Autor Wątek: Łowiska komercyjne w okolicach Radomia (70 km)  (Przeczytany 12370 razy)

Offline pankowaty

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 144
  • Reputacja: 14
Łowiska komercyjne w okolicach Radomia (70 km)
« dnia: 14.03.2016, 22:17 »
Witajcie. Szukam jakiegoś ciekawego łowiska komercyjnego na letni, dwu-trzydniowy wypad. W związku z tym dobrze byłoby, żeby na łowisku lub w pobliżu był jakiś nocleg. Chciałbym, żeby w takim miejscu mógł połowić mój 12-letni kuzyn, wiec łowiska z dużą ilością dwucyfrowych karpi odpadają. Ja będę łowił na metodę,  wiec interesują mnie głównie karpiki, może liny, leszcze. Łowisko w promieniu ok. 70 km od Radomia (a więc tereny na południe od Warszawy, na północ od Kielc). Czy możecie coś polecić?

Czytałem na temat Oleśnikowej Doliny, ale obawiam się, że tamtejsze ryby będą zbyt duże dla kuzyna.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Offline sander

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 51
Odp: Łowiska komercyjne w okolicach Radomia (70 km)
« Odpowiedź #1 dnia: 21.03.2016, 15:38 »
Zajazd Sielanka w Zbożennie koło Przysuchy. Jest tam nocleg i kilka stawów, na których można łowić. Kilkaset metrów dalej jest kolejna komercja "u Czarkowskiego". Z drugiej strony Przysuchy, w Gwarku " u Czerwińskiego" są domki do wynajęcia nad samymi stawami z możliwością wędkowania.

Offline Czarosław

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 48
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Ząbki
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Łowiska komercyjne w okolicach Radomia (70 km)
« Odpowiedź #2 dnia: 21.03.2016, 15:59 »
W Zbożennej, moi koledzy byli parę razy i podobno właściciel jest bardzo nie miły, a zaraz szybko mu żyłka skacze. Do tego chyba, trzeba kupić każda ryba jaka sie złapie. Wiec nie będzie to tania zabawa.
Za to jeśli interesują Cie jednodniowe to polecam łowisko w Orońsku, gdzie sa i liny i karasie i karpie i na spining można. Super łowisko, nie raz z kolegami byliśmy. Do tego wodne eldorado w Wolce Gonciarskiej koło Iłży. Tam głownie karpie, ale sa jakieś sumy u szczupaki. Ryby najczęściej biorą 3 kg. Super sie można pobawić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zapraszam do polubienia mojej strony!
https://m.facebook.com/FeederRadomTeam/
Pozdrawiam, Cezary 😜

Offline pankowaty

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 144
  • Reputacja: 14
Odp: Łowiska komercyjne w okolicach Radomia (70 km)
« Odpowiedź #3 dnia: 13.04.2016, 07:31 »
W Zbożennej, moi koledzy byli parę razy i podobno właściciel jest bardzo nie miły, a zaraz szybko mu żyłka skacze. Do tego chyba, trzeba kupić każda ryba jaka sie złapie. Wiec nie będzie to tania zabawa.
Za to jeśli interesują Cie jednodniowe to polecam łowisko w Orońsku, gdzie sa i liny i karasie i karpie i na spining można. Super łowisko, nie raz z kolegami byliśmy. Do tego wodne eldorado w Wolce Gonciarskiej koło Iłży. Tam głownie karpie, ale sa jakieś sumy u szczupaki. Ryby najczęściej biorą 3 kg. Super sie można pobawić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzięki za podpowiedzi. O Zbożennej czytałem negatywne opinie, dlatego raczej odpuszczę. Co do Orońska, to masz może jakieś namiary tego łowiska?  Interesuje mnie lokalizacja,może jakaś strona internetowa albo telefon kontaktowy. Nigdy tam nie byłem,  nie chce jechać w ciemno.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


Offline boruta

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 592
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: okolice Ostrowca Św.
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Łowiska komercyjne w okolicach Radomia (70 km)
« Odpowiedź #4 dnia: 14.06.2016, 13:46 »
Był ktoś może ostatnio na łowisku Wodne Eldorado w okolicach Iłży, można tam coś połowić na metodę?  jakie tam mają ceny?
Paweł

Offline Czarosław

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 48
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Ząbki
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Łowiska komercyjne w okolicach Radomia (70 km)
« Odpowiedź #5 dnia: 14.06.2016, 13:50 »
Jest to moje ulubione łowisko
Fajne karpi, amury, sumy. Ostatnio kolega pobił rekord łowiska sumem 11,5 kg
W dni robocze 10 złoty, a weekend 15 za dzien
Plus trzeba płacic zapłacić drugie tyle, ale oni jest oddawane na koniec łowienia, w razie czego gdybys cos zepsuł


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zapraszam do polubienia mojej strony!
https://m.facebook.com/FeederRadomTeam/
Pozdrawiam, Cezary 😜

Offline PawelL

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 230
  • Reputacja: 143
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kozienice
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Łowiska komercyjne w okolicach Radomia (70 km)
« Odpowiedź #6 dnia: 14.06.2016, 13:59 »
Ale ryb nie trzeba kupować?
Można za te 10 zł tylko sobie połowić?
Paweł.

Offline boruta

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 592
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: okolice Ostrowca Św.
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Łowiska komercyjne w okolicach Radomia (70 km)
« Odpowiedź #7 dnia: 14.06.2016, 14:03 »
Płaci się kaucję która jest zwracana,  ale co tam można popsuć że kaucję pobierają? Napisz jeszcze na co karpik tam bierze najczęściej na dumbellsy się połowi?
Paweł