Autor Wątek: Łowisko w parku Świerklaniec (śląskie) - pozwolenia jednodniowe!  (Przeczytany 17074 razy)

Offline wojtas125

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Może podać ktoś aktualny nr do pana Tadka ?

Offline Pajone

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 923
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk - Bytom
  • Ulubione metody: method feeder
Z nieoficjalnych źródeł dowiedziałem się że, prawdopodobnie są jeszcze 3 wolne miejsca na Świerklańcu.  Dowiedziałem się też , że jeden z członków już wykupił dodatkowy rejestr na możliwość zabrania kolejnych 5 rybek. To oznacza że ten Pan od rozpoczęcia sezonu  (14kwietnia) zapełnił rejestr 15 rybami, nawet nie minął miesiąc ??? :'( :thumbdown: . Ktoś wie czy jest tam więcej takich fanów mięsa?
Paweł

Offline Łuki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 993
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • SiG
Witam.
Czy jest tam możliwość wynajęcia domku na 3 dni lub pokoju?
Chciałbym tam ojca zabrać. Muszę mieć dla niego nocleg, WC ,itd..
Nie jest w pełni sprawny ;) Pod stałą opieką.
 Jak słyszy "na ryby" to się łza w oku kręci. ::)
...to królestwo...

Pozdrawiam.

Offline Boski86

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: method feeder
Witam, ja odświeżę temat. Byłem na tym łowisku w weekend, woda naprawdę bardzo fajna. Jednodniowe możemy wykupić poprzez wpłatę 30 zł na konto. Należy mieć przy sobie potwierdzenie wpłaty.
Na łowisko byłem o 5.30, samochodem możemy wjechać na teren parku i zostawić go obok pałacu jest parking( o tej godzinie nikt nie pobiera opłat za wjazd)
Wybrałem prawa stronę łowiska patrzac od masztu. Ustawiłem się tak żeby być w miarę daleko od ścieżek gdzie ludzie spacerują itp.
Do wyspy miałem ok 25 m i okolice te wlasnie chciałem obławiac. Łowiłem metoda na dwie wędki i naprawdę było co robić. Po 5 min wpadł lin 30 cm następnie karasie i leszcze, wszystko w granicach 30-35 cm. Ciężko powiedzieć co było skuteczna przynęta bo łowiłem na ringersy czekoladowe, czinkersy hybryda, epidemie. Testowałem jeszcze kilka innych. Myślę że czosnek robił tez robotę. Ogólnie posiedziałem do 16, wszystkie ryby wróciły do wody więc nie wiem ile ich było ale myślę że ok 5 kg. Przez całą sesję nikt mnie nie kontrolował i było bardzo cicho i spokojnie. Napewno się tam jeszcze wybiorę i spróbuję złowić jakieś karpie. W razie pytań pw

Offline ManiekPiekary

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
Witam. Może ktoś odświeżyć temat ? Był ktoś ostatnio na świerklańcu ? Chciał bym dołączyć do stowarzyszenia ?

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 237
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 67 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.