Autor Wątek: Szybka zasiadka na wodzie PZW. Co o tym sadzicie?  (Przeczytany 4959 razy)

Offline KrisKaras

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 11
  • Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Szybka zasiadka na wodzie PZW. Co o tym sadzicie?
« Odpowiedź #15 dnia: 26.06.2016, 14:58 »
A nawiasem mówiąc super by było jak by np: w każdym mieście czy okręgu było jedno łowisko no kill to było by coś pięknego i zrobić tam wymóg ze trzeba stosować haki bezzadziorowe żeby ryba małą krzywdę zrobić, albo chociaż tak jak u mnie to jest zarybiają za 2 dni zawsze później robią zawody i już łowisko jest otwarte. W Katowicach przeważnie dają ryba 2 tyg na aklimatyzację moim zdaniem to dużo daje i ryba może się trochę rozejść.

Offline Wonski81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 700
  • Reputacja: 933
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tarnowskie Góry
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Szybka zasiadka na wodzie PZW. Co o tym sadzicie?
« Odpowiedź #16 dnia: 26.06.2016, 15:17 »
Wonski81 widzę że jesteś z T. Gór nie wiem czy próbowałeś już połowić na Pniowcu tam jest Łowisko specjalnie Zamet za jeden dzień zezwolenia 20zl, byłem tam w zeszłą niedziele i przez cały dzień łowienia od 4 do 22 złapałem ok 40 leszczy 35-40cm i ok 15 linków +/- 30cm , w tym przez klip którego nie zdążyłem odblokować ok 20:00 straciłem bardzo spora rybę prawdopodobnie amur bo mi cały czas się tam kręciły pod powierzchnia wody.
Tak, byłem tam kilka lat temu(może 3?). Efekty były takie sobie,nie za ciekawe,że tak powiem ;)
Przyznam,że nieco wypadło mi z głowy to łowisko.Może faktycznie warto ponownie odwiedzić Pniowiec. Tym razem z metodą,z wiedzą wyniesioną z forum.
Dzięki za info ;)
Czesiek

Offline KrisKaras

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 11
  • Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Szybka zasiadka na wodzie PZW. Co o tym sadzicie?
« Odpowiedź #17 dnia: 26.06.2016, 15:57 »
Może się kiedyś zgadamy, pozdrawiam.

Offline koras

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 797
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Więcej sprzętu niż talentu :D
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Szybka zasiadka na wodzie PZW. Co o tym sadzicie?
« Odpowiedź #18 dnia: 26.06.2016, 20:32 »
Koledzy, zapewniam Was, że mięsiarstwo kwitnie nie tylko na Śląsku... U mnie tłuką wszystko jak leci, wymiarowe czy nie. Jeszcze przyjeżdżają z sąsiedniego województwa i robią to samo.
Marcin

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 518
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Szybka zasiadka na wodzie PZW. Co o tym sadzicie?
« Odpowiedź #19 dnia: 27.06.2016, 07:47 »
I brak w tych ludziach jakiegokolwiek instynktu samozachowawczego.
Jak widzą, że wypuszczasz, to się nie cieszą, tylko wkurzają, bo "szkoda ryby". Jak już wszystko wyłapią, to się wymieniają przepisami na zupę z jazgarza albo kotlety z uklejek. I zero pomyślunku, że za chwilę nawet tego już w wodzie nie będzie. Jak jakiś wirus bezmózgi zabijający nosiciela...
Krwawy Michał

Purple Life Matters