Autor Wątek: Odrzańskie brzany - odcinek Wrocław-Malczyce  (Przeczytany 5787 razy)

Offline tankista34

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 3
Odp: Odrzańskie brzany - odcinek Wrocław-Malczyce
« Odpowiedź #15 dnia: 09.11.2016, 20:18 »
Wysłany przez: MostequeWysłany przez: Mosteque
« dnia: Dzisiaj o 16:05 » Umieść cytat
Kolego, proszę Cię, napisz to jeszcze raz
Przepeaszam za literówki i styl ale cieżko pisze sie z telefonu   i wprawy nie mam  prosze o zrozumienie :)
Pozdrawiam

Wiadomo bowiem, żeby ukraść milion, trzeba z forsy podatników wydać kilka lub kilkanaście razy więcej na jakiegoś słomianego Misia. A im ten Miś jest droższy, to...

Offline SNAJPEROO7

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nooo wypuszczam aby pan mógł sobie złapać
  • Lokalizacja: Niemcy
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Odrzańskie brzany - odcinek Wrocław-Malczyce
« Odpowiedź #16 dnia: 09.11.2016, 21:09 »
Dokładnie od wieży w lewo droga dojazdowa praktycznie przy korycie ,a kanał jest około kilometra poniżej od wieży. Rybki były poławiane dość niedawno bo ostatnia zasiadka była w połowie października. Metoda połowu feeder z koszykiem 60-80gr. ,przynęta  białe  około 4-6sztuk na haku przypon około metra 0,16 - 0,18mm. zanęta w którą naj chętniej wchodziły ryby I TU NIESPODZIANKA czerwony Traper specjal bez żadnych dodatkowych atraktorów, ale dużo białego i pinki w zanęcie. Warunek konieczny kosz musi za każdym razem wylądować jak naj bliżej środka , brania brzan były bardzo zdecydowane żadnego puknięcia tylko od razu pełne gięcie . Trzeba pilnować sprzętu bo pare wędek poszło. Brzany brały dobrze w nocy jak i w dzień, choć kolega wspomniał, że czsami lepiej brały w południe niż rano.
Z tego co wiem regularnie łowili je od sierpnia. Najwięcej ryb padło poniżej mostu kolejowego tuż przed zakrętem, bez znaczenia na której główce Byś usiadł - uprzedzam nie ma na nich zbyt wiele miejsca maks dwie osoby, a po opadach ciężki teren.

Ile mogłem to pomogłem życze połamania. :thumbup:

Nie kłuć się z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona  doświadczeniem.

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 351
  • Reputacja: 796
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: Odrzańskie brzany - odcinek Wrocław-Malczyce
« Odpowiedź #17 dnia: 09.11.2016, 21:54 »
Ile mogłem to pomogłem życze połamania. :thumbup:

Na pewno się tam kiedyś pojawię! Może w przyszłości :beer: nad Odrą skleimy. Szacun :thumbup:.
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline SNAJPEROO7

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nooo wypuszczam aby pan mógł sobie złapać
  • Lokalizacja: Niemcy
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Odrzańskie brzany - odcinek Wrocław-Malczyce
« Odpowiedź #18 dnia: 10.11.2016, 21:07 »
Czemu nie, zawsze do usług :P  :beer:
Nie kłuć się z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona  doświadczeniem.

Offline miniu79

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Odrzańskie brzany - odcinek Wrocław-Malczyce
« Odpowiedź #19 dnia: 24.11.2016, 17:50 »
Najlepsze miejsca brzanowe ,jakie znam oczywiście to Janówek oraz kozanów przy moście AOW.Na kozanowie łapano w tym roku także certy.