Autor Wątek: Zanęta Traper Method Mix halibut  (Przeczytany 12744 razy)

Offline kismet75

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: B.P / Filadelfia
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Zanęta Traper Method Mix halibut
« Odpowiedź #15 dnia: 02.12.2016, 18:22 »
Nie lubię tej firmy , ale ostatnio kupiłem fajne etui na moje przynęty :D

To nie chodzi czy się lubi czy nie lubi daną firmę . Ja tam wolę 100 razy wydać na produkt z naszego kraju jak wzbogacać firmy zachodnie .No ale nasze firmy jeszcze muszą się dużo uczyć od zachodu .
Pozdrawiam
Mariusz

Offline dalglish7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 538
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Zanęta Traper Method Mix halibut
« Odpowiedź #16 dnia: 02.12.2016, 18:25 »
Nie lubię tej firmy , ale ostatnio kupiłem fajne etui na moje przynęty :D

To nie chodzi czy się lubi czy nie lubi daną firmę . Ja tam wolę 100 razy wydać na produkt z naszego kraju jak wzbogacać firmy zachodnie .No ale nasze firmy jeszcze muszą się dużo uczyć od zachodu .

Źle się wyraziłem ,nie lubię produktów tej firmy :facepalm:
Zbyszek

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 700
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Zanęta Traper Method Mix halibut
« Odpowiedź #17 dnia: 02.12.2016, 18:49 »
Jakby co - może inne zanęty, zwłaszcza o różnych  kolorach i smakach zwłaszcza będą działać (nie sprawdzałem więc się nie wypowiadam), ale ten czarny halibut nie miał w sobie niczego specjalnego. Równie dobrze można by go nazwać murzyn albo kret, bo ciemny.

Mnie troszkę drażni nazwa sugerująca użycie zanęty do Metody, jest to raczej wpuszczanie klienta w gęste maliny, zwykłe wprowadzanie w błąd, naciąganie.  Dziwię się też, że firmy polskie jak Traper same chcą aby szargano ich reputację. Według mnie lepiej bogatą serię skrócić o kilka beznadziejnych pozycji (bo w tej serii jest z 12 zanęt), niż zgrywać jakie to nowości się oferuje i w ilu odmianach. Jestem raczej pewien, że produktu nie testowano, jeżeli już to pobieżnie.
Lucjan

Offline Czarek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 550
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • FKM
    • Galeria
    • FKM
  • Lokalizacja: Wawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Zanęta Traper Method Mix halibut
« Odpowiedź #18 dnia: 02.12.2016, 19:03 »
Wczoraj dane było mi wejść w bliski kontakt z zanętą Trapera Method Mix halibut. ...

Wiosną testowałem trzy mixy metodowe Trapera: halibut, truskawka i miód.
Dodam, że zawsze na drugiej wędce mam zestaw z czymś działającym :) np. mmm. Nowe porównuję do czegoś, co działa. Myślę, że to daje jakiś pogląd na wartość zanęty.
Rozgotowane kluski z makiem. Beznadziejna sprawa. Śmieci nie było, ale też ryb nie zainteresowały.
Później - latem - wróciłem do resztek - jeszcze jedna szansa - znowu nic.


 
Pozdrowienia
Czarek FKM

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Zanęta Traper Method Mix halibut
« Odpowiedź #19 dnia: 02.12.2016, 19:05 »
Wczoraj dane było mi wejść w bliski kontakt z zanętą Trapera Method Mix halibut. ...

Wiosną testowałem trzy mixy metodowe Trapera: halibut, truskawka i miód.
Dodam, że zawsze na drugiej wędce mam zestaw z czymś działającym :) np. mmm. Nowe porównuję do czegoś, co działa. Myślę, że to daje jakiś pogląd na wartość zanęty.
Rozgotowane kluski z makiem. Beznadziejna sprawa. Śmieci nie było, ale też ryb nie zainteresowały.
Później - latem - wróciłem do resztek - jeszcze jedna szansa - znowu nic.

No, to faktycznie kiepsko. Obawiam się, że ta ich zanęta nie zwojuje rynku. Wręcz przeciwnie.
Jacek

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 522
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Zanęta Traper Method Mix halibut
« Odpowiedź #20 dnia: 02.12.2016, 19:11 »
Wiedziałem nie raz dziadów na to łowiących. Na inne tego typu dziadostwa też nie mają wielkich sukcesów, więc ciężko im stwierdzić, że to nie działa. Będzie się sprzedawać. I ja się z tego cieszę.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline fEeDeReK

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 248
  • Reputacja: 60
  • Wędkuj, a będą ryby :))))
  • Lokalizacja: Zamojszczyzna
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Zanęta Traper Method Mix halibut
« Odpowiedź #21 dnia: 02.12.2016, 19:18 »
Jakby co - może inne zanęty, zwłaszcza o różnych  kolorach i smakach zwłaszcza będą działać (nie sprawdzałem więc się nie wypowiadam), ale ten czarny halibut nie miał w sobie niczego specjalnego. Równie dobrze można by go nazwać murzyn albo kret, bo ciemny.

Mnie troszkę drażni nazwa sugerująca użycie zanęty do Metody, jest to raczej wpuszczanie klienta w gęste maliny, zwykłe wprowadzanie w błąd, naciąganie.  Dziwię się też, że firmy polskie jak Traper same chcą aby szargano ich reputację. Według mnie lepiej bogatą serię skrócić o kilka beznadziejnych pozycji (bo w tej serii jest z 12 zanęt), niż zgrywać jakie to nowości się oferuje i w ilu odmianach. Jestem raczej pewien, że produktu nie testowano, jeżeli już to pobieżnie.

Obecnie na rynku pełno jest towaru z dopiskiem method , ludzie nabierają się na tak zacną pułapkę i łykają wszelki badziewi.
Mnie osobiście też to drażni , że ciągle na wszystkim pisze method .

Co ciekawe kupiłem w tym roku zanętę gut-mixa method mix halibut . I  co grubo mielone mieszanka , czarna o zapachu hmm no właśnie sam nie wiem jakim zero smrodku ryby :(
To samo mix do methody od M.V.D.E pełno w nim kukurydzy , i innych ziaren.
Więc co się dziwić takiemu traperowi ??? Ja lubię u nich tylko i wyłącznie zwykłą zanętę ochotkową i tylko wiosną jako taki mały dodatek do wiosennej zanęty .
Na resztę nawet nie zwracam uwagi dużo bardziej wolę Lorpio .
Feeder & spinning

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Zanęta Traper Method Mix halibut
« Odpowiedź #22 dnia: 02.12.2016, 19:25 »
Ja piszę o tego typu method ,a nie o której pisze Luk,to zupełnie co innego.Te dodatki w rzecznej zanęcie spisuja się genialnie
Staś
Klasyczny Feeder

Offline arturro

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 272
  • Reputacja: 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Zanęta Traper Method Mix halibut
« Odpowiedź #23 dnia: 02.12.2016, 20:09 »
Jak dotąd zanęty Trapera to porażka. Kiedyś kupiłem zanętę big carp halibut. Otwieram paczkę i czuję zapach piernika. Czy ludzie zarządzający tą firmą myślą że my wędkarze to są jakieś barany i nierozróżnimy tych zapachów?. Dziwna strategia firmy- zniechęcić klienta do zakupu ich produktów to oni umieją doskonale.

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Zanęta Traper Method Mix halibut
« Odpowiedź #24 dnia: 02.12.2016, 20:14 »
Wczoraj dane było mi wejść w bliski kontakt z zanętą Trapera Method Mix halibut. Wielka porażka! Tyle wspólnego z halibutem ma ta zanęta, co i ja. Na dodatek po przygotowaniu pływały jakieś plewy czy cholera wie co. Niby są tam jakieś kawałki ziaren, ale nie czuć ich.

Ostrzegam jakby co, na pewno nie warto tego używać do Metody. Nadawać się to może jako zimowy nośnik pelletów co najwyżej (bo ciemne), ale cena na pewno nie jest adekwatna, gdyby koszt był 3-4 PLN, można by mówić, że jest sens to stosować.

Krótko: produkt, który nęci swoją nazwą, zawartość paczki to kiepski towar :thumbdown:






Lucjan, chyba z oceną tej zanęty sie mocno zagalopowałeś!
 :hamburger:
Mi smakuje :D :D :D

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Zanęta Traper Method Mix halibut
« Odpowiedź #25 dnia: 02.12.2016, 20:27 »
Może pomylił z taką :D
Staś
Klasyczny Feeder

KrzysztofS

  • Gość
Odp: Zanęta Traper Method Mix halibut
« Odpowiedź #26 dnia: 02.12.2016, 20:34 »
Ja tam wolę 100 razy wydać na produkt z naszego kraju jak wzbogacać firmy zachodnie

I z tego powodu będziesz używał zanęty Trapera a nie np. Sonubaits? Powodzenia 8)
Tylko weź pod uwagę, że pewnie większość składników zanęt Traper ściąga zza granicy - taki to "polski" produkt :)

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 700
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Zanęta Traper Method Mix halibut
« Odpowiedź #27 dnia: 02.12.2016, 20:37 »
Staszek, wiem co miałem :) Nie gotowca, ale suchą zanętę, którą musiałem doprawiać. Miałem wrażenie, że jak nie sypnę F1 z Sonu i mielonych pelletów, to ryby mnie wygwizdają :D A że na koniec wrzuciłem trochę miksu do wody, dane było mi zaobserwować jak ten halibut działał.

Tak na marginesie, to narzekałem w kwietniu na ich gotową zanętę, ale ta była o wiele lepsza od tej suchej.
Lucjan

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Zanęta Traper Method Mix halibut
« Odpowiedź #28 dnia: 02.12.2016, 20:42 »
Ale nie wygwizdały ;D ;D,to dobre dodatki do rzecznych zanęt i nęcenia jako method mixy to raczej słabo,gdzies w opisach producenckich czytałem że to dodatki do tworzenia własnych mieszanek ,także to wyjasnia sprawę ale nie skreslałbym,hemp i amurowy fajnie działają.Ja mam dobre opinie jak pisałem na rzece ,z dodatkami tunningowymi
Staś
Klasyczny Feeder

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 700
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Zanęta Traper Method Mix halibut
« Odpowiedź #29 dnia: 02.12.2016, 20:44 »
Ja wypowiadam się o halibucie tylko.
Lucjan