Autor Wątek: Reakcja na ankietę o PZW  (Przeczytany 9733 razy)

Offline zgrozik

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 588
  • Reputacja: 141
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Debeściaki
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Reakcja na ankietę o PZW
« Odpowiedź #60 dnia: 05.04.2021, 18:35 »
Dla mnie wygląda to na chamskie podśmiechujki z ludzi, którzy są częścią tego zacnego forum i z Prezesa Lucjana :-X
Piotr

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 650
  • Reputacja: 1980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Reakcja na ankietę o PZW
« Odpowiedź #61 dnia: 05.04.2021, 18:47 »
Powiem więcej to już nawet potwarz.

Sugerowanie, że Grenda chciał się "uwłaszczyć" przy pomocy SiG czy też fundacji dlaRyb.
Pamiętajcie działają tam także osoby niewidoczne, czy rzadko obecne na forum.
Wkładają swój czas, energię w ten projekt. A nie jest to łatwe.
Tego już lepiej jednak nie widzieć.

Takie były moje odczucia. Dlaczego mam o nich nie pisać, skoro zarzuca mi się tyle rzeczy? Skoro ktoś sugeruje, że nie można się było ze mną dogadać i potrzebne było odejście z tego forum, z racji rzekomo moich dyktatorskich zapędów, to dlaczego mam nie napisać jakie były naprawdę okoliczności?  Dla mnie wchodzenie w jakieś układy z rybackimi naukowcami i dawanie im głosu, reklamowanie ich, to nic innego jak zdrada wędkarskich wartości które wyznaję. Bo oni właśnie bronili obecnego kierunku PZW, który mieni się być związkeim wedkarskim, jest jednak uwikłany w działalność rybacką, z której 'grube koty' z ZG muszą mieć profity. Bo jakby nie miały, to by nikt tego nie prowadził, proste. Co mnie obchodzi, że założenie własnej wody jest trudne, i potrzeba się przymilać do rybackiego naukowca? Mam chyba prawo nie wyrazić swojej aprobaty. I rozumiem, że Kotwic to spoko gość. Jednak w pewnych kwestiach jesteśmy po dwóch stronach barykady. W dzisiejszym filmie docieram między innymi do tego :) Do tej maskarady jaka prowadzi ZG PZw i Okręg Mazowiecki.

Więc tym 'miłym' akcentem pozwolę sobie zamknąć ten wątek, aż nie opadną emocje.


Lucjan