Autor Wątek: Paprocany  (Przeczytany 1537 razy)

Offline Piter28

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 163
  • Reputacja: 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Paprocany
« dnia: 20.07.2016, 22:04 »
Witam. Szukam osoby która zna ten zbiornik i łowi tam :) Potrzebuję parę info przed wyjazdem i prosiłbym o PW. .

Offline HUNTI

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 119
  • Reputacja: 7
Odp: Paprocany
« Odpowiedź #1 dnia: 21.07.2016, 06:41 »
Może warto by było podzielić się informacjami rownież z innymi użytkownikami forum. Nie tylko PRIV....?

Offline Piter28

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 163
  • Reputacja: 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Paprocany
« Odpowiedź #2 dnia: 21.07.2016, 10:29 »
Oczywiście nie musi być Priv ( takie przyzwyczajenie ). Chodzi mi głównie aby dowiedzieć się czy można podjechać pod samą wodę samochodem, z której strony jeziora są "dobre miejscówki "
tak aby mieć spokój i cisze. Głównie chciałem nastawić sie na leszcza. Jakie są głębokości na jeziorku i jak wygląda rybostan :) Czy cokolwiek tam pływa?

Offline toms2m

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 760
  • Reputacja: 132
Odp: Paprocany
« Odpowiedź #3 dnia: 21.07.2016, 18:45 »
Z tego co się orientuje, jeżeli nic się nie zmieniło od tamtego roku to wielkiego wyboru miejsca nie ma, ponieważ cały brzeg wschodni jest wyłączony z nocnego wędkowania. Południowy to ostoja. Północny to wał i dłuższe zasiadki raczej nie wchodzą w grę i pełno ludzi. Pozostaje brzeg zachodni. Do pewnego momentu można dojechać autem do starej dyskoteki, czy coś takiego. Większość wędkarzy nastawia się na sumy i karpie z koryta, wywożąc po 300 metrów. Jezioro dosyć płytkie i płaskie jak stół, średnia głębokość 1.6 m jedynie w korycie około 3 m. Przy rybaczówce nie ma co siadać ponieważ jest tam dzika plaża i jakieś puby :-\

Dosyć ciekawa strona, od koła PZW, która może jakoś lekko nakreślić Paprocany O:) (piękne jezioro, z pięknymi rybami, ale dosyć chimeryczne i trudno złapać te ''większe'' :fish:
http://www.pzw.tychy.pl/?pzw-tychy-kolo-nr-60,25

Offline Piter28

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 163
  • Reputacja: 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Paprocany
« Odpowiedź #4 dnia: 21.07.2016, 19:06 »
Dzięki za info. Nie wiesz gdzie na śląsku można spokojnie sobie połowić z dala od " tłumów " Chodzi o PZW bo za komercjami nie przepadam.... Byłem w tym roku 2 razy na rybach teraz 3 i ostatni i chciałbym się wybrać w takie właśnie miejsce bez hałasu i tłumu ludzi no i wiadomo, żeby choć była jakaś szansa na rybkę :). Ja mam dość blisko na Międzybrodzie i Jezioro żywieckie wsyzstko ładnie pięknie tylko bezrybnie :)