Autor Wątek: Polecam łowisko "Ranczo nad jeziorkiem"  (Przeczytany 4442 razy)

Offline Dawid435

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 3
Polecam łowisko "Ranczo nad jeziorkiem"
« dnia: 14.09.2017, 10:47 »
Witam , jestem opiekunem łowiska Ranczo nad jeziorkiem" zapraszam miłośników wędkarstwa do odwiedzenia naszego łowiska które  znajduje się w miejscowości czarna 803a kolo Łańcuta.  Na  łowisku panuje bardzo mila i przyjazna atmosfera , znajda państwo u nas trzy łowiska , ,,Mini bar u Eli ,, i sklep wędkarski który jest bardzo dobrze zaopatrzony . W zbiornikach znajdują się rybki które zadowolą każdego , jest to zbiornik który zadowoli wędkarzy którzy  chcą złowić dużego karpia ale i dla tych którzy marzą o dużym jesiotrze . Więcej inf   znajda państwo na naszej stronie na Facebook   https://www.facebook.com/ranczonadjeziorkiem/       
                                                                                                                                                pozdrawia i zaprasza zespół ,, Ranczo nad jeziorkiem'' ;)

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 622
  • Reputacja: 108
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Polecam łowisko "Ranczo nad jeziorkiem"
« Odpowiedź #1 dnia: 14.09.2017, 11:11 »
Oglądałem nie raz filmiki z "Rancza" i muszę przyznać że ładne macie tam jesiotry a dodatkowo można sobie zamówić jedzonko dla siebie , piękna sprawa :bravo:
Z poważaniem Marcin

Online e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 899
  • Reputacja: 413
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Polecam łowisko "Ranczo nad jeziorkiem"
« Odpowiedź #2 dnia: 14.09.2017, 15:34 »
Wygląda nieźle.
Może w przyszłym roku będę tamtędy przejeżdżał jadą od prawie Katowic do Przemyśla.
Proszę coś więcej napisać o populacji karpi/amurów/jesiotrów, takich od 4 kg wzwyż.
Na którym stawie występują, jak je najlepiej łowić itp.
Czy regulamin łowiska jest na fb? 
;)

Offline Fisha

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 020
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Rybnik
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Polecam łowisko "Ranczo nad jeziorkiem"
« Odpowiedź #3 dnia: 14.09.2017, 16:00 »
Byłem tam i połowiłem :)
Woda dość głęboka i nie wiem czy to z racji tego, ale tak atomowych brań chyba wcześniej nigdy nie miałem.
Mówię tu o karpiu handlówce i podobnych jesiotrach.
W tamtym dniu dziękowałem za MAP i bezpieczny klips bo po prostu wędki bym nie miał. Miałem zapas itd. i tak za każdym razem odjazd był poza klip. Przy pierwszym takim braniu miałem stan przedzawałowy, taki był dźwięk wolnego biegu :)

Offline Futekk11

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Podkarpacie
Odp: Polecam łowisko "Ranczo nad jeziorkiem"
« Odpowiedź #4 dnia: 31.05.2021, 20:11 »
Witam :D
Chciałbym się dowiedzieć czy może był ktoś ostatnio na tym łowisku a mianowicie ,, Ranczo nad Jeziorkiem " i czy połapał coś ładnego a jak tak to jakie przynęty mu się sprawdzały :D

Patryk

Offline Krisss

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 201
  • Reputacja: 81
  • Lokalizacja: Rzeszów
Odp: Polecam łowisko "Ranczo nad jeziorkiem"
« Odpowiedź #5 dnia: 01.06.2021, 00:03 »
Byłem tam z synem 2 tygodnie temu na takim króciutkim popołudniowym wypadzie w niedzielę. Każdy z nas miał po jednej wędce i w lekko ponad 2 godziny wyjęliśmy 14 ryb a było jeszcze kilka ryb, które spięły się po dobiciu do klipa (brania i pierwsze odjazdy były wyjątkowo atomowe). Karpie w wielkości 2-4 kg, ale trafił się jeden 8 kg. Ponoć dzień był wyjątkowo dobry jeśli chodzi o żerowanie a ryby takie rześkie jakby ktoś karmił je amfetaminą ;-) Na tym łowisku zazwyczaj idzie nieźle połowić. Jest sporo większych karpi i jesiotrów. Otoczenie nie jest jakieś urzekające (maszyny do kopania piasku i żwiru - w dni powszednie pracujące) ale bardzo dobrze przygotowane do wędkowania. Brzeg wysypany żwirem, budki przy większości stanowisk, sklep wędkarski, sraczyki itd.
Łowiliśmy głównie na czekoladę z Ringersa, kryl z Daiwy i cynamonowe Marosy.