Autor Wątek: Mapa forumowiczów portalu SiG  (Przeczytany 117324 razy)

Offline Stan_Stanowski

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 356
  • Reputacja: 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łask
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Mapa forumowiczów portalu SiG
« Odpowiedź #15 dnia: 17.01.2017, 20:33 »
super pomysł z mapką, z tego co się orientuje to chyba swego czasu google miało taka opcję tworzenia i udostępniania map, ale nie jestem pewien jak to działało i czy w ogóle jest nadal dostępne, poczytam..

Offline xevf

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 42
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Mapa forumowiczów portalu SiG
« Odpowiedź #16 dnia: 17.01.2017, 20:38 »
Pomysł świetny też bym się chętnie z innymi pointegrował :) Jeśli chodzi o mapę to na googlu bez problemu możemy taką mapkę zrobić, a jeśli nikt nie będzie miał nic przeciwko z chęcią zajmę się dodawaniem i ewentualna aktualizacja danych na mapie.

Tu taka przykładowa mapka https://drive.google.com/open?id=12QnOoOgxyxNTgPVanAUYIiZpjOs&usp=sharing
na której pozwoliłem sobie zaznaczyć siebie ;)

Trzeba by się jeszcze zastanowić czy mapka ma być publiczna, czy tez ograniczymy dostępność tylko dla np. osób zarejestrowanych na forum.

Offline Piker

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 558
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Mapa forumowiczów portalu SiG
« Odpowiedź #17 dnia: 17.01.2017, 20:51 »
Super pomysł :)
Jestem za!
Mnie też można dodać. Próbowałem sam siebie, ale niestety nie mogłem.
xevf - dorzuciłbyś mnie?
Aluzyjna 33C
05-077 Warszawa
Uzależniony od wędkarstwa

Offline Stan_Stanowski

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 356
  • Reputacja: 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łask
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Mapa forumowiczów portalu SiG
« Odpowiedź #18 dnia: 17.01.2017, 20:59 »
Jak dla mnie to może być publiczna, nie ma na niej żadnych danych, które mogłyby wyjść gdzieś dalej..
dodaj mnie pls: Łask, woj. łódzkie :)

Offline Mario1988

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 549
  • Reputacja: 122
  • Płeć: Mężczyzna
  • Niemożliwe nie istnieje
    • Galeria
    • Mapa forumowiczów SiG
  • Lokalizacja: Wałbrzych
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Mapa forumowiczów portalu SiG
« Odpowiedź #19 dnia: 17.01.2017, 21:00 »
Xevf jeżeli byłbyś w stanie się tym zająć to mianuję Cię administratorem tego projektu (choć chyba nie mam do tego uprawnień :P ) Jeżeli uda się nam to w pełni zrealizować będzie to rzeczą świetną, postępową i innowacyjną :D A jakże pomocną :D Widzę, że z pomysłem dobrze kombinowałem :P A i co do dostępu do mapki, myślę, że dostęp powinni mieć użytkownicy SiG :)
Łączy nas pasja :) No i zloty SiG :D

Mapka forumowiczów<= Link do mapki :)

Offline Hubert

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 387
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Nottingham / Konin
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Mapa forumowiczów portalu SiG
« Odpowiedź #20 dnia: 17.01.2017, 21:05 »
Pomysł świetny też bym się chętnie z innymi pointegrował :) Jeśli chodzi o mapę to na googlu bez problemu możemy taką mapkę zrobić, a jeśli nikt nie będzie miał nic przeciwko z chęcią zajmę się dodawaniem i ewentualna aktualizacja danych na mapie.

Tu taka przykładowa mapka https://drive.google.com/open?id=12QnOoOgxyxNTgPVanAUYIiZpjOs&usp=sharing
na której pozwoliłem sobie zaznaczyć siebie ;)

Trzeba by się jeszcze zastanowić czy mapka ma być publiczna, czy tez ograniczymy dostępność tylko dla np. osób zarejestrowanych na forum.

Jesteś gość! A nie zapomnisz o reszcie Europy? :P Poustawiałbym się znów z kimś.
Hubert

Offline xevf

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 42
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Mapa forumowiczów portalu SiG
« Odpowiedź #21 dnia: 17.01.2017, 21:09 »
Jasne ze nie zapomnę ;),  Ci co chcieli już dodani, można sprawdzić czy jest ok ;) dostęp do mapki maja wszyscy którzy znają link. Może jeśli by któryś z adminów przypiął post z adresem w jakimś miejscu do którego mogą zajrzeć tylko zalogowani użytkownicy to by to załatwiło sprawę ?

Offline Mario1988

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 549
  • Reputacja: 122
  • Płeć: Mężczyzna
  • Niemożliwe nie istnieje
    • Galeria
    • Mapa forumowiczów SiG
  • Lokalizacja: Wałbrzych
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Mapa forumowiczów portalu SiG
« Odpowiedź #22 dnia: 17.01.2017, 21:12 »
Jasne ze nie zapomnę ;),  Ci co chcieli już dodani, można sprawdzić czy jest ok ;) dostęp do mapki maja wszyscy którzy znają link. Może jeśli by któryś z adminów przypiął post z adresem w jakimś miejscu do którego mogą zajrzeć tylko zalogowani użytkownicy to by to załatwiło sprawę ?

xevf To na tej przykładowej mapce? Widzę tam tylko Twój znacznik.
Łączy nas pasja :) No i zloty SiG :D

Mapka forumowiczów<= Link do mapki :)

Offline Druid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 740
  • Reputacja: 418
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Knurów, Górny Śląsk
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Mapa forumowiczów portalu SiG
« Odpowiedź #23 dnia: 17.01.2017, 21:19 »
Ja nad wodą nie jestem towarzyską osobą. Wolę łowić sam . Tylko wtedy naprawdę odpoczywam. Zapewne przyczyną takiego stanu rzeczy  jest moja praca, przez 10 godzin dziennie rozmawiam (najczęściej z kobietami) o chorobach ich pupilów i gdy wracam z pracy to często mam wyprany mózg . Nie piję alkoholu i nie trawię picia nad wodą , jakichś imprez itp.
Jednakże nawet ja samotnik też czasami zapraszam tu do mnie kogoś z Forum, czasem jest to Mateo, często Paweł ( zajcu) a i klika innych osób też łowiło tu ze mną. Powód jest prosty - wymiana doświadczeń i rożnych nowinek. Moje wody są zamknięte dla ogółu, nie da się z zewnątrz wykupić zezwolenia , to wody Stowarzyszenia  które bardzo się broni przed czymś takim
Mogę jednak w ramach mojego limitu wędek zaprosić na wspólną sesję znajomego, byle tylko łowił ze mną na jednym stanowisku. Chętnie na przykład bym zaprosił kogoś na sumy takie 200+
Jeśli w przyszłe lato starczy mi czasu mogę też zaprosić na sesję amurową , klocków powyżej metra jest sporo
Mogę też nauczyć kogoś chętnego łowienia dużych leszczy batem na głębokościach  5m+  a także methody w głębinie 7m+

Od wiosny zaczynam też łowić na Dzierżnie Dużym, nie interesuje mnie tam karpiowanie  lecz lin i leszcz i fajnie by było tam łowić w kilka osób gdyż to ogromna woda , na pewno wspólnymi siłami szybciej ją rozgryziemy. Tam pływają rekordy krajowe a co ważne to woda noo-kill.
Jeśli ktoś będzie pracował nad mapą proszę wziąć pod uwagę to co piszę

Pozdrawiam - Gienek

Offline xevf

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 42
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Mapa forumowiczów portalu SiG
« Odpowiedź #24 dnia: 17.01.2017, 21:21 »
Jasne ze nie zapomnę ;),  Ci co chcieli już dodani, można sprawdzić czy jest ok ;) dostęp do mapki maja wszyscy którzy znają link. Może jeśli by któryś z adminów przypiął post z adresem w jakimś miejscu do którego mogą zajrzeć tylko zalogowani użytkownicy to by to załatwiło sprawę ?

xevf To na tej przykładowej mapce? Widzę tam tylko Twój znacznik.

 Na tej ale coś mi google nie zapisało juz nad tym pracuję ;P

Offline Mario1988

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 549
  • Reputacja: 122
  • Płeć: Mężczyzna
  • Niemożliwe nie istnieje
    • Galeria
    • Mapa forumowiczów SiG
  • Lokalizacja: Wałbrzych
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Mapa forumowiczów portalu SiG
« Odpowiedź #25 dnia: 17.01.2017, 21:27 »
Ja nad wodą nie jestem towarzyską osobą. Wolę łowić sam . Tylko wtedy naprawdę odpoczywam. Zapewne przyczyną takiego stanu rzeczy  jest moja praca, przez 10 godzin dziennie rozmawiam (najczęściej z kobietami) o chorobach ich pupilów i gdy wracam z pracy to często mam wyprany mózg . Nie piję alkoholu i nie trawię picia nad wodą , jakichś imprez itp.
Jednakże nawet ja samotnik też czasami zapraszam tu do mnie kogoś z Forum, czasem jest to Mateo, często Paweł ( zajcu) a i klika innych osób też łowiło tu ze mną. Powód jest prosty - wymiana doświadczeń i rożnych nowinek. Moje wody są zamknięte dla ogółu, nie da się z zewnątrz wykupić zezwolenia , to wody Stowarzyszenia  które bardzo się broni przed czymś takim
Mogę jednak w ramach mojego limitu wędek zaprosić na wspólną sesję znajomego, byle tylko łowił ze mną na jednym stanowisku. Chętnie na przykład bym zaprosił kogoś na sumy takie 200+
Jeśli w przyszłe lato starczy mi czasu mogę też zaprosić na sesję amurową , klocków powyżej metra jest sporo
Mogę też nauczyć kogoś chętnego łowienia dużych leszczy batem na głębokościach  5m+  a także methody w głębinie 7m+

Od wiosny zaczynam też łowić na Dzierżnie Dużym, nie interesuje mnie tam karpiowanie  lecz lin i leszcz i fajnie by było tam łowić w kilka osób gdyż to ogromna woda , na pewno wspólnymi siłami szybciej ją rozgryziemy. Tam pływają rekordy krajowe a co ważne to woda noo-kill.
Jeśli ktoś będzie pracował nad mapą proszę wziąć pod uwagę to co piszę

Druid to tylko pozazdrościć :) I oczywiście jestem przekonany, że każdy z nas rozumie Ciebie doskonale :) Twoja propozycja wszakże jest niesamowicie ciekawa, ale myślę, że najwięcej skorzystają ewentualnie osoby z Twoich okolic :)

Jasne ze nie zapomnę ;),  Ci co chcieli już dodani, można sprawdzić czy jest ok ;) dostęp do mapki maja wszyscy którzy znają link. Może jeśli by któryś z adminów przypiął post z adresem w jakimś miejscu do którego mogą zajrzeć tylko zalogowani użytkownicy to by to załatwiło sprawę ?

xevf To na tej przykładowej mapce? Widzę tam tylko Twój znacznik.

 Na tej ale coś mi google nie zapisało juz nad tym pracuję ;P

xevf ok nie ma sprawy. Śmiało możesz umieścić również mnie na tej mapce, a jako lokalizację oznacz Wałbrzych :) A i jak możesz to zmień nazwę mapki :P Np. na członkowie forum SiG :P

PS. Mapka działa jak powinna :D
Łączy nas pasja :) No i zloty SiG :D

Mapka forumowiczów<= Link do mapki :)

Offline Mario1988

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 549
  • Reputacja: 122
  • Płeć: Mężczyzna
  • Niemożliwe nie istnieje
    • Galeria
    • Mapa forumowiczów SiG
  • Lokalizacja: Wałbrzych
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Mapa forumowiczów portalu SiG
« Odpowiedź #26 dnia: 17.01.2017, 21:31 »
Koledzy (i koleżanki :) )
Aby ułatwić koledze xevf oznaczanie nas na mapie podawajmy miejscowość i metody łowienia - wtedy mapka będzie bardzo czytelna i pomocna, a także ułatwi integrację :)
Projekt ruszył pełną gębą i jestem przekonany, że spełni swoją rolę :D
Łączy nas pasja :) No i zloty SiG :D

Mapka forumowiczów<= Link do mapki :)

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Mapa forumowiczów portalu SiG
« Odpowiedź #27 dnia: 17.01.2017, 21:38 »
Stargard. Feeder oraz metod feeder
Krzysztof

Offline xevf

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 42
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Mapa forumowiczów portalu SiG
« Odpowiedź #28 dnia: 17.01.2017, 21:41 »
Z tego co widzę już wszystko śmiga jak powinno. Dobrze by było ustalić czy wszystko jest tak jak chcemy zanim zaczniemy dodawać większe ilości osób ( łatwiej wprowadzać od razu dobrze niż później poprawiać wszystkie dane ). Oczywiście jeśli wszystko gra to możemy działać ;) Dobrze by było jeszcze ustalić drugą osobę która będzie miała dostęp do edycji mapy w razie nieprzewidzianych okoliczności, najlepiej któregoś admina może ?

Splot

  • Gość
Odp: Mapa forumowiczów portalu SiG
« Odpowiedź #29 dnia: 17.01.2017, 21:43 »
Wcześniej pisałem, ale nie podałem miasta  Wrocław feeder.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka