10:26 »
Cytuj
Do tych co chcą "normalności i wolności", są przeciwko "sanitaryzmowi" itd itp.
Uważacie, że słusznym jest wydzielanie miejsc odosobnienia dla np. osób palących? Przecież idąc Waszym tropem myślenia jest to naruszanie wyborów ludzi, niewola ect.

Ale co Ty chcesz porównywać. Wystarczą podstawowe zasady kultury u palącego i nie potrzeba żadnych zakazów, nakazów itp.
Jakiej kultury? Kiedyś było normalnie i paliło się np. w biurach. Teraz sanitaryzm i niewola, dyskryminacja palących i wydziela im się miejsca odosobnienia, np. na zewnątrz a tam czasami zimno i pada.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Offline robson

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 436
  • Reputacja: 351
  • Płeć: Mężczyzna
  • przystawka, bolonka, trotting
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2281 dnia: 11.12.2021, 10:28 »
Ale co Ty chcesz porównywać. Wystarczą podstawowe zasady kultury u palącego i nie potrzeba żadnych zakazów, nakazów itp.

Wystarczą podstawowe zasady kultury u wędkarzy i nad wodami nie będzie śmieci. W innym, lepszym świecie
Najpierw przekonamy wszystkich, że powinni mieć własne poglądy, a potem je im damy.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 231
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2282 dnia: 11.12.2021, 10:30 »
Ale co Ty chcesz porównywać. Wystarczą podstawowe zasady kultury u palącego i nie potrzeba żadnych zakazów, nakazów itp.

Wystarczą podstawowe zasady kultury u wędkarzy i nad wodami nie będzie śmieci. W innym, lepszym świecie

 :bravo: :thumbup:
Maciek

Offline pewu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 539
  • Reputacja: 76
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Nowe Miasto nad Pilicą
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2283 dnia: 11.12.2021, 10:30 »
Cytuj
kojarzę założeniami forum jest by nie kalać języka polskiego i nie przeklinać.
Niestety na tym forum są równi i równiejsi.

Cytuj
Ale na mnie działa obraz ze szpitali oraz własnych przeżyć z covidem .
I to daje Ci prawo mówienia innym co mają robić?

A ja właśnie przechodzę covida (wraca mi zmysł smaku i zapachu) i było to tylko lekkie przeziębienie i jakoś nie namawiam innych żeby się zarażali i przechodzili.

Cytuj
Wystarczą podstawowe zasady kultury u wędkarzy i nad wodami nie będzie śmieci.
Dokładnie, i to jest w tym najgorsze. Wystarczy tak niewiele. Bardzo źle to o nas świadczy jako o społeczeństwie.
Jeśli kłócisz się z idiotą, to on najprawdopodobniej robi właśnie to samo.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 231
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2284 dnia: 11.12.2021, 10:34 »
Cytuj
kojarzę założeniami forum jest by nie kalać języka polskiego i nie przeklinać.
Niestety na tym forum są równi i równiejsi.

Cytuj
Ale na mnie działa obraz ze szpitali oraz własnych przeżyć z covidem .
I to daje Ci prawo mówienia innym co mają robić?

A ja właśnie przechodzę covida (wraca mi zmysł smaku i zapachu) i było to tylko lekkie przeziębienie i jakoś nie namawiam innych żeby się zarażali i przechodzili.

Cytuj
Wystarczą podstawowe zasady kultury u wędkarzy i nad wodami nie będzie śmieci.
Dokładnie, i to jest w tym najgorsze. Wystarczy tak niewiele. Bardzo źle to o nas świadczy jako o społeczeństwie.

Zdrowia życze.

Wracając co do mówienia , dopasowywuje się do głównego nurtu , chce normalności.
Maciek

Offline seba86

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 99
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2285 dnia: 11.12.2021, 10:34 »
Widzę, że niektórzy dalej żyją sobie w " oparach absurdu covidowego " i chyba za życiową misje ustanowili sobie walkę z ludźmi którzy nie chcą się zaszczepić z różnych powodów.
Ogólnie gardzę osobami, którzy wyzywają innych od baranów ponieważ nie chcą się szczepić.
Szczepionka nie jest żadnym zbawieniem, jakim miała być, a na dane statystyczne, które niektórzy przywołują trzeba patrzeć ostrożnie - ja osobiście znam ludzi, którzy przyjęli szczepionkę i złapali Covid, znam też masę ludzi którzy nie są zaszczepieni i nie zachorowali przez te 2lata, albo też i zachorowali i przeszli to łagodnie czy też traktowali to z przymrużeniem oka jako zwykła grypę.
Ogólnie zwolennicy szczepionki nakręcają jakąś spirale nienawiści, strachu i podziału, normalnie masakra i wstyd, niektórzy chyba obrali sobie tu jakaś misje.
W miejscu gdzie mieszkam wogole ludzie starają się żyć normalnie, nie ma paniki, ludzie chodzą do pracy z objawami, inni te objawy mają w dupie, nikt nie umiera i nie oskarża niezaszczepionych, że inni umierają przez nich jak ktoś na tym forum napisał ( sick!!!! ).
Napiszę więcej - słyszałem już o wielu przypadkach, gdzie była sytuacja w której ojciec, jedyny utrzymujący rodzinę nagle miał objawy i miał wybór - test i w w wypadku pozytywnego wyniku 10dni izolacji i wypłata miesięczna mniejsza o połowę czyli brak środków do życia lub też druga opcja - zignorowanie lekkiego kaszlu i kataru i pójście do pracy - zgadnijcie jaką drogę wybrali?
Przeczytałem tu nawet, że niektórzy zaszczepili już swe dzieci i wyzywają rodziców niezaszczepionych od debili, bezmózgów itp - wstyd, żal mi takich osób, ale widzę że tv i media zrobiły już robotę 😀
A jak już ktoś pisze że przez niezaszczepionych umierają inni to wogole ma z głową - czytacie w necie jakieś raporty i statystyki, może lepiej rozejrzyjcie się dookoła i sami wyciągacie wnioski.
A jak taki Luk wkłada wszystkich mający wątpliwości co do szczepionki do jednego worka pisząc, że często piją palą i biorą dragi to już ręce mi opadają! A zaszczepieni nie biorą dragów?!?!
@Luk
Ogólnie może wypowiadaj się tylko na temat wędkarstwa bo reprezentujesz sobą typa najgorszego z możliwych, piewcę billboardowych haseł, zachowujesz się jakbyś pozjadal wszystkie rozumy, normalnie jesteś aż w tym wszystkim śmieszny, nie dopuszczasz innych teorii niż swoje i uparcie walczysz z opozycją.

Offline piotrrd

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 718
  • Reputacja: 80
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sokółka
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2286 dnia: 11.12.2021, 10:35 »
Sorry za wulgaryzmy, ale ta dyskusja powoli przypomina znany mi dowcip:

Na sklepowej ladzie siedzą bułka i pączek.

W pewnej chwili bułka krzyczy:
Pączek Pączek chu* bez rączek.

Pączek siedzi czerwona, wytęża umysł i po dłuższej chwili krzyczy:

Bułka Bułka chu* Ci w dup*




Są dowody badania które jasno pokazują jak wygląda sytuacja a mimo to do niektórych to nie trafia.

U mnie w pracy osoby niezaszczepione zazwyczaj przytaczają argumenty .....Nie bo nie.


Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka


Online cthulhu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 679
  • Reputacja: 177
  • Lokalizacja: Tarnów
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2287 dnia: 11.12.2021, 10:40 »
Bo chce od aktywnego antyszczepiąkowca usłyszeć co zrobić by było normalnie.
Gówno interesuje mnie co ludzie twego pokroju mają w głowach .... interesuje mnie normalność.

Tu ku otrzeźwieniu choć tak wiem że macie to dupie.

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-prof-banach-wariant-delta-zbiera-zniwo-sytuacja-jest-dramaty,nId,5701186

A co do wolności ....porównam to do prawa drogowego.
Wyobrażacie sobie co było na polskich drogach gdyby nie było prawa.
Tak samo należy uporządkować zasady z covid.
Skoro nie można po ludzku trzeba restrykcje.

Stary, ale Ty już wcześniej płakałeś tu na forum, że miało być normalnie po tym jak się zastosowałeś do tego co Ci nakazali, a nie jest. Więc sam się zastanów nad tym czym ona jest dla Ciebie.

Dla mnie normalność to wyjście do lasu, na ryby w krzaki, spędzenie Świąt z rodziną itp, itd. Nie potrzebuję by ktoś mnie za rękę prowadził. Na pewno normalnością nie jest to co się teraz dzieje na świecie.

A te wszystkie dobra które teraz wymieniłeś obecnie są zakazane....
Nie są i nie rozcząsaj syfu jaki był.
Teraz mogą przez was jeszcze bardziej poblokować....
A co płaczenia hm.... króciutko przez was brak jest normalności . Bo  przy manymalnym wyszczepieniu ludzi w pl nie mieli by argumentów do blokowania czego kolwiek.
Przy wadze 50/50 próbują ale sie wachają.

W dalszym ciągu nie napisałes jaki masz pomysł na normalność.

Ale jak były to uznawałeś że, tak musi by wrócić normalności jak i pozostałe restrykcje nakazy, na które dałeś nabrać, a potem płakałeś.
Jeśli nie rozumiesz czym jest normalność to już niestety Twój problem. Jeśli wierzysz, że to przez osoby niezaszczepione jest brak normalności to współczuje.

Na koniec dodam, że pomysłem dla mnie dla Twojej normalności to jest kupno słownika, poczytania kilku książek, pójście na jakieś lekcje by podciągnąć zasady pisowni i kulturalnego wysławiania się. Dość już mam oglądania profanacji języka polskiego i czytania Twoich wulgarnych rebusów. Brak mi do tego cierpliwości, a z tego co kojarzę założeniami forum jest by nie kalać języka polskiego i nie przeklinać.

Stary poco kulturalnie dyskutować ... skoro kultura wymaga by nie szkodzić i nie narażać drugiego człowieka.
Brak tych zasad powoduje u mnie nie chęć do takich osób.
Dobre rady zachowaj dla siebie.

I jak możesz wskaż mi posty gdzie płakałem na restrykcje.
..... czekam jak by co ?


I cały czas powiedz jak według ciebie ma wyglądac pomysł na covid...


Macieju proszę :D :D :D

Hm.... - po co szczepić się na to gówno.... - skoro i tak zmienili zasady - każdego na dwa tygodnie będą zamykać. Paranoja zaszczep się - będziesz wolny , żadne obostrzenia nie będą cie dotykały.

W ten sposób - robią co chcą.

Przypadek....

Nie. To dla naszego dobra. Tak musi być.

Offline Daavid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 686
  • Reputacja: 127
  • Lokalizacja: UK
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2288 dnia: 11.12.2021, 10:40 »
Widzę, że niektórzy dalej żyją sobie w " oparach absurdu covidowego " i chyba za życiową misje ustanowili sobie walkę z ludźmi którzy nie chcą się zaszczepić z różnych powodów.
Ogólnie gardzę osobami, którzy wyzywają innych od baranów ponieważ nie chcą się szczepić.
Szczepionka nie jest żadnym zbawieniem, jakim miała być, a na dane statystyczne, które niektórzy przywołują trzeba patrzeć ostrożnie - ja osobiście znam ludzi, którzy przyjęli szczepionkę i złapali Covid, znam też masę ludzi którzy nie są zaszczepieni i nie zachorowali przez te 2lata, albo też i zachorowali i przeszli to łagodnie czy też traktowali to z przymrużeniem oka jako zwykła grypę.
Ogólnie zwolennicy szczepionki nakręcają jakąś spirale nienawiści, strachu i podziału, normalnie masakra i wstyd, niektórzy chyba obrali sobie tu jakaś misje.
W miejscu gdzie mieszkam wogole ludzie starają się żyć normalnie, nie ma paniki, ludzie chodzą do pracy z objawami, inni te objawy mają w dupie, nikt nie umiera i nie oskarża niezaszczepionych, że inni umierają przez nich jak ktoś na tym forum napisał ( sick!!!! ).
Napiszę więcej - słyszałem już o wielu przypadkach, gdzie była sytuacja w której ojciec, jedyny utrzymujący rodzinę nagle miał objawy i miał wybór - test i w w wypadku pozytywnego wyniku 10dni izolacji i wypłata miesięczna mniejsza o połowę czyli brak środków do życia lub też druga opcja - zignorowanie lekkiego kaszlu i kataru i pójście do pracy - zgadnijcie jaką drogę wybrali?
Przeczytałem tu nawet, że niektórzy zaszczepili już swe dzieci i wyzywają rodziców niezaszczepionych od debili, bezmózgów itp - wstyd, żal mi takich osób, ale widzę że tv i media zrobiły już robotę
A jak już ktoś pisze że przez niezaszczepionych umierają inni to wogole ma z głową - czytacie w necie jakieś raporty i statystyki, może lepiej rozejrzyjcie się dookoła i sami wyciągacie wnioski.
A jak taki Luk wkłada wszystkich mający wątpliwości co do szczepionki do jednego worka pisząc, że często piją palą i biorą dragi to już ręce mi opadają! A zaszczepieni nie biorą dragów?!?!
@Luk
Ogólnie może wypowiadaj się tylko na temat wędkarstwa bo reprezentujesz sobą typa najgorszego z możliwych, piewcę billboardowych haseł, zachowujesz się jakbyś pozjadal wszystkie rozumy, normalnie jesteś aż w tym wszystkim śmieszny, nie dopuszczasz innych teorii niż swoje i uparcie walczysz z opozycją.

Ja bym prosił o merytoryczną dyskusję. Powołałem się na dane a te są jasne. Szczepionki działają, dzięki nim jest mniej ludzi w szpitalach i mniej umiera. Rozumiem, że możesz gardzić też faktami, ale czy w tym momencie nie popełniasz błędu bo kierujesz się nie twardymi faktami a jakimiś uprzedzeniami, nieprawdą, półprawdą i dałeś się zmanipulować?

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 442
  • Reputacja: 261
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2289 dnia: 11.12.2021, 10:42 »
@carl23
Odpowiedziałem powyżej. Teraz proszę o Twoją analizę twardych danych i porównania UK i Polski. Przypomnę, że chodzi o parę zmiennych tj. liczba populacji, liczba nowych infekcji, liczba testów, liczną hospitalizacji oraz śmierci.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
Ale co chcesz jeszcze analizować co nie zostało wklejone? Z tematem szczepionki jako zmniejszacza zgonów nie dyskutuję, a co poddaję pod analizę i co mi się nie podoba wypunktowalem wyżej. Najbardziej smuci fakt jednej choroby i walki z nią, bez patrzenia na pozostałe i bez wniosków. Te przyjdą w postaci zgonów ogólnych na świecie w kolejnym roku. Jeszcze nurtującą jest kwestia zgonów z covid i na covid. Statystyka ujmuje je w jednym worze, a to różne kwestie.

Offline Daavid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 686
  • Reputacja: 127
  • Lokalizacja: UK
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2290 dnia: 11.12.2021, 10:45 »
@carl23
Odpowiedziałem powyżej. Teraz proszę o Twoją analizę twardych danych i porównania UK i Polski. Przypomnę, że chodzi o parę zmiennych tj. liczba populacji, liczba nowych infekcji, liczba testów, liczną hospitalizacji oraz śmierci.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
Ale co chcesz jeszcze analizować co nie zostało wklejone? Z tematem szczepionki jako zmniejszacza zgonów nie dyskutuję, a co poddaję pod analizę i co mi się nie podoba wypunktowalem wyżej. Najbardziej smuci fakt jednej choroby i walki z nią, bez patrzenia na pozostałe i bez wniosków. Te przyjdą w postaci zgonów ogólnych na świecie w kolejnym roku. Jeszcze nurtującą jest kwestia zgonów z covid i na covid. Statystyka ujmuje je w jednym worze, a to różne kwestie.
Chcesz analizować inne choroby? Stawiam przedteoretyczną tezę, że w Polsce umiera więcej ludzi na raka niż w UK.


Cieszy mnie zgoda co do tego, że szczepionki pomagają.
Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Offline pewu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 539
  • Reputacja: 76
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Nowe Miasto nad Pilicą
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2291 dnia: 11.12.2021, 10:49 »
Cytuj
Ja bym prosił o merytoryczną dyskusję. Powołałem się na dane a te są jasne. Szczepionki działają, dzięki nim jest mniej ludzi w szpitalach i mniej umiera.
No więc możesz być z siebie dumny, zrobiłeś wszystko jak należy. Czemu boli Cię tak mocno, że ktoś ma inne zdanie?
Jeśli kłócisz się z idiotą, to on najprawdopodobniej robi właśnie to samo.

Offline Daavid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 686
  • Reputacja: 127
  • Lokalizacja: UK
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2292 dnia: 11.12.2021, 10:54 »
Cytuj
Ja bym prosił o merytoryczną dyskusję. Powołałem się na dane a te są jasne. Szczepionki działają, dzięki nim jest mniej ludzi w szpitalach i mniej umiera.
No więc możesz być z siebie dumny, zrobiłeś wszystko jak należy. Czemu boli Cię tak mocno, że ktoś ma inne zdanie?
Bo są zmanipulowani i popełniają błędy za które płacą wszyscy? Stara zasada mówi, że dżentelmeni nad faktami nie dyskutują. A fakty to np. to, że np. konkretna wędka ma 12 stóp, temperatura wczoraj w Warszawie wynosiła 1 stopień a dzięki szczepieniom mniej ludzi jest w szpitalach i mniej umiera.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka


Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 442
  • Reputacja: 261
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2293 dnia: 11.12.2021, 10:56 »
@carl23
Odpowiedziałem powyżej. Teraz proszę o Twoją analizę twardych danych i porównania UK i Polski. Przypomnę, że chodzi o parę zmiennych tj. liczba populacji, liczba nowych infekcji, liczba testów, liczną hospitalizacji oraz śmierci.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
Ale co chcesz jeszcze analizować co nie zostało wklejone? Z tematem szczepionki jako zmniejszacza zgonów nie dyskutuję, a co poddaję pod analizę i co mi się nie podoba wypunktowalem wyżej. Najbardziej smuci fakt jednej choroby i walki z nią, bez patrzenia na pozostałe i bez wniosków. Te przyjdą w postaci zgonów ogólnych na świecie w kolejnym roku. Jeszcze nurtującą jest kwestia zgonów z covid i na covid. Statystyka ujmuje je w jednym worze, a to różne kwestie.
Chcesz analizować inne choroby? Stawiam przedteoretyczną tezę, że w Polsce umiera więcej ludzi na raka niż w UK.


Cieszy mnie zgoda co do tego, że szczepionki pomagają.
Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
Chcę traktować covid jak jedna z wielu  chorób, bo są inne o dużo wyższej śmiertelności tylko mniej medialne i niemodne.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 231
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #2294 dnia: 11.12.2021, 11:02 »
Bo chce od aktywnego antyszczepiąkowca usłyszeć co zrobić by było normalnie.
Gówno interesuje mnie co ludzie twego pokroju mają w głowach .... interesuje mnie normalność.

Tu ku otrzeźwieniu choć tak wiem że macie to dupie.

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-prof-banach-wariant-delta-zbiera-zniwo-sytuacja-jest-dramaty,nId,5701186

A co do wolności ....porównam to do prawa drogowego.
Wyobrażacie sobie co było na polskich drogach gdyby nie było prawa.
Tak samo należy uporządkować zasady z covid.
Skoro nie można po ludzku trzeba restrykcje.

Stary, ale Ty już wcześniej płakałeś tu na forum, że miało być normalnie po tym jak się zastosowałeś do tego co Ci nakazali, a nie jest. Więc sam się zastanów nad tym czym ona jest dla Ciebie.

Dla mnie normalność to wyjście do lasu, na ryby w krzaki, spędzenie Świąt z rodziną itp, itd. Nie potrzebuję by ktoś mnie za rękę prowadził. Na pewno normalnością nie jest to co się teraz dzieje na świecie.

A te wszystkie dobra które teraz wymieniłeś obecnie są zakazane....
Nie są i nie rozcząsaj syfu jaki był.
Teraz mogą przez was jeszcze bardziej poblokować....
A co płaczenia hm.... króciutko przez was brak jest normalności . Bo  przy manymalnym wyszczepieniu ludzi w pl nie mieli by argumentów do blokowania czego kolwiek.
Przy wadze 50/50 próbują ale sie wachają.

W dalszym ciągu nie napisałes jaki masz pomysł na normalność.

Ale jak były to uznawałeś że, tak musi by wrócić normalności jak i pozostałe restrykcje nakazy, na które dałeś nabrać, a potem płakałeś.
Jeśli nie rozumiesz czym jest normalność to już niestety Twój problem. Jeśli wierzysz, że to przez osoby niezaszczepione jest brak normalności to współczuje.

Na koniec dodam, że pomysłem dla mnie dla Twojej normalności to jest kupno słownika, poczytania kilku książek, pójście na jakieś lekcje by podciągnąć zasady pisowni i kulturalnego wysławiania się. Dość już mam oglądania profanacji języka polskiego i czytania Twoich wulgarnych rebusów. Brak mi do tego cierpliwości, a z tego co kojarzę założeniami forum jest by nie kalać języka polskiego i nie przeklinać.

Stary poco kulturalnie dyskutować ... skoro kultura wymaga by nie szkodzić i nie narażać drugiego człowieka.
Brak tych zasad powoduje u mnie nie chęć do takich osób.
Dobre rady zachowaj dla siebie.

I jak możesz wskaż mi posty gdzie płakałem na restrykcje.
..... czekam jak by co ?


I cały czas powiedz jak według ciebie ma wyglądac pomysł na covid...


Macieju proszę :D :D :D

Hm.... - po co szczepić się na to gówno.... - skoro i tak zmienili zasady - każdego na dwa tygodnie będą zamykać. Paranoja zaszczep się - będziesz wolny , żadne obostrzenia nie będą cie dotykały.

W ten sposób - robią co chcą.

Przypadek....

Nie. To dla naszego dobra. Tak musi być.

Dzięki
Czekałem na ten przykład.
Z mej strony to czysty sarkazm.
By w zawodnikach jak ty pobudzic troche jadu.
Ot cała historia.

Wracając do meritum.
Pozostal w was bunt , sprzeciw - wyrzucacie go tu .... lub w innym medium.
A życie płynie.
Czas pokaże jak to sie wszystko skończy.
Zdrowia życze.
Maciek