Autor Wątek: Opłacanie składek w PZW  (Przeczytany 115627 razy)

Offline marek1970

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Opole
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Opłacanie składek w PZW
« Odpowiedź #585 dnia: 18.02.2021, 21:07 »
Lucjan - moja siostra mieszka w Dąbrowie :) - długi temat - hehe - ale nie wyjechałem z tamtąd -3 koła przebite i kontrola na łowisku :) więc mam inne zdanie. Dodam że moja żona jest z Ciepielowic( jak ją zobaczyli podczas kontroli to był mały problem - :) )A syn mojej siostry którego przy...czałem- mieszka przy samych stawach :) był nieletni więc łowił na moją kartę - nie mam dobrych wspomnień - co nasze to nasze :) OP im si,e żle kojarzyło - więc każdy mam
 swoje zdanie- jak widać - więcej tam nie pojade - bo to ICH .

Offline marek1970

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Opole
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Opłacanie składek w PZW
« Odpowiedź #586 dnia: 18.02.2021, 21:26 »
Jak będziesz w PL to chyba jakieś piwo musimy spić :) na mieście - bo widzę że moi koledzy popierają akcje na face - a sami połowę życia robili co innego- zresztą jesteś z Zaodrza -to mimo różnicy paru lat to wiesz o czym piszę. Jak coś to kontakt mamy :) Jak widać życie mnie co innego uczy.Wyrażam tylko swoją opinię jak coś.

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Opłacanie składek w PZW
« Odpowiedź #587 dnia: 18.02.2021, 23:27 »
Marek, sprawę przedstawię skarbnikowi Dąbrowy, bo rzeczywiście dziwna sprawa. Na piwie nad woda można się umówić oczywiście :) Ale wątpię czy w tym roku, bo wyjazd z UK i powrót to gehenna, i zanosi się na siedzenie na Wyspie.

Co do kół, to polecane są jeszcze Komprachcice. Mają podobno bardzo dobrego prezesa i fajną ekipę, kilka wód w tym jednego no killa, bardzo zachwalanego.

No i wiadomo - koło Elektrownia. Tylko oni mają już sporo członków i wielką moc, stąd dobrze jest wesprzeć koła mniejsze, bardziej potrzebujące kasy.

Przekazuję info od chłopaków z grupy jakby co :)
Lucjan

Offline marek1970

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Opole
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Opłacanie składek w PZW
« Odpowiedź #588 dnia: 19.02.2021, 15:04 »
Lucek to było parę lat temu - może inni ludzie :) a może komuś się gwoździe na drogę wysypały - szkoda zachodu -chrześniak jest do dziś w kole Dąbrowa i ma się OK > Pozdrowionka

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 985
  • Reputacja: 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Opłacanie składek w PZW
« Odpowiedź #589 dnia: 21.04.2021, 22:57 »
Panowie jak jest w końcu z udostępnieniem swojej wędki małżonce, może czy musi mieć opłacona kartę indywidualnie, dla jasności Mazowieckie.

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 986
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Opłacanie składek w PZW
« Odpowiedź #590 dnia: 21.04.2021, 22:59 »
Chyba wszędzie na PZW masz ten sam regulamin , małżonka czy dziecko może łowić przy tobie na 1 wędkę i ty na jedną w ramach Twoich opłat.


Pozdrawiam Łukasz