Autor Wątek: Meus micro crush  (Przeczytany 2194 razy)

Offline Długi94

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Podlaskie
Meus micro crush
« dnia: 24.04.2023, 20:45 »
Cześć wszystkim, co myślicie o zanętach do methody meus micro crush? Te do samodzielnego namoczenia. Ktoś miał z nimi styczność i może coś powiedzieć

Offline Długi94

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Podlaskie
Odp: Meus micro crush
« Odpowiedź #1 dnia: 25.04.2023, 06:26 »
Nikt nie testował tego towaru?

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Meus micro crush
« Odpowiedź #2 dnia: 25.04.2023, 06:37 »
Mało popularne są te zanęty ze względu na niską powtarzalność przy rozrabianiu. Większość forumowiczów woli sprawdzone, angielskie firmy lub topowe polskie, bo pomimo wyższej ceny oferują wysoką jakość.
Meus swego czasu (na początku) robił przyzwoite przynęty, za to prosty i zanęty mocno odbiegały od średniej półki. Może poprawili swoje składniki w zanętach, ale wiele osób się nacięło na tym towarze i niespecjalnie chce wracać po to do sklepu
Wysłane z mojego Lenovo TB-J607Z przy użyciu Tapatalka
Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline blvck_b3rry

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Kobieta
  • Wędkarka z Kujaw
  • Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Meus micro crush
« Odpowiedź #3 dnia: 16.06.2023, 00:31 »
Testowałam, szczerze mówiąc z serii micro crush nie było tak źle, jak z moją krótką przygodą z gotowymi pelletami i zanetami od Meusa (katastrofa)
Nie ufam tej firmie. O ile niektóre przynęty od nich (ochotka mini fluo np) są okej, to w kwestii zanęt, pelletów i miksów unikam zwyczajnie tej marki.
Polecam Marosa! Serie Walter Method Crush - na allegro można dorwać w cenie około 22zł. W drapieżniku 23. Z powodzeniem używałam Monster Green i Master. Dark i Krill nie testowałam. Fishing Queen się bardzo przychylnie również o nich wypowiada.

Są też crushed pellets z Lorpio Red Halibut, Green Betaine- to mój drugi wybór jeśli chodzi o ten typ zanęty. Są
w świetnych cenach.
staram się!

Offline ssygula

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: 15
Odp: Meus micro crush
« Odpowiedź #4 dnia: 16.06.2023, 01:20 »
Powiem każda woda jest inna mam tą zanętę ale nigdy nie używałem a przynęty moim zdaniem są Super