Autor Wątek: Kanał Youtube Siwy Feeder  (Przeczytany 135923 razy)

Offline Cygnus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 515
  • Reputacja: 56
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #195 dnia: 22.11.2020, 09:48 »
:bravo: Wy :bravo:
"Nie można więc głosować za demokracją i wiecznie przeciwstawiać się gustom większości. To jest zakłamanie. Grzeszyć na ziemi i zgłaszać jednocześnie pretensje do nieba?!
Ale ja osobiście jestem szczery: zawsze głosowałem za kontrrewolucją"

Offline boruta

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 592
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: okolice Ostrowca Św.
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #196 dnia: 22.11.2020, 10:56 »
Fajnej by było podpatrzyć tego kolegę co najwięcej złowił, na co łowił jaki mix czy pellet jakie przynęty itp.
Paweł

Offline Siwy Feeder

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 106
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #197 dnia: 27.11.2020, 17:01 »
Dzisiaj z Wojtkiem odwiedziliśmy tzw. Zawalną. Ryba była niesamowicie martkotna. Mimo wszystko udało się się przechytrzyć kilka niezłych sztuk.

Offline Siwy Feeder

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 106
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #198 dnia: 30.11.2020, 08:10 »
Fajnej by było podpatrzyć tego kolegę co najwięcej złowił, na co łowił jaki mix czy pellet jakie przynęty itp.
u mnie na yt w komentarzach masz odpowiedź :)

Offline Siwy Feeder

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 106
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #199 dnia: 30.11.2020, 08:10 »
Wczoraj wpadło około 25 leszczy. Piękne 4h łowienia mimo niesamowitej walki z zaczepami. Warunki pogodowe zimowe. Super lekcja, niesamowita nauka i jak zwykle doborowe towarzystwo wśród znajomych.  |Wrocław - Rędzin|


Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #200 dnia: 30.11.2020, 10:33 »
Bardzo dobre filmy, tak trzymać! :thumbup:

Mam pytanko tutaj, jak czujecie się z ujawnianiem łowisk? Mam odczucie, że dajecie receptę na to jak dobrze połowić, najgorzej jak pojawią się kormorany w gumofilcach na tych miejscówkach. Ja w UK swoimi filmami powodowałem na kilku odcinkach rzek zmniejszenie się rybostanu, bo rodacy się tam wbili i zrobili swoje. W kraju, gdzie jest ogólnie no kill. Mam wrażenie, ze niejeden fan mięsa po trafieniu na te filmy dostaje ślinotoku, jak będzie z okolicy to może być lipa :)

Takie pytanko na luzie jakby co, pozdrawiam :)
Lucjan

Offline Biały

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 703
  • Reputacja: 64
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wałcz, Zach.-Pom.
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #201 dnia: 30.11.2020, 11:03 »
TO nie są jakieś tajne łowiska wszyscy z wrocka wiedzą gdzie to jest. Druga sprawa Pan w gumowych budach raczej ochotki nie będzie miał i do tych leszczy się nie dobierze. Podobnie mamy w Darłowie, dobry zawodnik potrafi tam połowić jak jest dzień ale panowie z płatkami owsianymi i kukurydzą raczej cieszą się ze złowienia jednej lub dwóch ryby.
Gorzej jest w portach w szczecinie tam to się dopiero dzieje... Człowiek nie wie co to jest mięsiarstwo do puki nie pojedzie na kanał, płocie 30+ biorą na wszystko co się do wody wrzuci a później do wora. Sam stałem przy jednym spiningiście w sobotę 6 rzutów 3 sandaczyki 30-40cm. Oczywiście ryby wypuścił ale to pewnie mały odsetek.
Łukasz Białas, Wałcz

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #202 dnia: 30.11.2020, 11:39 »
Leszcze wezmą nie tylko na ochotkę, biały czy pinka zrobi swoje. Moje pytanie jest ogólne jakby co, widzę, ze wielu youtuberów teraz wrzuca lokalizację, moim zdaniem można pomyśleć o tym aby nie mówić jaka to woda. Z komercjami jest spoko, gorzej z wodami PZW. Wg mnie jak jeden gumofilc zrozumie gdzie jest zimowisko, na jakim dystansie łowić trzeba, to podzieli się wiedzą z innymi i nieszczęście gotowe. Ryba skupia sie na zimowiskach i jest łata do wybicia, potem jak się rozpłynie na wiosnę, to może być bezrybie.

W przypadku takiego Wrocławia ktoś mieszkający 20-30 kilosów dalej może się zdecydować na taką wyprawę, bo wie praktycznie wszystko.

Na przykład Bartek na swoich filmach pokazuje piękne klenie. Jak się zwiedzą o tym mięsiarze, to wiele z nich nie przeżyje (mowa o kleniach). Tam ich populacja niejest olbrzymia. Tu zaś kilku 'fachowców' obczai o co chodzi i masa ryby wyjedzie. Zapewniam, że na prymitywne zestawy tez się dadzą złowić :)

Inna sugestia to przynajmniej nie informować o miejscówkach w tytule filmu, ale podać 'woda PZW'. Bo teraz po tytule ktoś lokalny będzie miał przekaz jak się dobrać do tych ryb, to prosta recepta. Po ikonie filmu widać jaka to woda.
Lucjan

Offline Siwy Feeder

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 106
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #203 dnia: 30.11.2020, 13:38 »
Ja wychodzę z innego założenia. Po mnie często siadają moi koledzy którzy są no kill więc dziadek i tak nie ogląda. Większość moich widzów są w wieku 30-40 lat < z moich 30 znajomych nikt nie bierze ryby. Powinno się zwiększyć kontrole na łowiskach i wtedy by było idealnie. Sprawdzanie limitów. A to, że ja wczoraj połowiłem, nie jest powiedziane, że dziś połowią. Ja z tym problemu nie mam, a mamy kilku wrocławskich wędkarzy co robią filmy na YT i też pokazują. Nie zawsze podajemy konkretne miejscówki z lokalizacją, a te najbardziej popularne jak Zawalna czy Redzin są znane od wieków.

Offline Siwy Feeder

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 106
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #204 dnia: 05.12.2020, 20:19 »
Mniej a konkretniej! Takie rekordy to ja lubię. Klasyczny feeder na nowym kanale. Nieznana dla nas woda. Jeszcze na pewno tam zajedziemy.

Offline Siwy Feeder

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 106
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #205 dnia: 12.12.2020, 20:17 »
Dzisiaj przedstawiam swój cały asortyment wędkarski. Feeder maniak.

Offline Siwy Feeder

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 106
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #206 dnia: 13.12.2020, 20:12 »
Świnka, leszcz, płoć, okoń, kleń. Za to kocham Odrę. Nieprzewidywalne kanały, niesamowity Wrocław. Dzisiaj zasypałem na grubo i mnie pokarało.

Offline Siwy Feeder

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 106
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #207 dnia: 16.12.2020, 06:02 »
Wieczorny feeder przy tablicy świetlnej. Chleb tostowy w koszyku i zimowa uginająca się szczytówka.

Offline Siwy Feeder

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 106
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #208 dnia: 20.12.2020, 20:02 »
Dzisiaj poza słońcem, super ekipą, kącikiem gastronomicznym i kręceniem w kotłach nic nie mogliśmy zrobić. Zanęta serowa w koszyku.


Offline Siwy Feeder

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 106
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #209 dnia: 23.12.2020, 07:02 »
Wtorkowy feeder wieczór w centrum Wrocławia. 5 razy złapał nas deszcz. Nie poddajemy się!
Czy wędkarskie filmy promują mięsiarstwo? A może to wina braku NO KILL i kontroli? Nie trzymania się limitów?