Autor Wątek: Gdzie kupić feedery Zemex?  (Przeczytany 31303 razy)

Offline boruta

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 592
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: okolice Ostrowca Św.
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Gdzie kupić feedery Zemex?
« Odpowiedź #15 dnia: 06.04.2021, 01:28 »
Grzegorz słuszne spostrzeżenia, a najmocniejsza końcówka hehe. Tomba to samo 😁
Nie ulega wątpliwości że ludzie z feeder sklep przygotowują grunt pod sprzedaż różnymi sposobami, a co te wędki są warte czas pokaże. Ja na miejscu ludzi z feedersklep przekazał bym kilka wędek do testów do naszej forumowej grupy to by się sytuacja trochę rozjaśniła, albo, zrobił bym dobrą promocje dla użytkowników forum pod warunkiem napisania kilku recenzji.
Paweł

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 177
  • Reputacja: 138
Odp: Gdzie kupić feedery Zemex?
« Odpowiedź #16 dnia: 06.04.2021, 01:42 »
Nie te zasięgi, lepiej dać komuś, kto wrzuci na YouTube albo wystawi laurkę na FB. Tu chodzi o sprzedaż, a nie testy. Wędkarscy celebryci mają większą "moc", niż jacyś użytkownicy Siga.
To że osoby, które zachwycały się Flagmanami, dzisiaj nimi nie łowią to już swoją drogą..

Offline boruta

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 592
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: okolice Ostrowca Św.
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Gdzie kupić feedery Zemex?
« Odpowiedź #17 dnia: 06.04.2021, 01:53 »
Swoją drogą ten film z testami odległości feedersklep oglądałem i różnice są na prawdę niewielkie i raczej pomijalne. Trzeba by 10 razy machnąć każdą  wędką i wyciągnąć średnią. 2-3 metry różnicy na 100 metrach to nic i nawet sam Marcin przeprowadzający test mówi pod koniec filmu że każda wędka z zaprezentowanych będzie dobra. 
Paweł

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 177
  • Reputacja: 138
Odp: Gdzie kupić feedery Zemex?
« Odpowiedź #18 dnia: 06.04.2021, 03:12 »
Przedewszystkim wypadałoby zmierzyć dystans na kijkach.

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 237
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Gdzie kupić feedery Zemex?
« Odpowiedź #19 dnia: 06.04.2021, 06:16 »
Dokładnie. Też byłbym ostrożny patrząc na to co kiedyś się działo przy okazji Mikado UV, potem Delphin, Flagman, bardziej aktualne Tubertini czy Gabor.

Nie twierdzę, że te wędki są złe. Są napewno ok, tylko forma ich przedstawiania w sieci, i wciskania na każdym kroku (nierzadko też na SiG) sprawiała, że można było odnieść wrażenie, że mamy do czynienia z wędkarskim Olimpem.
Dziś już kurz opadł, wędki odeszły do lamusa, kolejne zajęły ich miejsce. Biznes.
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 67 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Miklas

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 157
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Otwock
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Gdzie kupić feedery Zemex?
« Odpowiedź #20 dnia: 06.04.2021, 06:29 »
Biznes biznesem....Wędki są naprawdę godne polecenia.Juz wersję Grand są kapitalne a to model ciut niższy niż Razer.
Wędki to typowe progresy.Zaznacze ze cena tych wędek do niskich nie należy....

Offline RysiekS

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 49
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gdzie kupić feedery Zemex?
« Odpowiedź #21 dnia: 06.04.2021, 08:10 »
Wchodzi nowa wędka na rynek więc trzeba ją sprzedać, najlepiej w jak największej ilości. A reklama robi swoje. Ja kiedyś podobnie szukałem wędek feederów w niezłej cenie i klasie. Kupiłem dwa Flagmana, ale te z niższej półki, nie te reklamowane. Jestem z nich zadowolony i nie zamierzam ich zmieniać. Szczególnie na te z reklam. Te omijam dużym kołem. Przed kupnem trzeba się dobrze zastanowić, czy wędki które posiadam, które kupiłem, często też za namową rynku, reklam, te wyszukane, najlepsze z najlepszych, nagle z dnia na dzień przestały być naj...? Czy naprawdę potrzebuję tego, czy to tylko moje ego żeby mieć to coś? Żeby się z tym czymś pokazać? Myślę że przed każdą decyzją należy się zastanowić. A w szczególności tą o której najgłośniej mówią Ci którzy będą mieli z tego korzyści. Dlatego między innymi już nie subskrybuję kanału Siwy Feeder, kiedyś był tam spontan, pokazany okiem przeciętnego wędkarza. Dziś program reklamowy. A w przerywnikach coś o łowieniu ryb. Jak w np ostatnim, nim podebrał rybę najazd na markę podbieraka. To tylko moje odczucia, może się mylę?

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 479
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Gdzie kupić feedery Zemex?
« Odpowiedź #22 dnia: 06.04.2021, 08:45 »
Przed kupnem trzeba się dobrze zastanowić, czy wędki które posiadam, które kupiłem, często też za namową rynku, reklam, te wyszukane, najlepsze z najlepszych, nagle z dnia na dzień przestały być naj...? Czy naprawdę potrzebuję tego, czy to tylko moje ego żeby mieć to coś? Żeby się z tym czymś pokazać? Myślę że przed każdą decyzją należy się zastanowić.

Czasami fajnie jest mieć coś nowego a sprzedać sprzęt używany do tej pory. Bez tego giełda byłaby pusta ;)

Offline pit1984

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 001
  • Reputacja: 82
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Gdzie kupić feedery Zemex?
« Odpowiedź #23 dnia: 06.04.2021, 08:55 »
Ogólnie jak we wszystkim tu również należy zachować umiar i rozsądek w odbiorze reklam i uzasadnieniu sobie samemu zakupu nowych wędek. Zemex feedery pierwsza klasa ale co będzie z częściami zamiennymi  ( choćby szczytówki) jak znikną po chwili z polskiego rynku . Sklep Gozdawa miał je tylko przez chwilę.

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka

FEEDER KLUB MAZOWSZE

Offline piotr82

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 305
  • Reputacja: 25
  • Lokalizacja: Powiat Krasnystaw
Odp: Gdzie kupić feedery Zemex?
« Odpowiedź #24 dnia: 06.04.2021, 09:03 »
Przypominam że kiedyś na forum były ochy i achy nad prestonem i drennanem i nikt nie robił burzy w szklance wody ...

Offline arturro

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 272
  • Reputacja: 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Gdzie kupić feedery Zemex?
« Odpowiedź #25 dnia: 06.04.2021, 09:11 »
Oglądałem ostatnio film "Pana ryby" i chyba mają już w ofercie jakieś kije Zemexa.

Online Michał N.

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 030
  • Reputacja: 663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grajewo, Podlasie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Gdzie kupić feedery Zemex?
« Odpowiedź #26 dnia: 06.04.2021, 09:12 »
Był moment Flagmana,był/jest by Dome,obie marki prezentują wędki cenowo budrzetowe,średnie i drogie,ale w cenie 250-350,można już kupić solidnie wykończony kij.
W wypadku Zemexa,od razu ktoś chce sięgnąć głębiej do kieszeni wędkarza i to dużo głębiej,bo mowa o cenie 600-700 zł,a to już pułap dosyć drogiego sprzętu stąd medialna nagonka. Już pomijam metry z filmu feedersklepu,bo 93-98m wędziskiem 3.9m o cw.100 czy 130g ,w mojej ocenie jest nie wykonalne,chyba że by Dome lc390,ale to jest mocarna armata,do ciężkich ,dużych podajników ,pod ryby-potwory.
Nic do Zemexa nie mam,pewnie to świetna marka,ale ja bym był sceptyczny,do osiągów i samych zachwytów.

Offline Mardead

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 469
  • Reputacja: 297
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Mrzezino
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Gdzie kupić feedery Zemex?
« Odpowiedź #27 dnia: 06.04.2021, 09:21 »
Wędkarstwo wciąg jak bagno.
Co jakiś czas wymiana sprzętu na nowy, lepszy, popularniejszy.
Ja w tym roku nastawiałem rozumek na nowy kijek pod klasyka i na początku był Flagman S-Canal, no ale nie ta akcja,a gość w sklepie dał do pomacania Shermana Pro New Generation 360 cw 70g. i tu lampka się zaświeciła. Po głowie też chodził Flagman legend 360cm cw 60g ,a teraz czekam aż pokażą się Zemexy Iron Feeder 12ft cw70g.
Tylko gdzie pomacać tego Zemexa:(
Zrodził się w głowie dylemacik czy Zemexik czy Flagmanik
Szczytówki będą pasowały do obu.
Marcin

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 443
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Gdzie kupić feedery Zemex?
« Odpowiedź #28 dnia: 06.04.2021, 09:37 »
Jeżeli chce ktoś klasyka i celne rzuty a lubi szybką akcję to polecam:)
Darek

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 729
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Gdzie kupić feedery Zemex?
« Odpowiedź #29 dnia: 06.04.2021, 09:41 »
Panie Michale nie wykonalne to jest rzucić 100-120 m wędziskiem 11 ft :D :P ( powtarzalnie,celnie ) Dla wędzisk dłuższych np.13 ft osiągnięcie odległości do 100 m przy dobrze dobranym zestawie nie jest jakimś wielkim osiagnięciem ale jesli ktoś na codzień nie łowi na takich dystansach to musi troszke potrenować :)
Osobiście uważam że dla Nas wedkarzy to dobrze że pojawiła się nowa marka, mam nadzieje że nie będzie problemu z dostepnością np. szczytówek ( jak to ostatnio np jest z Prestonem ) a z tego co widzę u naszych wschodnich kolegów "kijki" obronią się jakością :)
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz