Autor Wątek: Karpie i amury z powierzchni  (Przeczytany 9051 razy)

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 005
  • Reputacja: 215
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Karpie i amury z powierzchni
« Odpowiedź #15 dnia: 23.01.2021, 18:14 »
Drogi expercie motov8. Z całym szacunkiem, nie wiem czy większy syf nie robi się po takich wpisach jak twój. Znam ten podany link i temat. Nie ma tam żadnej odpowiedzi na moje pytania, niestety. Poza tym "sposób na..." to miejsce dokładnie na takie wpisy jak mój. Wiec wyluzuj nieco :)
Temat ten sam, a że nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie to jest logiczne: BO NIE ZADAŁEŚ TAM PYTANIA
 :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Powoli na forum robi się drugi facebook, ale tutaj idzie bez problemu wyszukać dany temat.

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 237
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Karpie i amury z powierzchni
« Odpowiedź #16 dnia: 23.01.2021, 19:47 »
Akurat łowienie z powierzchni jest rzadko opisywane na forum i jeden, jedyny, wątek jaki mamy nie zamyka ani niewyczerpuje tematu. Na forum nie ma zasady jednego wątku typu "zbiorczy" w którym omawia się wszystko co jest związane z danym zagadnieniem, tylko obowiązuje pewna swoboda w zakładaniu podobnych wątków.

Jeśli więc tematy związane ze sprzętem mają po kilkanaście bliźniaczych tematów, podobnie z przynętami/zanętami, to nie ma co się czepiać na siłę jak powstanie drugi (!) wątek dla tak niszowego łapanie, jak z powierzchni wody. :beer:
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 67 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.